|
Квадрат теңдеулер |
Мектеп: Б.Қаратаев атындағы ЖОББМ |
||||
|
Педагогтің аты – жөні |
Отарғалиева Іңкәр |
||||
|
Күні |
17.11.2023ж. |
||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Квадрат теңдеулерді шешу |
||||
|
Оқу мақсаты |
8.2.2.3квадрат теңдеулерді шешу; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Квадрат теңдеулерге есептер шығарады, формуланы қолдана отырып өз бетінше жұмыс істеуге дағдыланады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 7 мин |
Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу Топқа бөлу Флешка әдісі арқылы оқушылар 3 топқа бөлінеді.
Үй тапсырмасын сұрау. Интербелсенді тақтаға үй тапсырмасының жауаптары көрсетіледі. Оқушылар көршілерімен дәптерлерін алмастыру арқылы үй тапсырмасын тексереді. |
Зейіндерін сабаққа аударады, жауап береді. Жауаптарды тексереді.
|
Мадақтау, толықтыру
|
Оқулық, видео, слайдтар
|
|
|
Сабақтың ортасы 12 мин |
Сабақтың тақырыбын, мақсатын таныстыру
Бағалау парағымен таныстыру(сызғыш әдісімен оқушылар өз өзін бағалайды).
Жеке тапсырма «Бургер » әдісі арқылы жеке тапсырма беріледі. (x+4)2=3x+40 (2x+3)2=11x-19 8z2-14z+5=0 x2-8x-84=0 x2+6x-27=0 5t2+26t-24=0 Дескриптор:
|
Жеке тапсырманы орындайды. Жауаптарды тексереді. |
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау,
|
Презентация, жұмыс дәптері, қағаз қималары
|
|
|
8 мин |
Топтық жұмыс (Табақ тарту әдісі) Әр топқа тапсырма беріледі.
Дескриптор:
|
Әр топқа тапсырма беріледі. Табақ тарту әдісі бойынша табақтан әр оқушы өз сыбағасын алады.
Жауаптарды тексереді.
|
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау,
|
Презентация, жұмыс дәптері, қағаз қималары
|
|
|
10 мин |
Бекіту тапсырмасы Wordwoll программасы арқылы оқушылар сәйкестендіру тапсырмаларын орындайды. |
Оқушылар формулаларды еске түсіреді, есептер шығарады. |
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау, |
Интербелсенді тақта |
|
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Кері байланыс «Жеке куәлік » әдісі арқылы оқушылардан кері байланыс алынады. Қорытындылау
Үй тапсырмасы 2.48 есеп |
Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерлерін жазады. |
Тиімді кері байланыс орнату |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Квадрат теңдеулерді шешу" 8 сынып
Ашық сабақ "Квадрат теңдеулерді шешу" 8 сынып
|
Квадрат теңдеулер |
Мектеп: Б.Қаратаев атындағы ЖОББМ |
||||
|
Педагогтің аты – жөні |
Отарғалиева Іңкәр |
||||
|
Күні |
17.11.2023ж. |
||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Квадрат теңдеулерді шешу |
||||
|
Оқу мақсаты |
8.2.2.3квадрат теңдеулерді шешу; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Квадрат теңдеулерге есептер шығарады, формуланы қолдана отырып өз бетінше жұмыс істеуге дағдыланады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 7 мин |
Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу Топқа бөлу Флешка әдісі арқылы оқушылар 3 топқа бөлінеді.
Үй тапсырмасын сұрау. Интербелсенді тақтаға үй тапсырмасының жауаптары көрсетіледі. Оқушылар көршілерімен дәптерлерін алмастыру арқылы үй тапсырмасын тексереді. |
Зейіндерін сабаққа аударады, жауап береді. Жауаптарды тексереді.
|
Мадақтау, толықтыру
|
Оқулық, видео, слайдтар
|
|
|
Сабақтың ортасы 12 мин |
Сабақтың тақырыбын, мақсатын таныстыру
Бағалау парағымен таныстыру(сызғыш әдісімен оқушылар өз өзін бағалайды).
Жеке тапсырма «Бургер » әдісі арқылы жеке тапсырма беріледі. (x+4)2=3x+40 (2x+3)2=11x-19 8z2-14z+5=0 x2-8x-84=0 x2+6x-27=0 5t2+26t-24=0 Дескриптор:
|
Жеке тапсырманы орындайды. Жауаптарды тексереді. |
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау,
|
Презентация, жұмыс дәптері, қағаз қималары
|
|
|
8 мин |
Топтық жұмыс (Табақ тарту әдісі) Әр топқа тапсырма беріледі.
Дескриптор:
|
Әр топқа тапсырма беріледі. Табақ тарту әдісі бойынша табақтан әр оқушы өз сыбағасын алады.
Жауаптарды тексереді.
|
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау,
|
Презентация, жұмыс дәптері, қағаз қималары
|
|
|
10 мин |
Бекіту тапсырмасы Wordwoll программасы арқылы оқушылар сәйкестендіру тапсырмаларын орындайды. |
Оқушылар формулаларды еске түсіреді, есептер шығарады. |
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау, |
Интербелсенді тақта |
|
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Кері байланыс «Жеке куәлік » әдісі арқылы оқушылардан кері байланыс алынады. Қорытындылау
Үй тапсырмасы 2.48 есеп |
Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерлерін жазады. |
Тиімді кері байланыс орнату |
|
|
шағым қалдыра аласыз



















