|
Білім беру ұйымының атауы |
«Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Абылай хан атындағы №4 орта мектеп» КММ |
||||
|
Пәні: |
Математика |
||||
|
Бөлім: |
4 С. УАҚЫТ Демалу мәдениеті. Мерекелер |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Есимова Ж.С. |
||||
|
Күні: |
14.05.2024ж. |
||||
|
Сынып: 3 «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№160 Секунд. Наурыз мейрамы |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.3.2.секунд өлшем бірлігін қолданып өлшеу. 3.1.3.3 шамалар мәндерін уақыт ( с.мин.сағ) өлшем бірліктерін салыстыру және амалдар орындау. |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Сағатты, минутты секундқа айналдыруды және оларды салыстыруды үйренеді. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңдері: |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы 5 мин |
-Оқушылармен амандасады. -Сыныпты түгендейді. -Оқу құралдарын жинақтайды. -Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлайды. -Ынтымақтастық ахуал құру. |
Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады. Назар аударады. |
Әр түрлі платформаларда өзін-өзі бағалау. 10 балл. ҚБ |
Слайд 1 Слайд 2
|
|
|
Ортасы
10 минут
7 минут
10 минут
5 минут |
Алдыңғы білімді еске түсіру. Есіңе сақта! 1 сағ =60 мин
Сағаттардағы уақытты анықта.
Бағалау парағына әрбір тапсырманы дұрыс орындаса 1 баллмен бағаланатынын айтады. №2
платформасы арқылы қай оқушының тапсырманы дұрыс орындағанын тексереді. Секунд –туралы мәлімет береді. Бейне көрсетілімді тамашалайды.
1 мин=60 секунд 1 сағат=3600 секунд Саралау тапсырмасы әрбір оқушының деңгейіне қарай саралау тапсырмасын береді. Б Қолөнер үйірмесіне-3к.50 мин ?мин Шешуі: 40*2+3*50=230 мин 230мин:60 мин=3сағ 50мин Жауабы: барлығы 3 сағат 50 минут жұмсайды. М Жаяу-5мин ? мин ? секунд Шешуі: 8 мин+5мин=13мин=780секунд Жауабы: барлығы 13 минут, 780 секунд Басталады-15.40мин Аяқталады-15.50мин Созылды-?мин Шешуі:15.50-15.40=10 мин=600секунд Жауабы: 10 минутқа немесе 600 секундқа созылды. 4-тапсырма
|
Оқушылар берілген тапсырманы дұрыс орындайды. Сағаттарды көрсетілген уақыттарды
Берілген тапсырманы
Сұрақтарға жауап береді. Мұқият тыңдайды. Берілген есептерді талдап, шартын құрып, шешуін дұрыс шешеді. Экрандағы тапсырмаларды орындайды.
Платформасы арқылы тапсырмаларды дұрыс орындайды. |
Дескриптор: -Сағатта көрсетілген күндізгі уақытты дұрыс белгілейді -(1б) -Сағатта көрсетілген түнгі уақытты дұрыс белгілейді -(1б) Дескриптор: - Уақыт бірліктеріне дұрыс айналдырады (2б) ҚБ Жарайсың! Керемет! Дескриптор: .-шартын құрып, сұрағын дұрыс қояды (1б) -Шешуін табады (1) балл сағатты минутқа айналдырады. (1б) Дескриптор дұрыс жауабын белгілейді 1 балл. Дескриптор
|
Слайд 3 https://play.kahoot.it/v2/lobby?quizId=30bd5d00-7d58-44a7-9ec6-5c7a540a2139 https://www.plickers.com/library#now-playing Слайд 4 Слайд 5 https://youtu.be/A-dbh8xn_t0?si=QTwR7tOM8nv7t-94 Слайд 6 Слайд 7 Слайд 8 https://player.lessons.kundelik.kz/rabbit/16446 https://wordwall.net/ru/resource/72641352 |
|
|
Соңы 5 минут 3минут |
Бағалау Әр оқушының жинаған балын айтып мақтап мадақтайды. арқылы әрбір оқушының жинаған балын айтады. Рефлексия.Сабақты бекіту. ҚҚҚ Қызық- сабақ ұнады. Қажет-Секундты минутқағ сағатқа айналдыра аламын. Қиын- ештеңе түсінбедім. Үйге тапсырма №6 32-бет |
Бүгінгі сабақта алған білімдері бойынша рефлексия жасайды |
Сілтемеге өтіп,оқушылар 1-10 балдық жүйемен бағаланады. |
https://forms.gle/gy7vTYpsPKzC6Kz48 Слайд 9 Слайд 10 |
|
Әкімшілік:____________________________
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Математика 3-сынып Секунд
Ашық сабақ Математика 3-сынып Секунд
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Абылай хан атындағы №4 орта мектеп» КММ |
||||
|
Пәні: |
Математика |
||||
|
Бөлім: |
4 С. УАҚЫТ Демалу мәдениеті. Мерекелер |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Есимова Ж.С. |
||||
|
Күні: |
14.05.2024ж. |
||||
|
Сынып: 3 «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№160 Секунд. Наурыз мейрамы |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.3.2.секунд өлшем бірлігін қолданып өлшеу. 3.1.3.3 шамалар мәндерін уақыт ( с.мин.сағ) өлшем бірліктерін салыстыру және амалдар орындау. |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Сағатты, минутты секундқа айналдыруды және оларды салыстыруды үйренеді. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңдері: |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы 5 мин |
-Оқушылармен амандасады. -Сыныпты түгендейді. -Оқу құралдарын жинақтайды. -Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлайды. -Ынтымақтастық ахуал құру. |
Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады. Назар аударады. |
Әр түрлі платформаларда өзін-өзі бағалау. 10 балл. ҚБ |
Слайд 1 Слайд 2
|
|
|
Ортасы
10 минут
7 минут
10 минут
5 минут |
Алдыңғы білімді еске түсіру. Есіңе сақта! 1 сағ =60 мин
Сағаттардағы уақытты анықта.
