Материалдар / Ашық сабақ Нағыз өнер - қолөнер 4 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ Нағыз өнер - қолөнер 4 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
орыс сыныптарына қазақ тілі пәні бойынша 4-сыныпқа арналған сабақ жоспары. Нағыз өнер - қолөнер тақырыбында берілген
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
02 Желтоқсан 2021
678
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады



53 жалпы білім беретін орта мектептің қазақ тілі пәні мұғалімі Ильясова Бақшагүл Темірханқызы





Пән: Қазақ тілі Т2

Бөлім: 3. «Мәдени мұра»

Күні :

Педагогтің аты-жөні:

Сынып: 4

Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар :

Сабақтың тақырыбы: Нағыз өнер –қолөнер

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

4.​1.​1.​1* анық айтылған сөзді тыңдап, қысқаша жазба (тірек сөздер) жасау және нақтылау мақсатында сұрақтар құру

4.​1.​2.​1 бейтаныс сөздер мен сөз тіркестері бар мәтіннің мағынасын мәнмәтінге қатысты анықтап түсіну

Сабақтың мақсаты :

Оқушылардың барлығы: анық айтылған сөзді тыңдап, қысқаша жазба (тірек сөздер) жасау және нақтылау мақсатында сұрақтар құрастырады,

бейтаныс сөздер мен сөз тіркестері бар мәтіннің мағынасын мәнмәтінге қатысты анықтап түсінеді

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы


Ертеңгілік шеңбер.

«Мен саған тілеймін»


Үй тапсырмасын тексеру

Оқушыларды сабақтың тақырыбы және

мақсатымен таныстыру.

Барлық оқушылар бір-біріне шеңбер бойы жақсы тілек айтады.

Мысалы: Саған денсаулық тілеймін! Саған жақсы көңіл күй тілеймін!


Қолпаштау







Сабақтың ортасы

























1.Тыңда. Қайтала.
Сөздікпен таныстыру:

Жаңа сөздер:

Құмыра-

Қоржын-

Былғары-

Жаңа сөздерді дұрыс айтуға дағдыландыру жаттығуы:


2. 1-тапсырма

Айтылым




3. Грамматикалық қоржын «Есте сақтайық» айдары










4. Жазылым

2-тапсырма.

Сөйлемдерге жауап жаз.

Қоржын неден жасалған?

Тымақ неден жасалған?

Кітап неден жасалған?

Үй неден жасалған?





Тыңдалым,айтылым.

Сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады. Мысалы:

Қоржын матадан тігілген





Айтылым/Оқылым

Суретке қарап, жаңа сабақтың тақырыбымен танысады. Сурет бойынша сөйлемдер құрастырып, сұрақтарға жауап береді.

Заттар неден жасалған?

Үлгі:иБелдік былғарадан жасалған.





Грамматикалық қоржын

Шығыс септіктің сұрақтарын, жалғауларын қайталау

2-тапсырма

«Сұраққа жауап бер» әдісі арқылы «Неден жасалған?» сұрағына алдыңғы грамматикалық тапсырманы еске түсіріп,орындайды

Үлгі: Қоржын былғарыдан жасалған.

Былғары-малдың жұмсақ иленген терісі.


«Бас бармақ»


Дескриптор:

-сурет бойынша сөйлемдер құрастырып, сұрақтарға жауап береді




Дескриптор:

Шығыс септіктің сұрақтарын, жалғауларын қайталайды



Дескриптор:

грамматикалық тапсырманы еске түсіру арқылы қосымшаны жалғап диалогті орындайды

Слайд







Слайд

Оқулық 81 бет



















Слайд

Оқулық

82-83 бет


Сергіту сәті




6. Оқылым. Айтылым.

3-тапсырма Диалогті рөлге бөліп оқу.

Дескриптор:

  • мәтінді рөлге бөліп оқи алады



7. Жазылым.

3-тапсырмадан шығыс септігінде тұрған сөздерді теріп жазыңдар.


Жазылым.

Диалогтан шығыс септігінде тұрған сөздерді теріп жазады.

Мысалы: былғарыдан, теріден,ағаштан


Дескриптор: шығыс септігінде тұрған сөздерді теріп жазады.




Сабақтың соңы

Үйге: 83 бет 4-тапсырма





Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!