Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация жариялап
2 млн. ₸ табыс табыңыз!
0 / 1
Материалға шағымдану
Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Сіздің сұранысыңыз сәтті жіберілді!
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
1 бонус = 1 теңге
Бонусты сайттағы қызметтерге жұмсай аласыз. Мысалы келесі материалды жеңілдікпен алуға болады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Түсінікті
2024-2025 оқу жылына арналған
қысқа мерзімді сабақ жоспарларын
Жүктеп алғыңыз келеді ме?
Ашық сабақ "Нәтиже сабақ" 1 сынып
Материал туралы қысқаша түсінік
Мен не үйрендім? 1 сынып мұғалімдеріне көмегі болар деп ойлаймын. Өтілген материалдар бойынша тапсырмалар.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады.
Толығырақ
18 Желтоқсан 2017
1808
1 рет жүктелген
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Күні: 7.12.16ж.
Сынып: 1 Ә
Қатысқандар саны: 21
Қатыспағандар саны:
Мұғалімі: Изтлеуова Гулбану Бисеновна
№2 Мәртөк мектеп-гимназиясы
Сабақтың тақырыбы
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
1.1.4.1.Мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы бойынша болжау.
1.2.1.1.Сөз/сөйлем сызбасын оқу
1.3.11.1.Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қою.
1.3.8.1.Жазу жолын ,кеңістікті ,жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап,әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазу.
Сабақтың мақсаттары
Барлығы: Жазу жолын ,кеңістікті ,жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап,әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жаза алады.
Көбі: Мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы бойынша болжай алады. Сөз/сөйлем сызбасын оқи алады.
Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қоя алады.
Жетістік критерийлері
Мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы бойынша болжай алады. Сөз/сөйлем сызбасын оқи алады. Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қоя алады.
Құндылықтарды дарыту
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет , достық көмек көрсетуіне тәрбиелеу.
Пәнаралық байланыс
Өнер, сауат ашу ,математика сабағы
АКТ қолдану дағдылары
Аудиожазба , таныстырылым.
Тілдік құзыреттілік
Мен не үйрендім?
Сабақ барысы
Алдыңғы сабақ Менің отбасы. І дыбысы мен әрпі
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Ресурстар
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Өсемiз бiз күлiп-ойнап,
Он саусақтың саласындай,
Өсемiз бiз күлiп-ойнап,
Бiр адамның баласындай.
– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!
Сабақтың ортасы
№1 Суреттегілер кімдер?
№2 Сызбамен жұмыс.Сызбаға қай сөздер сәйкес келеді?Дыбыстық талдау жасау.
№3.Сұрақтарға жауап жаз. (Ламинат қолдану )
№4 Әріптер мен сандардың көмегімен сөз құра.
А н л р о т у ш с ы д м қ ұ і
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс
Сергіту сәті
1 минут
Орнымыздан тұрамыз,
Алақанды ұрамыз.
Бiр отырып, бiр тұрып,
Тез шынығып шығамыз.
Сергіту сәтіне арналған жинақ
Қызықты тапсырма
Аяқталуы
Қызықты тапсырмалар
Тиісті әріптерді қой.
1. Сызғ ш. Кірп ш. Өш рг ш. Қ рғ ш. лг ш. С йл қ. (ы, і)
2.Адасқан әріптерден мағыналы сөз жаса.
1)Қ, у, о, ы, ш. 2) т, п, і, к, а. 3) і, і, б, м, л.
4)м, м, а, ғ, ұ, л, і. 5) о, н, а, т. 6) а,т,а,л,п
3 .Мына сөздерден сөйлем құрастыр.
Өнер, мұғалім, балық, еңбек, дәптер, жылқы, нан, ана, шаң, жалқау, ит.
4.Сөйлемдегі сөздерді көшіріп жаз. Бас әріппен жазылған сөздерді сыз.
Алматы – әсем қала. Балқаш – үлкен көл. Медеу – әлемге әйгілі мұз айдыны.
5. Шығармашылық диктант.
Дәр..гер ау..уға д рі берді.
Әс..ер күз тте тұр.
Әбішұлы Әріп – тәр іпті, қыпты оқушы.
6. Белгісіз заттардың атын тап.
1. . – аппақ, суық
2. . – түзу, ұзын
3. – домалақ, тәтті, қызыл
Дәптермен жұмыс.
Оқулық, дәптерлер.
Сабақтың соңы
2 минут
Рефлексия
Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау.
Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
Смайликтер
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?
Дифференцация:
Қабылдау деңгейі жоғары оқушылар: сөйлем сызбасын жасайды және айтады. сөздер,сызба,сурет,белгілер қолдана отырып,жай сөйлемдер /мәтін құрастыра алады және жазады.
