Тақырып бойынша 11 материал табылды

Ашық сабақ. Менің достарым. Дд дыбысы мен әрпі 1 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
барлық мұғалімдерге көмегі тиеді деген ойдамын.
Материалдың қысқаша нұсқасы

Пәні: Сауат ашу

3-бөлім: «Менің отбасым және достарым»

Күні: 13.11.2018

Сыныбы: 1 «Ә»

Мектеп: №25 орта мектеп

Мұғалім: А.Кайракбаева

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Менің достарым. Д дыбысы мен әрпі.

Оқу мақсаттары

1.2.9.1 әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру

1.2.6.1* мұғалімнің көмегімен ерекшелігіне қарай мәтін жанрын (өлең, әңгіме, ертегі) ажырату

1.2.1.2 оқудың түрлерін (буындап оқу, жиі кездесетін сөздерді тұтас оқу, түсініп оқу

1.1.4.1 мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы бойынша болжау

1.3.11.1 сөйлемді бас әріппен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қою

Сабақ мақсаты

Д әрпін таниды,ажыратады,жазады,дыбыспен сәйкестендіре алады,буындап, жиі кездесетін сөздерді тұтас түсініп оқи алады

Бағалау критерийлері

Д әрпін таныды,ажыратты,жазды,дыбыспен сәйкестендіре алды,

буындап , жиі кездесетін сөздерді тұтас оқыды

Тыңдаған мәтінді түсінді, сұрақтарға жауап берді

Сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрастырды

Тілдік мақсаты

Дос – друг- frend

Мұғалімнің көмегімен айтады,сөз тіркестерін құрады

Құндылықтарды дарыту

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне ,көркем жазуға,бір-бірімен қарым-қатынас жасауға ,өз тіліне деген сүйіспеншіліктәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Қазақ тілі, дене шынықтыру, ағылшын, орыс тілі

АКТ қолдану дағдылары

бейнеролик

Бастапқы білім


Аа Нн Лл Рр Оо Тт Уу Шш Сс

Біледі,ажырата алады



Сабақ барысы Блум таксономия негізінде құрылған

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

1 минут











Білу,тану

Сыни тұрғыдан ойлау

2минут








Сабақтың ортасы

5мин

Ойлау кабілеттерін дамыту

Түсіну

Қолдану

Талдау

Айтылым














5мин

Тыңдалым











Үштілдік







Сергіту сәті

2мин














5-минут

Жазылым

«Бағытталған жазу»әдісі



















Жинақтау

Оқылым

5мин

Тұтас,түсініп оқу

дағдысын қалыптастыру









Айтылым

Топпен жұмыс

5-минут

























5мин


«Флишбоун»әдісі










Сабақтың соңы

Кері байланыс














Сабаққа саралау




























Психологиялық ахуал орнату.

-Балалар,Шеңберге тұрайық,достарымызбен қол ұстасайық!Барлығымыз жақсы көңіл күйде бір- бірімізге тілегімізді айтайық!Бір- бірімізге қарап күлкімізді сыйлайық!

Қол алысып,қане, біз,

Достасайық бәріміз

Айтарым бар сендерге,

Тез тұрыңдар шеңберге,

Қандай жақсы бір тұру

Достарменен бір жүру!

Қандай жақсы дос болу!


Ширату жаттығуы: «Мен саған,сен маған»ойыны

Мұғалім: Доп беру арқылы

Балалар мен сендерге бірнеше сұрақ қоямын

- Футболды немен ойнайды? Доп.

-Қай музыкалық аспаппен күй орындалады? Домбыра

-Айтқанда біз нені естиміз?Дыбыс

Бүгінгі сөздердің бірінші дыбысын айтайықшы қалай естіледі «Д»-Д-Д қайталап хормен айту.

