Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Білім беру ұйымының атауы |
Хамза атындағы №2жалпы білім беретін мектеп |
|||||
|
Пәні: |
География |
|||||
|
Бөлім: |
3.3. Гидросфера |
|||||
|
Педагогтің аты – жөні: |
|
|||||
|
Күні: 17.12.2024ж |
|
|||||
|
Сынып: 7-Б |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мұхиттармен байланысты апаттар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
7. 3. 3. 7 мұхиттар мен теңіздермен байланысты апаттарды топтастырып, сақтану шараларын ұсынады |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мұхиттармен байланысты апаттарды түсіндіреді; ЕББҚ: Мұхиттағы апаттарды түсіндіреді; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс - әрекеті |
Білім алушының іс - әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 4 мин 5 мин |
(Ұ) Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасып, оқушылардың көңілін сабаққа аудару. Сыныпты түгелдеу, сыныптағы оқушылардың зейінін сабаққа аудару 1.Тапсырма Топтық жұмыс Үй жұмысы Дүниежүзілік мұхит суындағы қозғалыстар тақырыбы бойынша сұрақтарға жауап береді Quizizz бағдарламасы арқылы тест тапсырмаларын орындайды
|
Мұғаліммен амандасып, кезекші оқушы сыныптағы оқушылардың санын баяндайды Оқушылар мұхиттағы қозғалыстар тақырыбы бойынша сұрақтарға жауап береді |
(ҚБ) мұғалім 1-10 балл аралығында бағалайды Дескриптор: Жалпы – 2 балл: Мұхиттағы ағыстарға тоқталады |
https://quizizz.com/join?gc=017213
|
||
|
Сабақтың ортасы 3 мин 3 мин 10 мин 7 мин 3 мин 5 мин |
Жаңа сабақ «Миға шабуыл» әдісі
Мағынаны тану Бейнеролик: Дауылдар
Бейнеролик: Цунами
2.Тапсырма Топтық
жұмыс. 1-3 топ
2-4 топ
кескін картаға түсіру
Тапсырма 3.
Жұптық жұмыс
|
Оқушыларға миға шабуыл әдісі арқылы тақырыпты анықтау үшін суреттер көрсетіледі Сабақтың тақырыбын атайды Бейнероликті қарайды. Мұхиттағы апаттарды сипаттайды. Талдайды
|
«Жарайсың» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. Дескриптор: Жалпы 1 – балл: 1.мұхиттық апаттарды сипаттап талдайды Дескриптор: Жалпы – 3 балл: Апатты сипаттайды - 1 Пайда болу себебін анықтайды – 1 Тарихтағы жойқын апат тарға мысал келтіреді -1
Дескриптор: Жалпы – 3 балл: Апаттың күшін бағалайтын шәкілді түсіндіреді -1 Апаттан сақтану жолдарын ұсынады – 1 Жиі болатын аймақтарды кескін картаға түсіреді - 1
Дескриптор: Жалпы – 2 балл: Wordwoll тақтасында сөзжұмбақ шешеді |
https://youtu.be/RExjGJQfhc4?si=dyVkXRjvYJSdLzzA оқулық мәтіні Оқулық https://wordwall.net/resource/83907000
|
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс «Куб» әдісі
Үйге тапсырма Алматы кітап баспасы 2017 жыл §29-30 Тақырыпты оқып түсіну. Конспектілеу Ғаламтор желісінен ең жойқын мұхит апаттары жайлы ізденіп келу |
Оқушы жаңа тақырыпты қорытындылап бүгінгі сабаққа кері байланыс орнатады |
Мұғалім оқушылардың тапсырмаларды орындауына байланысты 1 – 10 балл аралығында бағалайды |
|
||
Ата
Бөліс
Ұсыныс айт
Түсіндір
Неге
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Мұхиттармен байланысты апаттар
Ашық сабақ Мұхиттармен байланысты апаттар
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Білім беру ұйымының атауы |
Хамза атындағы №2жалпы білім беретін мектеп |
|||||
|
Пәні: |
География |
|||||
|
Бөлім: |
3.3. Гидросфера |
|||||
|
Педагогтің аты – жөні: |
|
|||||
|
Күні: 17.12.2024ж |
|
|||||
|
Сынып: 7-Б |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мұхиттармен байланысты апаттар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
7. 3. 3. 7 мұхиттар мен теңіздермен байланысты апаттарды топтастырып, сақтану шараларын ұсынады |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мұхиттармен байланысты апаттарды түсіндіреді; ЕББҚ: Мұхиттағы апаттарды түсіндіреді; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс - әрекеті |
Білім алушының іс - әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 4 мин 5 мин |
(Ұ) Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасып, оқушылардың көңілін сабаққа аудару. Сыныпты түгелдеу, сыныптағы оқушылардың зейінін сабаққа аудару 1.Тапсырма Топтық жұмыс Үй жұмысы Дүниежүзілік мұхит суындағы қозғалыстар тақырыбы бойынша сұрақтарға жауап береді Quizizz бағдарламасы арқылы тест тапсырмаларын орындайды
|
Мұғаліммен амандасып, кезекші оқушы сыныптағы оқушылардың санын баяндайды Оқушылар мұхиттағы қозғалыстар тақырыбы бойынша сұрақтарға жауап береді |
(ҚБ) мұғалім 1-10 балл аралығында бағалайды Дескриптор: Жалпы – 2 балл: Мұхиттағы ағыстарға тоқталады |
https://quizizz.com/join?gc=017213
|
||
|
Сабақтың ортасы 3 мин 3 мин 10 мин 7 мин 3 мин 5 мин |
Жаңа сабақ «Миға шабуыл» әдісі
Мағынаны тану Бейнеролик: Дауылдар
Бейнеролик: Цунами
2.Тапсырма Топтық
жұмыс. 1-3 топ
2-4 топ
кескін картаға түсіру
Тапсырма 3.
Жұптық жұмыс
|
Оқушыларға миға шабуыл әдісі арқылы тақырыпты анықтау үшін суреттер көрсетіледі Сабақтың тақырыбын атайды Бейнероликті қарайды. Мұхиттағы апаттарды сипаттайды. Талдайды
|
«Жарайсың» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. Дескриптор: Жалпы 1 – балл: 1.мұхиттық апаттарды сипаттап талдайды Дескриптор: Жалпы – 3 балл: Апатты сипаттайды - 1 Пайда болу себебін анықтайды – 1 Тарихтағы жойқын апат тарға мысал келтіреді -1
Дескриптор: Жалпы – 3 балл: Апаттың күшін бағалайтын шәкілді түсіндіреді -1 Апаттан сақтану жолдарын ұсынады – 1 Жиі болатын аймақтарды кескін картаға түсіреді - 1
Дескриптор: Жалпы – 2 балл: Wordwoll тақтасында сөзжұмбақ шешеді |
https://youtu.be/RExjGJQfhc4?si=dyVkXRjvYJSdLzzA оқулық мәтіні Оқулық https://wordwall.net/resource/83907000
|
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс «Куб» әдісі
Үйге тапсырма Алматы кітап баспасы 2017 жыл §29-30 Тақырыпты оқып түсіну. Конспектілеу Ғаламтор желісінен ең жойқын мұхит апаттары жайлы ізденіп келу |
Оқушы жаңа тақырыпты қорытындылап бүгінгі сабаққа кері байланыс орнатады |
Мұғалім оқушылардың тапсырмаларды орындауына байланысты 1 – 10 балл аралығында бағалайды |
|
||
Ата
Бөліс
Ұсыныс айт
Түсіндір
Неге
шағым қалдыра аласыз


