Қабылдау деңгейі орташа оқушылар: сөйлем сызбасын жасайды
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы АКТ Құндылықтармен байланыс (тәрбие)
Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.
Менің отбасым және достарым тақырыбына байланысты сөздерді дұрыс пайдалану.
Өнер, сауат ашу, математика сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
Күні:10.11.16ж.
Сынып: 1 Ә
Қатысқандар саны:20
Қатыспағандар саны:
Мұғалімі: Изтлеуова Гулбану Бисеновна
№2 Мәртөк мектеп-гимназиясы
Сабақтың тақырыбы
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
1.1.9.1.Сөздің буыннан тұратынын түсіну және сөздегі буын санын анықтау.
1.2.1.2.Оқудың түрлерін қолдану
1.3.11.1.Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қою.
Сабақтың мақсаттары
Барлығы:Әріпті таниды, ажыратады және оны дыбыспен сәйкестендіре біледі. Сөздің буыннан тұратынын түсінеді және сөздегі буын санын анықтай алады.
Көбі: Оқудың түрлерін қолдана алады.
Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.
Жетістік критерийлері
Сөздің буыннан тұратынын түсінеді және сөздегі буын санын анықтай алады.Буындап оқиды және жиі кездесетін сөздерді тұтас оқи алады. Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қоя алады.
Құндылықтарды дарыту
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
Пәнаралық байланыс
Өнер, сауат ашу сабағы
АКТ қолдану дағдылары
Аудиожазба , таныстырылым.
Тілдік құзыреттілік
Жарайсың,сөре.
Сабақ барысы
Алдыңғы сабақ Сыныптан тыс уақыт .С дыбысы мен әрпі
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Ресурстар
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Шаттық шеңбері .
Шеңберде тұрып бүгінгі күнгі сабақтарына сәттілік тілейді. Әр оқушы өз жанындаға тұрған досына жақсы тілек айтып,жылы лебізін білдіреді.
Сыныбымыз тап-таза,
Бор да дайын тақтада.
Ойымызды жинақтап,
Отырайық партаға.
Шаттық шебері
Сабақтың ортасы
1. Алдыңғы сабақ. С дыбысы мен әрпі.
Аудио үнтаспадан тыңдау Әріп. Класс бөлмесіндегі заттардан С дыбысы бар сөздерді табу.С қандай дыбыс?
2. Тез ойла ойыны. Қойылған сұрақтарға дұрыс жауап берсе,бір шапалақ соғады. Жауап дұрыс болмаса, аяқтарын тоқылдатады.
3. Айна әдісін қолдану арқылы өтілген дыбыстарды қайталау. Аа Нн Лл Тт Уу Рр Оо Шш Сс (дауысты, дауыссыз екенін ажырату)
Үш шапалақ бойынша бағалау
4. Сөздер банкасы әдісі әртүрлі суреттер бойынша сөздерге дыбыстық талдау жасату.
Бас бармақ бойынша бағалау
5. Сәлемдеме әдісі бойынша сөздердің буын санын анықтау. Суреттегі сөздерді буынға бөліп,буын санын анықтау.
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс
Сергіту сәті
Ұшты, ұшты ойыны
Ұшты,ұшты шар ұшты,ұшты қар ұшты,
Ұшты ,ұшты шағала ұшты,ұшты,ұшты балға ұшты.
Ұшты,ұшты шаян ұшты,ұшты ұшты қоян ұшты,
Ұшты,ұшты қаршыға ұшты,ұшты,ұшты шортан ұшты.
Сергіту сәтіне арналған жинақ
Қызықты тапсырма
6. Кім тез оқиды? Бір-біріңді тексер.
Оқулықпен жұмыс. Бірнеше оқушыға оқыту.
Смайликтер арқылы бағалаймын.
Түрлі тапсырмалар
Смайликтер
Аяқталуы
7. Нюнстернберг әдісі әріптерден сөздер құрастыру .Қосымша тапсырма (қалыптастырушы бағалау тапсырмалары)
8.Сюжетті суреттермен жұмыс.Сөйлем құрастыру. Жұппен жұмыс.
Дәптермен жұмыс.
Оқулық, дәптерлер.
Сабақтың соңы
2 минут
Рефлексия
-Мен бүгін өзімді мақтай аламын,себебі.....................
-Мен сыныптасымды мақтай аламын,себебі ...................
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?
Дифференцация:
Қабылдау деңгейі жоғары оқушылар: өзіне таныс емес бір немесе екі сөзді қоса алады.
Қабылдау деңгейі орташа оқушылар: үлгіден бір немесе екі сөз айтуына болады.
Мектепке келе жатқанда және мектептен тыс уақытта қауіпсіздік ережелерін сақтауымыз керек.
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы АКТ Құндылықтармен байланыс (тәрбие)
Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.