Айтылу барысында Дауысты,дауыссыз екенін таниды,ажыратады


Балаларды қатарға қойып Доп,домбыра,дыбыс деп 3 топқа бөлем


«Бірге ойлайық» әдісі бойынша

1тапсырма Топпен жұмыс:

Достар,Дулат,дана,дала,далада

1-топ Берілген сөздерден дауыссыз дыбыстардың астын сызу

2-топ Берілген сөздерді буынға бөлу

3-топ Берілген сөздерден дауысты дыбыстардың астын сызу

Бағалау: «Бағдаршам» әдісі арқылы мұғалім тарапынан Жақсы орындаған топқа жасыл шам,

Орташа орындаған топқа сары шам

Дұрыс емес орындаған топқа қызыл шам беріледі

Дескриптор

Таныды,ажыратты,буынға бөлді


2-тапсырма « Қар кесегі» әдісі бойынша

Бәрі тыңдап, әркім өз ойын айтып, бір шешімге келеді

Оқулықтан 55-беттегі 1-жаттығуды тыңдау

Мұғалім оқиды.

Достары көп Мараттың,

Ойнайды олар аулада.

Ағасымен Болаттың

Барады олар тауға да.

1.Сұрақ:Бұл өлең бе,әлде әңгіме ме?-Өлең.

2.Өлеңнің негізгі ойын білдіретін сөзді айту.-Достар.

Тілдік мақсат

Дос-друг-frend.Мұғалімнің көмегімен қайталау.


Бағалау:Ауызша мадақтау

Дескриптор:Тыңдалды,пікірін айтты,негізгі ойды тапты


Қимылдар жасау арқылы орындау

Добым, добым домалақ,

Тоқтамайсың домалап.

Үстел үстін бүлдірдің,

Тәрелкені сындырдың.

Тентек болып кеттің деп,

Тұрмын сені тепкім кеп.

Доп безек қағады,

Секіріп еденде.

Біресе жоғары,

Біресе төменде.

Секіріп сондай-ақ,

Жаттығу оңай-ақ


«Бағытталған жазу» әдісі

3-тапсырма Дәптермен жұмыс«Дд» әрпін жазу

1.Алдымен ауада жазып үйрену.Дәптерге үлгі бойынша көркем етіп жазу

2.Дыбыстарды әріппен сәйкестендіру

Сергіту жаттығуы

«Дыбысты анықта » ойыны

Д әрпінен басталатын сөз айтқанда, қол шапалақтаймыз. Ал,басқа әріптерден басталатын сөздерді айтқанда аяғымызбен белгі береміз. 

Бағалау: «Бас бармақ» тәсілі

Дескриптор: Каллиографиялық талаптарға сай жазды, дыбыс пен әріпті сәйкестендірді


«Дауыстап оқу» әдісі

№ 4- тапсырма

Жеке жұмыс кезекпен дауыстап оқу мұғалімнің бағытымен

Оқулықтан 2-жаттығу 55-бет Буынға бөліп,қайталанған сөздерді тұтас,түсініп оқып дағдылану.


Дала аула Да на Ду лат

Далада ауа таза. Дана, Дулат аулада.Олар доп ойнады.

Дана,Дулат –достар.

Бағалау: «Үш шапалақ»

Дескриптор:Буынға бөліп оқыды

Қайталанған сөздерді тұтас,түсініп оқыды


Топпен жұмыс Айтылым

№ 5- тапсырма1-топСюжетті суретпен шағын әңгіме құрау

2-топСуреттерден Д әрпі бар сөзді тап

3-топ Доп, дәптер, домбыра сөздерімен сөйлем құрау


Бағалау: «үш шапалақ»

Дескриптор:Сюжетті суретке шағын әңгіме құрап айтты

Суреттерде» Д «әріпі бар сөздерді айтты

Сөздерден сөйлемдер құрады.


Кері байланыс

Бүгін біз қандай дыбыспен таныстық?

«Д» дыбысы дауысты ма,әлде дауыссыз ба?

Ал ,балалар ,»Д» әріпінен басталатын достарыңның атын жазып.»Д» әріпінен басталатын сөздер жазып

«Балық сүйегіне» жапсыра қойыңдар


Достар


....Д....................................................


Д әріпінен басталатын сөздер


Топтар арасында сабақта жақсы жұмыс істеген топқа стикерлерді сыйлайды.Сыныптастарына бір тілек тілейді

Сабақ соңында оқушылар кері байланыс жүргізеді

Бүгінгі сабақ ұнады ма?

Не үйрендіңдер?

Не білдіңдер?

Ұсыныс болса айтады:

Не оңай болды?

Не қиын болды?

Не білгісі келеді?

