Білім беру саласы:Таным
Бөлімі:Математика негіздері
Тақырыбы: «Дөңгелек және сопақша»
Оқу мақсаты: балаларды геометриялық пішіндерді (дөңгелек, сопақша) танып, атай білуге үйрету;геометриялық пішіндерді тану және атау, пішіндерді зерттеу дағдыларын қалыптастыру.
ҰОҚ мақсаты:
геометриялық пішіндерді (дөңгелек (шеңбер ), сопақша) танып, атай алады
Дағды: геометриялық пішіндерді тану және атау, пішіндерді зерттеу дағдыларын қалыптастыру.
Кіріспе бөлім
Тақырыппен таныстыру

П.Ж.О. «Дөңгелек пен сопақша»
Шарты: Бос торларды сәйкес пішіндермен толтырады. .(4К моделі, креативтілік, сыни ойлау, бала үні, жылдамдық, уақыт)

Құрылымдалған ойын: «Кім жылдам?»
Шарты : Сәйкестендіріп қойған пішііндерді желімдеп жапсыру
Сергіту сәті:
Ал,балалар келіңдер
Бой жазайық бәріміз
Мойнымызды бұрамыз
Қолымызды созамыз
Топ-топ басып аяқпен
Орнымызға барамыз
Еркін ойын:
Мынау қай пішін?
Мақсаты: Геометриялық пішінді сипалап анықтау арқылы айта білу.
Қажетті құралдар: Картоннан жасалған геометриялық пішіндер 4–түрі.
Ойын барысы: Бала топқа қарап тұрып, қолын артқа ұстайды. Тәрбиеші оның қолына геометриялық пішінді ұстатады. Бала оны сипап байқап, балаларға көрсетпей атын атайды.
(4К моделі, креативтілік, сыни ойлау, бала үні, жылдамдық, уақыт)
Балаларды бас бармақ әдісімен қорытындылау.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Математика негіздері
Білім беру саласы:Таным
Бөлімі:Математика негіздері
Тақырыбы: «Дөңгелек және сопақша»
Оқу мақсаты: балаларды геометриялық пішіндерді (дөңгелек, сопақша) танып, атай білуге үйрету;геометриялық пішіндерді тану және атау, пішіндерді зерттеу дағдыларын қалыптастыру.
ҰОҚ мақсаты:
геометриялық пішіндерді (дөңгелек (шеңбер ), сопақша) танып, атай алады
Дағды: геометриялық пішіндерді тану және атау, пішіндерді зерттеу дағдыларын қалыптастыру.
Кіріспе бөлім
Тақырыппен таныстыру

П.Ж.О. «Дөңгелек пен сопақша»
Шарты: Бос торларды сәйкес пішіндермен толтырады. .(4К моделі, креативтілік, сыни ойлау, бала үні, жылдамдық, уақыт)

Құрылымдалған ойын: «Кім жылдам?»
Шарты : Сәйкестендіріп қойған пішііндерді желімдеп жапсыру
Сергіту сәті:
Ал,балалар келіңдер
Бой жазайық бәріміз
Мойнымызды бұрамыз
Қолымызды созамыз
Топ-топ басып аяқпен
Орнымызға барамыз
Еркін ойын:
Мынау қай пішін?
Мақсаты: Геометриялық пішінді сипалап анықтау арқылы айта білу.
Қажетті құралдар: Картоннан жасалған геометриялық пішіндер 4–түрі.
Ойын барысы: Бала топқа қарап тұрып, қолын артқа ұстайды. Тәрбиеші оның қолына геометриялық пішінді ұстатады. Бала оны сипап байқап, балаларға көрсетпей атын атайды.
(4К моделі, креативтілік, сыни ойлау, бала үні, жылдамдық, уақыт)
Балаларды бас бармақ әдісімен қорытындылау.
шағым қалдыра аласыз