Тіл сабақтары мен музыка сабақтарымен байланысады.
Өнер, сауат ашу сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
№ 2 Мәртөк мектеп-гимназиясы
Сауат ашудан ашық сабақ
Тақырыбы: Нәтиже сабақ.Мен не үйрендім?
Өткізген: Изтлеуова Г.Б.
Бастауыш класс мұғалімі
2016-2017 оқу жылы
Сынып: 1 Ә
Қатысқандар саны: 21
Қатыспағандар саны:
Мұғалімі: Изтлеуова Гулбану Бисеновна
№2 Мәртөк мектеп-гимназиясы
Сабақтың тақырыбы
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
1.1.4.1.Мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы бойынша болжау.
1.2.1.1.Сөз/сөйлем сызбасын оқу
1.3.11.1.Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қою.
1.3.8.1.Жазу жолын ,кеңістікті ,жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап,әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазу.
Сабақтың мақсаттары
Барлығы: Жазу жолын ,кеңістікті ,жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап,әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жаза алады.
Көбі: Мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы бойынша болжай алады. Сөз/сөйлем сызбасын оқи алады.
Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қоя алады.
Жетістік критерийлері
Мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы бойынша болжай алады. Сөз/сөйлем сызбасын оқи алады. Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қоя алады.
Құндылықтарды дарыту
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет , достық көмек көрсетуіне тәрбиелеу.
Пәнаралық байланыс
Өнер, сауат ашу ,математика сабағы
АКТ қолдану дағдылары
Аудиожазба , таныстырылым.
Тілдік құзыреттілік
Мен не үйрендім?
Сабақ барысы
Алдыңғы сабақ Менің отбасы. І дыбысы мен әрпі
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Ресурстар
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Өсемiз бiз күлiп-ойнап,
Он саусақтың саласындай,
Өсемiз бiз күлiп-ойнап,
Бiр адамның баласындай.
– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!
Сабақтың ортасы
№1 Суреттегілер кімдер?
№2 Сызбамен жұмыс.Сызбаға қай сөздер сәйкес келеді?Дыбыстық талдау жасау.
№3.Сұрақтарға жауап жаз. (Ламинат қолдану )
№4 Әріптер мен сандардың көмегімен сөз құра.
А н л р о т у ш с ы д м қ ұ і
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс
Сергіту сәті
1 минут
Орнымыздан тұрамыз,
Алақанды ұрамыз.
Бiр отырып, бiр тұрып,
Тез шынығып шығамыз.
Сергіту сәтіне арналған жинақ
Қызықты тапсырма
Аяқталуы
Қызықты тапсырмалар
Тиісті әріптерді қой.
1. Сызғ ш. Кірп ш. Өш рг ш. Қ рғ ш. лг ш. С йл қ. (ы, і)
2.Адасқан әріптерден мағыналы сөз жаса.
1)Қ, у, о, ы, ш. 2) т, п, і, к, а. 3) і, і, б, м, л.
4)м, м, а, ғ, ұ, л, і. 5) о, н, а, т. 6) а,т,а,л,п
3 .Мына сөздерден сөйлем құрастыр.
Өнер, мұғалім, балық, еңбек, дәптер, жылқы, нан, ана, шаң, жалқау, ит.
4.Сөйлемдегі сөздерді көшіріп жаз. Бас әріппен жазылған сөздерді сыз.
Алматы – әсем қала. Балқаш – үлкен көл. Медеу – әлемге әйгілі мұз айдыны.
5. Шығармашылық диктант.
Дәр..гер ау..уға д рі берді.
Әс..ер күз тте тұр.
Әбішұлы Әріп – тәр іпті, қыпты оқушы.
6. Белгісіз заттардың атын тап.
1. . – аппақ, суық
2. . – түзу, ұзын
3. – домалақ, тәтті, қызыл
Дәптермен жұмыс.
Оқулық, дәптерлер.
Сабақтың соңы
2 минут
Рефлексия
Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау.
Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
Смайликтер
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?
Дифференцация:
Қабылдау деңгейі жоғары оқушылар: сөйлем сызбасын жасайды және айтады. сөздер,сызба,сурет,белгілер қолдана отырып,жай сөйлемдер /мәтін құрастыра алады және жазады.
Қабылдау деңгейі орташа оқушылар: сөйлем сызбасын жасайды
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы АКТ Құндылықтармен байланыс (тәрбие)
Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.
Менің отбасым және достарым тақырыбына байланысты сөздерді дұрыс пайдалану.
Өнер, сауат ашу, математика сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
Күні:10.11.16ж.
Сынып: 1 Ә
Қатысқандар саны:20
Қатыспағандар саны:
Мұғалімі: Изтлеуова Гулбану Бисеновна
№2 Мәртөк мектеп-гимназиясы
Сабақтың тақырыбы
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
1.1.9.1.Сөздің буыннан тұратынын түсіну және сөздегі буын санын анықтау.