Стикерлерін жапсырады(Қызыл,сары,жасылкөздерге)


Бағалаутәсілдері:»Бағдаршам»,»Ауызша мадақтау»,

«Бас бармақ»,»Үш шапалақ»,»Смайлик арқылы өзара »


Саралау:

Блум таксономиясы бойынша білім игеруге бағытталған алты қадам негізінде сабақ жүргіздім(білу,тану,түсіну,қолдану,талдау,жинақтау,бақалау)

Жұмыс формалары:топтық,жеке.

Пән мазмұны «Спираль»әдісі негізінде құрылды

Қолданылған әдістер:»Бірге ойлайық»,»Қар кесегі»,

«Бағытталған жазу»

Күтілетін нітиже:

Тілдік дағдыны қамтитын жаттығуларды біртіндеп енгізу

(Walberg 2004` тақырыпты талқылау лексиканы көздейді

Оқылым бойынша тапсырмаға қызығушылық туғызады,оқығанның негізінде жазбаша тапсырма орындаудың үлгісі ұсынылады. Дақдылардың енгізу тағы бір жолы аудио мәтін тыңдап немесе бейнематериал көрсетуге болады.

Оқылым,жазылым,айтылым,тыңдалым осы төрт дағдыны барынша жетілдіруге мүмкіндік беру




Шаттық шеңбері











Доп











Кеспе тапсырмалар

сөздер























Оқулықпен жұмыс 55-бет


































Жұмыс дәптері

27-бет

Әріптің жазу үлгісі
















Оқулықтан

55-бет














Сюжетті сурет











Сызба


































































Күні: 9.11.16ж          Сынып: 1 «А»

Қатысқандар саны: 19

Сабақтың тақырыбы:

Менің достарым. Д дыбысы мен әрпі.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту.                        

1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту.

1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту.

Сабақтың мақсаттары

Барлығы: Жаңа білімді меңгереді.

Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. 

Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.

Жетістік критерийлері

Айтылған сөздермен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.

Құндылықтарды дарыту

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Өнер, ана тілі сабағы

АКТ қолдану дағдылары

Аудиожазба, таныстырылым.

Тілдік құзыреттілік

Д дыбысы мен әрпі

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

5 мин

  Дос болайық бәріміз,
  Жарасып тұр әніміз.
  Тыныштықты сақтаймыз,
  Атсын күліп таңымыз!

- Балалар, біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!

Шаттық шеңбері

Сабақтың ортасы

16 мин

«Білім минуты».

   А   Қ  Ш  У  Ы Н  әріптерден сөздер құрау

   «Ой қозғау»

  - Балалар дыбыс дегеніміз не?
  - Әріп дегеніміз не?
  - Дыбыстар нешеге бөлінеді?
  - Дауысты дыбыс дегеніміз не?
  - Дауысты дыбысты қандай текшемен бояймыз?
  - Дауыссыз дыбыс дегеніміз не?
  - Дауыссыз дыбысты қандай текшемен бояймыз?

   «Суретпен жұмыс»

   

 Суретті үш тілде атау.

дәптер

 

 

доп

 

    №1 Суреттердегі Д әрпі бар сөздерді тап. Оларға дыбыстық талдау жаса.

    №2 Әріптер мен сандарды пайдаланып сөз құрастыру.

А       н       л     р     о     т      у     ш      с      д

1        2       3     4      5    6      7      8     9     10

Алаша-13181            1059-.....                                    

 

 №3 Мұғалімнің көмегімен берілген суреттердегі заттардың алғашқы әріптерінен сөз құра. Қандай сөз шықты? Оны жаз.

Таныстырылым, оқулықпен жұмыс

Сергіту сәті 

1 мин

   Ду, ду, ду! Дүк-дүк!
   Пойыз келеді.
   Ду, ду, ду! Дүк-дүк!
   Бәрі жол береді.
   Ду, ду, ду! Дүк –дүк!
   Жүгіріп өтпе,
   Ду, ду, ду! Дүк-дүк!
   Тұра тұршы шетте.
   У, ду, ду! Дүк-дүк!
   Пойызды өткіз.
   Қол бұлғап қалайық
   «Жолболсын! »-деп біз.

