|
Бөлім |
Құндылықтар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мектеп |
№33 ЖОББМ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Мухамадиева К.Е. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні |
20.10.2021ж |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 4 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні |
Әдебиеттік оқу |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мен бақытты баламын |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.6.1 Кейіпкердің, кейіпкерлердің іс-әрекеті, мінез-құлқының өзгеру себептерін мәтіннен тауып, салыстырып бағалау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: Кейіпкердің іс-әрекетін бағалай алады. Оқиғалардың маңызды тұстарын талдауға, салыстыруға қатыса алады. Көптеген оқушылар: Талдау жасай отырып, мәтіннің негізгі ойын анықтай алады. Кейбір оқушылар: Өзі үшін құнды заттардың (нәрселердің) атауын жаза алады, не үшін құнды екенін дәлелдей алады |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
Берілген тақырып бойынша өз көзқарасын білдіріп, ой қорыту жасай алады. Оқу мақсатына сәйкес дауыстап, түсініп, іштей, мәнерлеп, сын тұрғысынан бағалап, көз жүгіртіп оқу дағдылары жетілдіріледі. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Түзету мақсаты |
Кейіпкердің іс-әрекетін бағалай алады. Оқиғалардың маңызды тұстарын талдауға, салыстыруға қатыса алады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Баға лау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 8 минут
|
“Білімнің кілті” әдісі арқылы оқушылар бір-біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастырады. Күніміз жарық, аспанымыз ашық болсын,сәттілікке толы болсын! Үй тапсырмасы сұралады. «Модерация» әдісі Абай әндерінің тізімін жасап келу. ЕББҚ 1-тапсырма «Пікіріңді айт» айдары.Топтық жұмыс Оқулықтағы сызба мазмұны бойынша өз ойларын ортаға салады. Пікірлері бойынша үш топқа бөлінеді. Әр топ өз пікірінің дұрыстығын дәлелдеуге тырысады. Соңынан дұрыс пікірлер таңдалады. (Ақша, байлық, атақ туралы пікірлері тыңдалады). Мұғалім оқушылардың дұрыс пікірді таңдауына жағдай туғызады. -Отбасында, өмірде бақытты болу үшін не істер едің? Бақыт Дескриптор: Бақыт туралы түсінігі бар. Бақытты қадірлеуді біледі. Кестені топпен толтырады. Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстырады «Бақыт деген не?» түрік халық ертегісі |
-Қазақ тілі пәнінен білмегенді білейік, Үйренейік күлейік! Қойылған сұрақтарға жауап береді. Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады |
ҚБ: 1-10б 1балл «Бас бармақ»әдісі 1балл 1балл «Бағдаршам» әісі |
Психологиялық ахуал. 3-4 слайд Оқулық 78-80 беттер 5-6 слайд |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 15минут 15минут |
2-тапсырма «Түсініп оқы» айдары «Жұптық жұмыс» Дескриптор: Мәтінді жүргізе оқи алады. Оқыған мәтіннің мазмұнын біледі. Сұрақтарға жауап береді. 3-тапсырма «Әдебиет лотосы» Жұптық жұмыс. Кестені толтыр Дескриптор: Мәтін мазмұнымен жұмыс істей алады. Кестені талапқа сай толтырады. Сергіту сәті «Біз бақытты баламыз» 4-тапсырма «Талда» айдары Мәтіндегі негізгі ойды анықтап, пікір алмасыңдар. Негізгі ой: ең құнды нәрселерді қадірлей білу керек. «Бағала» айдары «Топтық жұмыс» Тас қашайтын шебер мен бозбаланың мінез құлқын салыстырыңдар. Шебер: ақылды ,іскер, сабырлы Бозбала: сабырсыз,уайымшыл «Дәлелде» айдары «Ұжымдық жұмыс» Неліктен денсаулықты сатып алуға болмайтынына дәлелдер келтір. Саралау. Өзің үшін құнды заттардың (нәрселердің) атауын жаз, не үшін құнды екенін дәлелде. Ең құнды нәрсе: денсаулық, өмір. Дескрипторы: Құнды дүниелерді біледі, қадірлей алады Мәтіндегі негізгі ойды таба алады Миллиардер Стив Джобстың соңғы сөзі: «Байлық және бақыт» |
ҚБ: «Ойыңды айт» |
. 1балл 1балл 1балл 1балл 1балл 1балл 1балл Барлы-ғы 10балл |
Оқулық 81-83 -беттер
7,8,9- слайд 10-11 слайд 12-13 слайд 14-15 слайд 16-17 слайд 18- слайд |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың аяғы 7минут Үйге тапсырма |
Рефлексия «Тұжырымда» айдары Дескриптор: Өзіне тиісті білімді алады. Қорытынды жасай біледі. Кері байланыс Өз денсаулығыңды құруға арналған ереже құрастыр. Денсаулық туралы мақал-мәтелдер жинақтап жаз.
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Мухамадиева Каламкас ЕрназаровнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Ашық сабақ, Мен бақытты баламын 4 сынып,Әдебиеттік оқу
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Ашық сабақ, Мен бақытты баламын 4 сынып,Әдебиеттік оқуМатериал туралы қысқаша түсінік
Ашық сабақ, Мен бақытты баламын 4 сынып
Кейіпкердің, кейіпкерлердің іс-әрекеті, мінез-құлқының
өзгеру себептерін мәтіннен тауып, салыстырып бағалау
Материалдың қысқаша нұсқасы
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