Бағалау парағына әрбір тапсырманы дұрыс орындаса 1 баллмен бағаланатынын айтады. №2
платформасы арқылы қай оқушының тапсырманы дұрыс орындағанын тексереді. Секунд –туралы мәлімет береді. Бейне көрсетілімді тамашалайды.
1 мин=60 секунд 1 сағат=3600 секунд Саралау тапсырмасы әрбір оқушының деңгейіне қарай саралау тапсырмасын береді. Б Қолөнер үйірмесіне-3к.50 мин ?мин Шешуі: 40*2+3*50=230 мин 230мин:60 мин=3сағ 50мин Жауабы: барлығы 3 сағат 50 минут жұмсайды. М Жаяу-5мин ? мин ? секунд Шешуі: 8 мин+5мин=13мин=780секунд Жауабы: барлығы 13 минут, 780 секунд Басталады-15.40мин Аяқталады-15.50мин Созылды-?мин Шешуі:15.50-15.40=10 мин=600секунд Жауабы: 10 минутқа немесе 600 секундқа созылды. 4-тапсырма
|
Оқушылар берілген тапсырманы дұрыс орындайды. Сағаттарды көрсетілген уақыттарды
Берілген тапсырманы
Сұрақтарға жауап береді. Мұқият тыңдайды. Берілген есептерді талдап, шартын құрып, шешуін дұрыс шешеді. Экрандағы тапсырмаларды орындайды.
Платформасы арқылы тапсырмаларды дұрыс орындайды. |
Дескриптор: -Сағатта көрсетілген күндізгі уақытты дұрыс белгілейді -(1б) -Сағатта көрсетілген түнгі уақытты дұрыс белгілейді -(1б) Дескриптор: - Уақыт бірліктеріне дұрыс айналдырады (2б) ҚБ Жарайсың! Керемет! Дескриптор: .-шартын құрып, сұрағын дұрыс қояды (1б) -Шешуін табады (1) балл сағатты минутқа айналдырады. (1б) Дескриптор дұрыс жауабын белгілейді 1 балл. Дескриптор
|
Слайд 3 https://play.kahoot.it/v2/lobby?quizId=30bd5d00-7d58-44a7-9ec6-5c7a540a2139 https://www.plickers.com/library#now-playing Слайд 4 Слайд 5 https://youtu.be/A-dbh8xn_t0?si=QTwR7tOM8nv7t-94 Слайд 6 Слайд 7 Слайд 8 https://player.lessons.kundelik.kz/rabbit/16446 https://wordwall.net/ru/resource/72641352 |
|
|
Соңы 5 минут 3минут |
Бағалау Әр оқушының жинаған балын айтып мақтап мадақтайды. арқылы әрбір оқушының жинаған балын айтады. Рефлексия.Сабақты бекіту. ҚҚҚ Қызық- сабақ ұнады. Қажет-Секундты минутқағ сағатқа айналдыра аламын. Қиын- ештеңе түсінбедім. Үйге тапсырма №6 32-бет |
Бүгінгі сабақта алған білімдері бойынша рефлексия жасайды |
Сілтемеге өтіп,оқушылар 1-10 балдық жүйемен бағаланады. |
https://forms.gle/gy7vTYpsPKzC6Kz48 Слайд 9 Слайд 10 |
|
Әкімшілік:____________________________
шағым қалдыра аласыз


