Сергіту сәтіне арналған жинақ

 

 

Дәптермен жұмыс

8 мин

   Д д әріптерін жазу

Оқулық, дәптерлер

Қызықты тапсырма   

8 мин

   Психологиялық ойын

Шаттық шеңбері

Сабақтың соңы

2 мин

Рефлексия

Бүгінгі сабақта болған көңіл-күйді бет-әлпеті салынған суреттерді таңдау.                                          

Түсіндім    Сұрағым бар     Түсінбедім

Смайликтер

Дифференциациа-оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау-оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?

Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы АКТ Құндылықтармен байланыс (тәрбие)

Қолдау көрсету . Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.

Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл-күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)

Өнер, ана тілі сабағы. Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.







Тақырыбы

Сөз құрастыру. Д дыбысы мен әрпі

Оқу мақсаты

1.1.4.1Мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстра-

циясы бойынша болжау

1.1. 9.3 сөздің буыннан тұратынын түсіну жəне сөздегі буын санын анықтау

1.3.11.1 Сөйлемді бас әріптен бастап жазып,сөйлем соңында тиісті белгілерін қою

Сабақ мақсаты

Иллюстрация бойынша болжау жасайды

Құрамында Д әрпі бар сөздерді оқиды

Әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазады

Алдындағы білімдер

Әртүрлі мақсатта жазылған мәтіндерден негізгі ойды анықтап,өз іс-әрекетіне рефлексия жасай алады

Жоспар

Жоспарланған уақыт есебі

Жоспарланған тапсырмалар

Дереккөздер

/Ресурстар/

Басы

Өсемiз бiз күлiп-ойнап,

Он саусақтың саласындай,

Өсемiз бiз күлiп-ойнап,

Бiр адамның баласындай.

1.Алдыңғы сабақты еске түсіру.

-Балалар, алдыңғы сабақта біз қандай дыбыспен таныстық?

-Дд дыбысы қандай дыбыс?

-Неге оны дауыссыз дыбыс деп атаймыз?

-Дыбыс дегеніміз не?

-Әріп дегеніміз не?

-Дыбыстар нешеге бөлінеді?

2. Қарамен жазылған сөздерді бірнеше балаға оқыту. (Бас бармақ арқылы бағалау)

3. Сұрақтарға жауап беру достары туралы.

Дос туралы мақал, тақпақтарын айтқызу.

4. Арнайы электронды оқулықтан тапсырмаларға жауап беру. (бағдаршам арқылы бағалау)

Шаттық шеңбері

Ортасы

«Бірге ойлаймыз» әдісі бойынша:

1 Суреттердегі Д әрпі бар сөздерді тап. Оларға дыбыстық талдау жаса.

Балмұздақ,белдік,жейде,дәптер,домбыра,дәрігер,

Қарындаш

Осы сөздерге байланысты жұмбақтар жасыру.

Аппақ қардай, дәмі балдай (Балмұздақ)

Қолы бар, саусағы жоқ.Мойны бар, басы жоқ.

(Жейде)

Ұшымен қазық

Тор көздi жазық.

Үстiне өттiм,

Асыл сөз жазып. (Дәптер)

Қабы сояу,

Дiнi – бояу. (Қарындаш)

Ұзын мойны,
Екі ішек,
Қатар-қатар тепкішек.
Басып көрсең бір-бірлеп,
Үн шығады күмбірлеп. (Домбыра)

ТЖ. 1.Балмұздақ, 2.қарындаш 3. Дәрігер

Балмұздақ-мороженое-icecream

Қарындаш-карандаш- pencil

Дәрігер- врач- doctor

Әр топ сол сөзді буынға бөледі. Д дыбысы сөздің қай жерінде келіп тұрғанын атайды.

Топтар бірін- бірі бағалайды. (От шашу арқылы)

ЖЖ. 1қ..белдік 2.қ жейде 3қ дәптер – copy book

-Енді қай сөз қалды?

-Домбыра қандай аспап?

Жеке жұмыс. Домбыра

Сергіту сәті

Оқушылар хормен айтып үйренеді.

Домбырада мен ойнаймын

Дың-дың-дың, дың-дың дың.

Қозы-лақтар би билейді,

Дың-дың-дың, дың-дың-дың.

2.»Тақырыптық түйінді сөздер» әдісі бойынша:

Әріптер мен сандарды пайдаланып сөз құрастыр.

а

н

л

р

о

т

у

ш

с

д

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1059-дос 10131-дала10121-дана 107316-Дулат (Бағдаршам арқ.)

