|
Ашық сабақ КВАДРАТ ҮШМҮШЕНІ КӨБЕЙТКІШТЕРГЕ ЖІКТЕУГЕ ЕСЕПТЕР ШЫҒАРУ Тоқтар А. «№2 Теректі орта мектебі»КММ, Күршім ауданы, Марқакөл ауылы |
|||
|
Пән: Алгебра 8-сынып, Мерзімі:15.02.2017 |
Мектеп: «№2 Теректі орта мектебі» КММ Мұғалімнің аты- жөні: Тоқтар Айжан |
||
|
Тақырыбы |
Квадрат үшмүшені көбейткіштерге жіктеуге есептер шығару. |
||
|
Оқу мақсаттары: |
|
||
|
Табыс критерийлері: |
Барлық оқушылар: |
||
|
|||
|
|
|||
|
Оқушылардың көпшілігі: |
|||
|
|||
|
Кейбір оқушылар: |
|||
|
|||
|
Алдыңғы оқу: |
|
||
|
Жоспар |
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Жоспарланғанжаттығу түрлері |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Мазайка жинау
әдісі. (шарты: оқушылар ортаға
шақырылады, мазайка бөліктері таратылады, бөліктерді байланыстыра
өз топтарын құрайды) Психологиялық көңіл күй. (шарты: топтар дауыстап айту арқылы сенімділік күшін алады)
Бір-біріне сәттілік тілеп топтары бойынша отырады. Оқушыларға жеке-жеке бағалау критерийлері жазылған парақшалар таратылады, әр тапсырманы орындаған сайын дискрптор арқылы ұпайларын жазып отыру ескертіледі. 2.Үй тапсырмасы. Карта ойыны. (шарты:Әр топтан бір оқушыда.н үш оқушы ойнайды, мұнда есептер және оған сәйкес жауаптары жазылған карталар таратылады, кезектесіп есептің берілгенін жүреді жауабы бар оқушы басады, егер отырған оқушылар жауаппен келіспесе карта жабылмайды, келіссе келесі ойыншы жүреді, ойын осылай жалғасу арқылы үй тапсырмасы тексеріледі) |
Мазайка бөліктері Бағалау парақшасы Есеп жазылған карталар |
|
|
Ортасы Соңы |
3.Тренажер. Квадрат үшмүше тақырыбына дайындық тренажеры. Мұнда сұрақтар беріледі Әр сұрақта 4 нұсқа жауап бар, дұрыс нұсқаны табу керек Жауап қате болса, дұрыс жауабын таңдауға тағы да мүмкіндік беріледі, оқушылар қолдарындағы номер жазылған кеспе қағаздарды көтеру арқылы жауап береді.
4.Сәйкестендіру. (шарты: топтарға тапсырма жазылған парақшалар таратылады, топтаса орындайды, дұрыстығын тақтада тексереді)
5.Жүгіртпелі диктант. (шарты: электронды тақтады топтарға жеке-жеке тапсырмалар жазылған, топ мүшелері кезекпен тақтада шығарады, шығара алмаған жағдайда топ мүшелері көмектеседі, қалған оқушылар орындарында шығарады)
6. Үй тапсырмасы: №339, №340 7. Бағалау. Парақшадығы ұпайларын санайды. 8 ұпай – 5, 6-7 ұпай – 4, 4-5 ұпай – 3, 0-4 ұпай – 2 8. Рефлексия Сабақтан алған ақпарат әлі де өңдеуді қажет етсе, еттартқышқа апарып жапсырамыз.