1.2.1.2.Оқудың түрлерін қолдану
1.3.11.1.Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қою.
Сабақтың мақсаттары
Барлығы:Әріпті таниды, ажыратады және оны дыбыспен сәйкестендіре біледі. Сөздің буыннан тұратынын түсінеді және сөздегі буын санын анықтай алады.
Көбі: Оқудың түрлерін қолдана алады.
Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.
Жетістік критерийлері
Сөздің буыннан тұратынын түсінеді және сөздегі буын санын анықтай алады.Буындап оқиды және жиі кездесетін сөздерді тұтас оқи алады. Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қоя алады.
Құндылықтарды дарыту
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
Пәнаралық байланыс
Өнер, сауат ашу сабағы
АКТ қолдану дағдылары
Аудиожазба , таныстырылым.
Тілдік құзыреттілік
Жарайсың,сөре.
Сабақ барысы
Алдыңғы сабақ Сыныптан тыс уақыт .С дыбысы мен әрпі
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Ресурстар
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Шаттық шеңбері .
Шеңберде тұрып бүгінгі күнгі сабақтарына сәттілік тілейді. Әр оқушы өз жанындаға тұрған досына жақсы тілек айтып,жылы лебізін білдіреді.
Сыныбымыз тап-таза,
Бор да дайын тақтада.
Ойымызды жинақтап,
Отырайық партаға.
Шаттық шебері
Сабақтың ортасы
1. Алдыңғы сабақ. С дыбысы мен әрпі.
Аудио үнтаспадан тыңдау Әріп. Класс бөлмесіндегі заттардан С дыбысы бар сөздерді табу.С қандай дыбыс?
2. Тез ойла ойыны. Қойылған сұрақтарға дұрыс жауап берсе,бір шапалақ соғады. Жауап дұрыс болмаса, аяқтарын тоқылдатады.
3. Айна әдісін қолдану арқылы өтілген дыбыстарды қайталау. Аа Нн Лл Тт Уу Рр Оо Шш Сс (дауысты, дауыссыз екенін ажырату)
Үш шапалақ бойынша бағалау
4. Сөздер банкасы әдісі әртүрлі суреттер бойынша сөздерге дыбыстық талдау жасату.
Бас бармақ бойынша бағалау
5. Сәлемдеме әдісі бойынша сөздердің буын санын анықтау. Суреттегі сөздерді буынға бөліп,буын санын анықтау.
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс
Сергіту сәті
Ұшты, ұшты ойыны
Ұшты,ұшты шар ұшты,ұшты қар ұшты,
Ұшты ,ұшты шағала ұшты,ұшты,ұшты балға ұшты.
Ұшты,ұшты шаян ұшты,ұшты ұшты қоян ұшты,
Ұшты,ұшты қаршыға ұшты,ұшты,ұшты шортан ұшты.
Сергіту сәтіне арналған жинақ
Қызықты тапсырма
6. Кім тез оқиды? Бір-біріңді тексер.
Оқулықпен жұмыс. Бірнеше оқушыға оқыту.
Смайликтер арқылы бағалаймын.
Түрлі тапсырмалар
Смайликтер
Аяқталуы
7. Нюнстернберг әдісі әріптерден сөздер құрастыру .Қосымша тапсырма (қалыптастырушы бағалау тапсырмалары)
8.Сюжетті суреттермен жұмыс.Сөйлем құрастыру. Жұппен жұмыс.
Дәптермен жұмыс.
Оқулық, дәптерлер.
Сабақтың соңы
2 минут
Рефлексия
-Мен бүгін өзімді мақтай аламын,себебі.....................
-Мен сыныптасымды мақтай аламын,себебі ...................
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?
Дифференцация:
Қабылдау деңгейі жоғары оқушылар: өзіне таныс емес бір немесе екі сөзді қоса алады.
Қабылдау деңгейі орташа оқушылар: үлгіден бір немесе екі сөз айтуына болады.
Мектепке келе жатқанда және мектептен тыс уақытта қауіпсіздік ережелерін сақтауымыз керек.
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы АКТ Құндылықтармен байланыс (тәрбие)
Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.
Тіл сабақтары мен музыка сабақтарымен байланысады.
Өнер, сауат ашу сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
№ 2 Мәртөк мектеп-гимназиясы
Сауат ашудан ашық сабақ
Тақырыбы: Нәтиже сабақ.Мен не үйрендім?
Өткізген: Изтлеуова Г.Б.
Бастауыш класс мұғалімі
2016-2017 оқу жылы
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация
жариялап табыс табыңыз!
Материалдарыңызды сатып, ақша табыңыз.
(kaspi Gold, Halyk bank)