|
Тақырыбы |
Менің отбасым |
|
|
Оқу мақсаты |
Отбасы мүшелерін атап,міндеті мен өзіне тағылған жауапкершілікті білу |
|
|
ҰОҚ мақсаты |
Отбасындағы өзара тау қарым-қатынастың маңызын түсініп,отбасы мүшелерімен бірлесе жұмыс жасау. |
|
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, сөздік жұмысын жүргізу,әліппе-дәптермен жұмыс,ойындар ойнату.т.б. |
|
|
Ресурстар, дамыту орта |
Отбасы мүшелерінің суреті.Әліппе-дәптер |
|
|
ҰОҚ жоспарлау |
||
|
ҰОҚ жоспарын жүзеге асыру кезеңдері/уақыт |
Педагог әрекеті |
Балалардың әрекеті |
|
Басталуы |
Ширату «Біздің отбасы» Б.Кірісбаев Алақаны аялы Анам бар жаны саялы Кешіре білген кінәмді Әкем бар менің шыдамды |
Өлең сөздерін бірге қайталайды |
|
Негізгі бөлімі |
-Бүгін отбасы туралы әңгімелесеміз.Айтыңдаршы,отбасы дегенді қалай түсінесіңдер? Балаларға ата-анасын,ересектерді тыңдап,кішкентайларға қамқорлық жасау керектігін түсіндіреді. Балаларды екі топқа бөледі:ересектер;балалар.Әр отбасындағы ересектер мен балалардың міндеттерін айтады. Әр бала отбасылары туралы әңгімелейді Әліппе-дәптермен жұмыс. 1-тапсырма.бойынша фотосуретте кімдер бейнеленген? -Отбасы мүшелерін ата. -Осы отбасы мүшелеріне есімдер қояйық. -Әрқайсысының отбасында неше адам бар? -Ата-әжеңнің,әке-шешеңнің,аға-әпкелеріңнің, аға-інілеріңнің есімдерін білесіңдерме? 2-тапсырма бойынша отбасы мүшелерімен жұмыс жасау. Сергіту жаттығуын өткізу. 3-тапсырма бойыншаотбасы мүшелерінің суреттерән ретімен орналастырады. Орналастыру себебін айтады.Ағаштың тамырынан бастап отбасы мүшелерінің суреттерін жапсыру. «Отбасы мүшелерін ата» ойынын ойнату |
Отбасы мүшелерінің суӘліппе-дәптердегі тапсырманы орындайдыреттері Отбасы туралы әгімелейді. Әліппе-дәптермен жұмыс жасайды.Сурет бойынша сұрақтарға жауап береді,әңгімелейді. Дидактикалық ойындар жинағы |
|
Қорытынды бөлімі |
Сұрақ-жауап әдісі арқылы сабақта алған білімдерін қорытындылайды. Рефлексиялық бағалау. Өз жұмыстарын бағалау. Ағаштың жапырағын сабақты –Бәрін түсіндім- жасылмен, -түсіндім, бірақ түсіндіріп бере алмаймын-сарымен,. -ештеңе түсінбедім-қызыл қарандашпен бояу. |
Түрлі-түсті қарындаштар |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ мектеп алды даярлық сынып Менің отбасым
Ашық сабақ мектеп алды даярлық сынып Менің отбасым
|
Тақырыбы |
Менің отбасым |
|
|
Оқу мақсаты |
Отбасы мүшелерін атап,міндеті мен өзіне тағылған жауапкершілікті білу |
|
|
ҰОҚ мақсаты |
Отбасындағы өзара тау қарым-қатынастың маңызын түсініп,отбасы мүшелерімен бірлесе жұмыс жасау. |
|
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, сөздік жұмысын жүргізу,әліппе-дәптермен жұмыс,ойындар ойнату.т.б. |
|
|
Ресурстар, дамыту орта |
Отбасы мүшелерінің суреті.Әліппе-дәптер |
|
|
ҰОҚ жоспарлау |
||
|
ҰОҚ жоспарын жүзеге асыру кезеңдері/уақыт |
Педагог әрекеті |
Балалардың әрекеті |
|
Басталуы |
Ширату «Біздің отбасы» Б.Кірісбаев Алақаны аялы Анам бар жаны саялы Кешіре білген кінәмді Әкем бар менің шыдамды |
Өлең сөздерін бірге қайталайды |
|
Негізгі бөлімі |
-Бүгін отбасы туралы әңгімелесеміз.Айтыңдаршы,отбасы дегенді қалай түсінесіңдер? Балаларға ата-анасын,ересектерді тыңдап,кішкентайларға қамқорлық жасау керектігін түсіндіреді. Балаларды екі топқа бөледі:ересектер;балалар.Әр отбасындағы ересектер мен балалардың міндеттерін айтады. Әр бала отбасылары туралы әңгімелейді Әліппе-дәптермен жұмыс. 1-тапсырма.бойынша фотосуретте кімдер бейнеленген? -Отбасы мүшелерін ата. -Осы отбасы мүшелеріне есімдер қояйық. -Әрқайсысының отбасында неше адам бар? -Ата-әжеңнің,әке-шешеңнің,аға-әпкелеріңнің, аға-інілеріңнің есімдерін білесіңдерме? 2-тапсырма бойынша отбасы мүшелерімен жұмыс жасау. Сергіту жаттығуын өткізу. 3-тапсырма бойыншаотбасы мүшелерінің суреттерән ретімен орналастырады. Орналастыру себебін айтады.Ағаштың тамырынан бастап отбасы мүшелерінің суреттерін жапсыру. «Отбасы мүшелерін ата» ойынын ойнату |
Отбасы мүшелерінің суӘліппе-дәптердегі тапсырманы орындайдыреттері Отбасы туралы әгімелейді. Әліппе-дәптермен жұмыс жасайды.Сурет бойынша сұрақтарға жауап береді,әңгімелейді. Дидактикалық ойындар жинағы |
|
Қорытынды бөлімі |
Сұрақ-жауап әдісі арқылы сабақта алған білімдерін қорытындылайды. Рефлексиялық бағалау. Өз жұмыстарын бағалау. Ағаштың жапырағын сабақты –Бәрін түсіндім- жасылмен, -түсіндім, бірақ түсіндіріп бере алмаймын-сарымен,. -ештеңе түсінбедім-қызыл қарандашпен бояу. |
Түрлі-түсті қарындаштар |
шағым қалдыра аласыз