Сабақ өте керемет. Көп ақпарат жинадым дегендер чемоданға апарып жапсырыңдар. Маған бүгінгі ақпарат қажет емес дегендер қоқыс шелекке апарыңдар. |
Кеспе қағаздар Сәйкестендіру парақшалары Тақтада
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Квадрат үшмүшені көбейткіштерге жіктеуге есептер шығару." 8-сынып
Ашық сабақ "Квадрат үшмүшені көбейткіштерге жіктеуге есептер шығару." 8-сынып
|
Ашық сабақ КВАДРАТ ҮШМҮШЕНІ КӨБЕЙТКІШТЕРГЕ ЖІКТЕУГЕ ЕСЕПТЕР ШЫҒАРУ Тоқтар А. «№2 Теректі орта мектебі»КММ, Күршім ауданы, Марқакөл ауылы |
|||
|
Пән: Алгебра 8-сынып, Мерзімі:15.02.2017 |
Мектеп: «№2 Теректі орта мектебі» КММ Мұғалімнің аты- жөні: Тоқтар Айжан |
||
|
Тақырыбы |
Квадрат үшмүшені көбейткіштерге жіктеуге есептер шығару. |
||
|
Оқу мақсаттары: |
|
||
|
Табыс критерийлері: |
Барлық оқушылар: |
||
|
|||
|
|
|||
|
Оқушылардың көпшілігі: |
|||
|
|||
|
Кейбір оқушылар: |
|||
|
|||
|
Алдыңғы оқу: |
|
||
|
Жоспар |
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Жоспарланғанжаттығу түрлері |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Мазайка жинау
әдісі. (шарты: оқушылар ортаға
шақырылады, мазайка бөліктері таратылады, бөліктерді байланыстыра
өз топтарын құрайды) Психологиялық көңіл күй. (шарты: топтар дауыстап айту арқылы сенімділік күшін алады)
Бір-біріне сәттілік тілеп топтары бойынша отырады. Оқушыларға жеке-жеке бағалау критерийлері жазылған парақшалар таратылады, әр тапсырманы орындаған сайын дискрптор арқылы ұпайларын жазып отыру ескертіледі. 2.Үй тапсырмасы. Карта ойыны. (шарты:Әр топтан бір оқушыда.н үш оқушы ойнайды, мұнда есептер және оған сәйкес жауаптары жазылған карталар таратылады, кезектесіп есептің берілгенін жүреді жауабы бар оқушы басады, егер отырған оқушылар жауаппен келіспесе карта жабылмайды, келіссе келесі ойыншы жүреді, ойын осылай жалғасу арқылы үй тапсырмасы тексеріледі) |
Мазайка бөліктері Бағалау парақшасы Есеп жазылған карталар |
|
|
Ортасы Соңы |
3.Тренажер. Квадрат үшмүше тақырыбына дайындық тренажеры. Мұнда сұрақтар беріледі Әр сұрақта 4 нұсқа жауап бар, дұрыс нұсқаны табу керек Жауап қате болса, дұрыс жауабын таңдауға тағы да мүмкіндік беріледі, оқушылар қолдарындағы номер жазылған кеспе қағаздарды көтеру арқылы жауап береді.
4.Сәйкестендіру. (шарты: топтарға тапсырма жазылған парақшалар таратылады, топтаса орындайды, дұрыстығын тақтада тексереді)
5.Жүгіртпелі диктант. (шарты: электронды тақтады топтарға жеке-жеке тапсырмалар жазылған, топ мүшелері кезекпен тақтада шығарады, шығара алмаған жағдайда топ мүшелері көмектеседі, қалған оқушылар орындарында шығарады)
6. Үй тапсырмасы: №339, №340 7. Бағалау. Парақшадығы ұпайларын санайды. 8 ұпай – 5, 6-7 ұпай – 4, 4-5 ұпай – 3, 0-4 ұпай – 2 8. Рефлексия Сабақтан алған ақпарат әлі де өңдеуді қажет етсе, еттартқышқа апарып жапсырамыз.
Сабақ өте керемет. Көп ақпарат жинадым дегендер чемоданға апарып жапсырыңдар. Маған бүгінгі ақпарат қажет емес дегендер қоқыс шелекке апарыңдар. |
Кеспе қағаздар Сәйкестендіру парақшалары Тақтада
|
|
шағым қалдыра аласыз


















