Алгебра 8 «А» сынып
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Ескенева Гаухар Ануарбековна |
|||||
|
Пән/ сынып |
Алгебра 8 «А» сынып |
|||||
|
Күні: |
12.11. 2024 |
|||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
Квадрат теңдеулер |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Квадрат теңдеулерді шешу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сай оқу мақсаттары |
8.2.2.3 Квадрат теңдеулерді шешу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Бaрлық оқyшылaр : Квадрат теңдеулерді шешу формуласын біледі Бaсым бөлiгi: Квадрат теңдеулерді шешуді біледі Көпшiлiгi: Квадрат теңдеулерді шешу формуласын біледі |
|||||
|
Бағалау критериі: |
Квадрат теңдеулерді шешу формуласын есеп шығару кезінде қолдана біледі; |
|||||
|
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Уақыты |
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
3 минут |
Сабақтың басы Ұйымдастыру. |
Оқушылармен амандасу.Оқушыларды сабақтың мақсат, міндеттерімен таныстыру. Оқушыларды шаттық шеңберге тұруларын сұрайды «Көтеріңкі көңіл күй» тренинг «Билет» әдісі бойынша сыныпты 3 топқа бөлу Зейіндерін сабаққа аудару. Өзін-өзі бағалау парағын беру. |
Сәлемдеседі. Шаттық шеңберге тұрады. Сұрақтарға жауап береді. Қоян суреті бойынша топқа бөлінеді. |
|
Билет суреті Сағат суреті |
|
|
5 минут |
|
Ой қозғау /Теориялық білімді саралау/ І топ - Толық квадрат теңдеу түбірлерінің формулалары. Д˂0, Д = 0 ІІ топ - Толымсыз квадрат теңдеулер ІІІ топ - Толық квадрат теңдеу түбірлерінің формулалары Д>0 |
Оқушылар постер жасап,қорғайды |
|
Интерактивті тақта |
|
|
7 минут |
Сабақтың ортасы Негізгі бөлім |
«Өзіңді тексер». Ұсынылады, тапсырма береді |
Оқушылар тақырыпты оқып, мысалдармен квадрат қасиеттерін талдайды. |
Қазақтың киелі аспабы-домбырамен өздерін бағалайды. |
Плакат домбыра суреті |
|
|
5 минут |
|
Сергіту сәті: «Капитан» әдісі
|
орындайды. |
|
|
|
|
10 минут |
|
Wordwall платформасы АКТ қолдану |
Оқушылар өз ұялы телефондары арқылы дұрыс жауаптарын белгілеп, тест орындайды |
Әр оқушы өзін «смартфон» әдісімен бағалайды 7-8 есеп-3 балл 5-6 есеп-2 балл 3-4 есеп-1 балл |
Ұялы телефон |
|
|
3 минут |
Сабақтың соңы |
Бағалау. Өз бағаларын айту.
Үй тапсырмасы: №2.38 |
Таңдағанын жазып жапсырады Мұғалімге хат жазады |
Бағалау парағы бойынша топ басшылары бағалайды. |
«тикток» көрнекілігі Смартфон,смс қағазы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Квадрат теңдеулерді шешу
Ашық сабақ Квадрат теңдеулерді шешу
Алгебра 8 «А» сынып
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Ескенева Гаухар Ануарбековна |
|||||
|
Пән/ сынып |
Алгебра 8 «А» сынып |
|||||
|
Күні: |
12.11. 2024 |
|||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
Квадрат теңдеулер |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Квадрат теңдеулерді шешу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сай оқу мақсаттары |
8.2.2.3 Квадрат теңдеулерді шешу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Бaрлық оқyшылaр : Квадрат теңдеулерді шешу формуласын біледі Бaсым бөлiгi: Квадрат теңдеулерді шешуді біледі Көпшiлiгi: Квадрат теңдеулерді шешу формуласын біледі |
|||||
|
Бағалау критериі: |
Квадрат теңдеулерді шешу формуласын есеп шығару кезінде қолдана біледі; |
|||||
|
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Уақыты |
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
3 минут |
Сабақтың басы Ұйымдастыру. |
Оқушылармен амандасу.Оқушыларды сабақтың мақсат, міндеттерімен таныстыру. Оқушыларды шаттық шеңберге тұруларын сұрайды «Көтеріңкі көңіл күй» тренинг «Билет» әдісі бойынша сыныпты 3 топқа бөлу Зейіндерін сабаққа аудару. Өзін-өзі бағалау парағын беру. |
Сәлемдеседі. Шаттық шеңберге тұрады. Сұрақтарға жауап береді. Қоян суреті бойынша топқа бөлінеді. |
|
Билет суреті Сағат суреті |
|
|
5 минут |
|
Ой қозғау /Теориялық білімді саралау/ І топ - Толық квадрат теңдеу түбірлерінің формулалары. Д˂0, Д = 0 ІІ топ - Толымсыз квадрат теңдеулер ІІІ топ - Толық квадрат теңдеу түбірлерінің формулалары Д>0 |
Оқушылар постер жасап,қорғайды |
|
Интерактивті тақта |
|
|
7 минут |
Сабақтың ортасы Негізгі бөлім |
«Өзіңді тексер». Ұсынылады, тапсырма береді |
Оқушылар тақырыпты оқып, мысалдармен квадрат қасиеттерін талдайды. |
Қазақтың киелі аспабы-домбырамен өздерін бағалайды. |
Плакат домбыра суреті |
|
|
5 минут |
|
Сергіту сәті: «Капитан» әдісі
|
орындайды. |
|
|
|
|
10 минут |
|
Wordwall платформасы АКТ қолдану |
Оқушылар өз ұялы телефондары арқылы дұрыс жауаптарын белгілеп, тест орындайды |
Әр оқушы өзін «смартфон» әдісімен бағалайды 7-8 есеп-3 балл 5-6 есеп-2 балл 3-4 есеп-1 балл |
Ұялы телефон |
|
|
3 минут |
Сабақтың соңы |
Бағалау. Өз бағаларын айту.
Үй тапсырмасы: №2.38 |
Таңдағанын жазып жапсырады Мұғалімге хат жазады |
Бағалау парағы бойынша топ басшылары бағалайды. |
«тикток» көрнекілігі Смартфон,смс қағазы |
|
шағым қалдыра аласыз














