Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы: Сандарды қосу және азайту
|
Бөлім |
Отбасылық мерекелер |
||||
|
Педагогтің аты - жөні |
|
||||
|
Күні |
|
||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Пәні |
Математика |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Сандарды қосу және , азайту |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.2.1.1** санды өрнектерді (қосынды, айырма) ажырату, құрастыру, жазу және оқу; 1.1.2.3 қосудың ауыстырымдылық қасиетін қолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
- санды өрнектерді (қосынды, айырма) ажыратады, құрастырады, жазады және оқиды; - қосудың ауыстырымдылық қасиетін қолданады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар
|
|
|
Сабақтың басы 7 минут |
I.Ұйымдастыру: Жұмыс ережесін құру. \Ұ\ Алдыңғы білімге шолу: «6+45» әдісі Бір таңбалы сандарды қосуды және азайтуды орында. «Сен білесің бе?» айдары Отбасылық мерекелерді ата. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. |
Жұмыс ережесімен танысады. Сабаққа дайындалады. Парақтағы берілген бір таңбалы сандарды қосуды және азайтуды жылдамдыққа орындайды. Білім алушы отбасылық мерекелерді атайды, әңгімелейді. |
Дескриптор: Білім алушы - "+" амалына берілген өрнекті орындайды; - "-" амалына берілген өрнекті орындайды; Мұғалімнің кері байланысы |
Таныстырылым, оқулық, таратпа қағаздар, ламинатталған А4 қағаз, маркерлер. |
|
|
Сабақтың ортасы 33 минут
|
Жаңаны ашу: «Сұрақ құрастыр» әдісі Сурет бойынша «неше» сөзін пайдаланып сұрақ құрастыр. Нейрожаттығу «Қол қимылы» «Миға шабуыл» әдісі Сандарды теңдей үш қо ………………. сылғыштың қосындысы түрінде жаз. Нейрожаттығу «Ондықтармен санау» \ЖЖ\ «Ойлан тап» Бос орындарға тиісті сандарды қой. Қосудың ауыстырымдылық қасиетін есіңе түсір. Топтық жұмыс. Берілген өрнектерді есепте. Жауабын жаз. |
Сурет бойынша «неше» сөзін пайдаланып сұрақ құрастырады, жауабын айтады. Суреттегі жемістердің санына байланысты сандарды теңдей үш қосылғыштың қосындысы түрінде жазады. Бос орындарға тиісті сандарды қосудың ауыстырымдылық қасиетін пайдалана отырып қояды. Берілген санды өрнектерді топтаса есептеп,жауабын жазады. |
Дескриптор: Білім алушы - тәрелкедегі жемістердің санын екі және бір таңбалы сан екенін ажыратады; - бірдей қосылғыштарды анықтайды; - үш қосылғыштың қосындысы түрінде құрастырады. Дескриптор: Білім алушы - бос орындарға тиісті санды қояды; - қосудың ауыстырымдылық қасиеті туралы ережені айтады. Дескриптор: Білім алушы - қосындыны есептейді жауабын жазады; - айырманы есептейді жауабын жазады; |
|
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия
|
Ойларын қорытады, тұжырымдайды. |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Математика 1-сынып
Ашық сабақ Математика 1-сынып
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы: Сандарды қосу және азайту
|
Бөлім |
Отбасылық мерекелер |
||||
|
Педагогтің аты - жөні |
|
||||
|
Күні |
|
||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Пәні |
Математика |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Сандарды қосу және , азайту |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.2.1.1** санды өрнектерді (қосынды, айырма) ажырату, құрастыру, жазу және оқу; 1.1.2.3 қосудың ауыстырымдылық қасиетін қолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
- санды өрнектерді (қосынды, айырма) ажыратады, құрастырады, жазады және оқиды; - қосудың ауыстырымдылық қасиетін қолданады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар
|
|
|
Сабақтың басы 7 минут |
I.Ұйымдастыру: Жұмыс ережесін құру. \Ұ\ Алдыңғы білімге шолу: «6+45» әдісі Бір таңбалы сандарды қосуды және азайтуды орында. «Сен білесің бе?» айдары Отбасылық мерекелерді ата. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. |
Жұмыс ережесімен танысады. Сабаққа дайындалады. Парақтағы берілген бір таңбалы сандарды қосуды және азайтуды жылдамдыққа орындайды. Білім алушы отбасылық мерекелерді атайды, әңгімелейді. |
Дескриптор: Білім алушы - "+" амалына берілген өрнекті орындайды; - "-" амалына берілген өрнекті орындайды; Мұғалімнің кері байланысы |
Таныстырылым, оқулық, таратпа қағаздар, ламинатталған А4 қағаз, маркерлер. |
|
|
Сабақтың ортасы 33 минут
|
Жаңаны ашу: «Сұрақ құрастыр» әдісі Сурет бойынша «неше» сөзін пайдаланып сұрақ құрастыр. Нейрожаттығу «Қол қимылы» «Миға шабуыл» әдісі Сандарды теңдей үш қо ………………. сылғыштың қосындысы түрінде жаз. Нейрожаттығу «Ондықтармен санау» \ЖЖ\ «Ойлан тап» Бос орындарға тиісті сандарды қой. Қосудың ауыстырымдылық қасиетін есіңе түсір. Топтық жұмыс. Берілген өрнектерді есепте. Жауабын жаз. |
Сурет бойынша «неше» сөзін пайдаланып сұрақ құрастырады, жауабын айтады. Суреттегі жемістердің санына байланысты сандарды теңдей үш қосылғыштың қосындысы түрінде жазады. Бос орындарға тиісті сандарды қосудың ауыстырымдылық қасиетін пайдалана отырып қояды. Берілген санды өрнектерді топтаса есептеп,жауабын жазады. |
Дескриптор: Білім алушы - тәрелкедегі жемістердің санын екі және бір таңбалы сан екенін ажыратады; - бірдей қосылғыштарды анықтайды; - үш қосылғыштың қосындысы түрінде құрастырады. Дескриптор: Білім алушы - бос орындарға тиісті санды қояды; - қосудың ауыстырымдылық қасиеті туралы ережені айтады. Дескриптор: Білім алушы - қосындыны есептейді жауабын жазады; - айырманы есептейді жауабын жазады; |
|
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия
|
Ойларын қорытады, тұжырымдайды. |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