3.»Суреттер сөйлейді» әдісі бойынша

Мұғалімнің көмегімен берілген суреттердегі заттардың алғашқы әріптерінен сөз құра. Қандай сөз шықты? Оны жаз.

Далада

Таныстырылым, оқулықпен жұмыс

Сергіту сәті

Тақтайшада жазу

Соңы

Рефлексия

Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау.

Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім

Смайлик

Қосымша мәліметтер

Саралау-оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз?

Бағалау-оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс-Денсаулық және қауіпсіздік,АКТ-мен байланыс.Құндылықтармен байланыс(Тәрбие элементтері)

Мақтау,мадақтау

Сурет бойынша сөйлем құрастыр

Смайлик

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу

Рефлекция

Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма?

Бүгін оқушылар не үйренді?

Сабақ қалай өтті,қандай деңгейде өтті?

Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма?(тапсырмалар сәйкес болды ма?)

Уақытты қалай пайдаландың?

Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге?

Сабақтың мақсаты мен міндеті орындалды. Оқушылар жұмбақтар шешу арқылы, сөздерді буынға бөлуді, дыбыстық талдау жасауды үйренді. Сөзде неше дауысты дыбыс болса, сонша буын болатынын ажырата білді. Жоспарланған саралау тапсырмаларға сәйкес болды, іске асты. Оқу құралдарын үш тілде айта білді. Уақытты тиімді пайдаландық.

Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз ( оқыту мен оқуға қатысты)

1: Сөздергі дыбыстық талдау жасау. (Топпен, жұппен, жеке жұмыс)

2:Әріптер мен сөздерді байланыстырып сөз құрастыру.

Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім.

1: Топпен, жұппен, жеке жұмыстарды ұйымдастыра білу.

2: Тақырыпты өмірмен байланыстыра білу.







Сабақтың барысы:
I.Ұйымдастыру кезеңі
Ерте-ерте-ертеде екі дос болыпты.Біреуі дыбыс,екіншісі-әріп.Ешкім оларды ажырата алмапты, қайсысы дыбыс,қайсысы әріп екенін.Ал сендер балалар ажырата аласыңдарма? Қане кім айтады? Дыбыс дегеніміз не? Әріп дегеніміз не?(Балалар жауабы тыңдалып,толықтырылады) Соң дыбыстардың түрлерін ажырату,сұрау: дауысты,дауыссыз дыбыс екенін қалай ажырата білеміз? Өтілген дыбыстарды атап,дауысты,дауыссыз екенін талдай отырып анықтату,еске түсіру,қайталау
II. Д/ойын: «Үйлерін тап» Шарты: Балалар қызыл,көк үйшіктерге дыбыстарды түрлеріне қарай атап,кезекпен шығып орналастырады
III. Д/ойын: «Сөз тап,тез тап» Шарты: Балалар жоғарыдағы айтылған дыбыстардан басталатын сөздер айтады,буынға бөледі,түсіндіреді IV. Жаңа сабақ түсінігі: 1. Жұмбақ жасыру: Сол аяқ пен оң аяқ
Кезекпен оны тебеді
Ол тынымсыз домалап
Зыр жүгіре береді Ол не? (доп)
«Доп» сөзі қандай дыбыстан басталады? 
Бүгін біз «Д» дыбысымен танысамыз 
2. Дыбыстың артикуляциясы
«Д» дыбысы қалай айтылады?(Тілдің ұшы үстіңгі күрек тіске тиіп қашып отырады) 3. Дыбыстың сипаттамасы «Д»дыбысы дауысты ма,дауыссыз дыбыс па? Неге олай ойлайсыңдар?(Балаларға айтқызып,жауабын толықтыру,түсіндіру) 4. Дыбыстық талдау жасау «Доп» сөзінде неше буын?
1-нші дыбыс Д –дауыссыз дыбыс
2-нші дыбыс О-дауысты дыбыс 
3-нші дыбыс П-дауыссыз дыбыс
Неше дауысты дыбыс,неше дауыссыз дыбыс,барлығы неше дыбыс екенін талдау 
(Бір бала тақтада,қалғандары орындарында отырып,текшелерге қызыл,көк дөңгелекшелер қою арқылы талдау жасату)

Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
13.11.2018
404
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі