(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспары
Негізгі және туынды етістік
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
|
||||
|
Педагогтың аты-жөні (болған жағдайда) |
|
||||
|
Күні : |
|
||||
|
Сынып: 3 « » |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Негізгі және туынды етістік |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): |
3.4.2.3. сөйлемнен
сөз таптарын (зат есім/сын есім/етістік) табу |
||||
|
Сабақтың мақсаты : |
|
||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақ тың басы 8 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. «Мен ақылды баламын» сергіту жаттығуы әр бала өздерінің жақсы қасиеттерін атап, қалай өсіп келе жатқандарын айтады. Мыс: Мен Балнұр, балдай тәтті. Мен Асқар, ақылды деймін т.б. Жұмыс ережесін келісу
Топқа бөлу: https://qazmath.net/quraldar/topka-bolu/ Алдыңғы білімді еске түсіру «Су тамшылары» әдісі арқылы Дескриптор: Сұрақтарға жауап беріп, су тамшыларын шелектерге жинайды – 1 балл Оқу мақсатын таныстыру |
Психологиялық ахуалға берілген тақпақтарды дауыстап айтып, тілді жаттықтыру және жаңа сабаққа назар аудару. |
Жарайсың!, Керемет! Жақсы! «Асық әдісі» арқылы бағалау
|
Психологиялық ахуал.
Алдыңғы білімді еске түсірутапсырмалары. |
|
|
Сабақтың ортасы 27 минут Сергіту сәті 3минут |
ТОПТЫҚ ЖҰМЫС. «Кім жылдам» әдісі. 24-жаттығу «Өмірбаян» және «Құлын мінген бала» мәтіндерін салыстырып, ұқсастықтарын анықтаңдар. Дескрипторлар:
2-ТАПСЫРМА. ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС «Ойлан, бірлес, бөліс» әдісі 25-жаттығу Өз отбасының бір мүшесінің өмірбаянын жазады. Дескрипторлар:
«СЕРГІТКІШ ДОДОКАЭДР»
3-ТАПСЫРМА. ЖЕКЕ ЖҰМЫС. «ОЙЛАН ДА ЖАЗ» 26-жаттығу.
Көп нүктенің орнына жақша ішіндегі жұрнақтардың тиістісін жалғап, сөздерді көшіріп жазыңдар.. Жазған жұмыстарына талдау жасап, ой тұжырым жасайды. Дескрипторлар:
|
Мәтіндерді оқу, ұқсас тақырыпта берілген мәтіндерді салыстырып, ұқсастықтары мен айырмашылық тарын табу Берілген сұраққа жауап беріп, тапсырмаларды талапқа сай орындау, Жұмыс дәптеріндегі жазылым тапсырмаларын орындау
Өз отбасының бір мүшесінің өмірбаянын жазу, бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап, оларды байланыстырып көлбеу және таза жазуға үйрену
«ДОДОКАЭДР» тапсырмаларын орындайды
Көп нүктенің орнына жақша ішіндегі жұрнақтардың тиістісін жалғап, сөздерді көшіріп жазу. Жазған жұмыстарына талдау жасап, ой тұжырым жасау |
«Асық әдісі» арқылы бағалау
«Асық әдісі» арқылы бағалау
Жарайсың!, Керемет! Жақсы «Асық әдісі» арқылы бағалау
|
Оқылым, жазылым тапсырмалары. Оқылым, жазылым тапсырмалары. Додокаэдр Оқылым, жазылым тапсырмалары. |
|
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Сабақты бекіту. «Кездейсоқ дөңгелек» әдісі https://wordwall.net/ru/resource/68358740 Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді – 1 балл
«КЕРУЕН» әдісі Кері байланыс
Үйге тапсырма: 27-жаттығу. Керісінше жұмбақ құрастыру үшін, жауаптары берілген сөзжұмбаққа сұрақтар жазады. |
Оқушы платформада қойылған сұрақтарға жауап береді Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай жинаған асықтарн санап, анықтайды. |
«Асық әдісі» арқылы бағалау
Жинаған асық санына байланысты дискриптор бойынша балдары саналып есептеледі. |
Вордволл платформасы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ, Негізгі және туынды етістік
Ашық сабақ, Негізгі және туынды етістік
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспары
Негізгі және туынды етістік
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
|
||||
|
Педагогтың аты-жөні (болған жағдайда) |
|
||||
|
Күні : |
|
||||
|
Сынып: 3 « » |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Негізгі және туынды етістік |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): |
3.4.2.3. сөйлемнен
сөз таптарын (зат есім/сын есім/етістік) табу |
||||
|
Сабақтың мақсаты : |
|
||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақ тың басы 8 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. «Мен ақылды баламын» сергіту жаттығуы әр бала өздерінің жақсы қасиеттерін атап, қалай өсіп келе жатқандарын айтады. Мыс: Мен Балнұр, балдай тәтті. Мен Асқар, ақылды деймін т.б. Жұмыс ережесін келісу
Топқа бөлу: https://qazmath.net/quraldar/topka-bolu/ Алдыңғы білімді еске түсіру «Су тамшылары» әдісі арқылы Дескриптор: Сұрақтарға жауап беріп, су тамшыларын шелектерге жинайды – 1 балл Оқу мақсатын таныстыру |
Психологиялық ахуалға берілген тақпақтарды дауыстап айтып, тілді жаттықтыру және жаңа сабаққа назар аудару. |
Жарайсың!, Керемет! Жақсы! «Асық әдісі» арқылы бағалау
|
Психологиялық ахуал.
Алдыңғы білімді еске түсірутапсырмалары. |
|
|
Сабақтың ортасы 27 минут Сергіту сәті 3минут |
ТОПТЫҚ ЖҰМЫС. «Кім жылдам» әдісі. 24-жаттығу «Өмірбаян» және «Құлын мінген бала» мәтіндерін салыстырып, ұқсастықтарын анықтаңдар. Дескрипторлар:
2-ТАПСЫРМА. ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС «Ойлан, бірлес, бөліс» әдісі 25-жаттығу Өз отбасының бір мүшесінің өмірбаянын жазады. Дескрипторлар:
«СЕРГІТКІШ ДОДОКАЭДР»
3-ТАПСЫРМА. ЖЕКЕ ЖҰМЫС. «ОЙЛАН ДА ЖАЗ» 26-жаттығу.
Көп нүктенің орнына жақша ішіндегі жұрнақтардың тиістісін жалғап, сөздерді көшіріп жазыңдар.. Жазған жұмыстарына талдау жасап, ой тұжырым жасайды. Дескрипторлар:
|
Мәтіндерді оқу, ұқсас тақырыпта берілген мәтіндерді салыстырып, ұқсастықтары мен айырмашылық тарын табу Берілген сұраққа жауап беріп, тапсырмаларды талапқа сай орындау, Жұмыс дәптеріндегі жазылым тапсырмаларын орындау
Өз отбасының бір мүшесінің өмірбаянын жазу, бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап, оларды байланыстырып көлбеу және таза жазуға үйрену
«ДОДОКАЭДР» тапсырмаларын орындайды
Көп нүктенің орнына жақша ішіндегі жұрнақтардың тиістісін жалғап, сөздерді көшіріп жазу. Жазған жұмыстарына талдау жасап, ой тұжырым жасау |
«Асық әдісі» арқылы бағалау
«Асық әдісі» арқылы бағалау
Жарайсың!, Керемет! Жақсы «Асық әдісі» арқылы бағалау
|
Оқылым, жазылым тапсырмалары. Оқылым, жазылым тапсырмалары. Додокаэдр Оқылым, жазылым тапсырмалары. |
|
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Сабақты бекіту. «Кездейсоқ дөңгелек» әдісі https://wordwall.net/ru/resource/68358740 Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді – 1 балл
«КЕРУЕН» әдісі Кері байланыс
Үйге тапсырма: 27-жаттығу. Керісінше жұмбақ құрастыру үшін, жауаптары берілген сөзжұмбаққа сұрақтар жазады. |
Оқушы платформада қойылған сұрақтарға жауап береді Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай жинаған асықтарн санап, анықтайды. |
«Асық әдісі» арқылы бағалау
Жинаған асық санына байланысты дискриптор бойынша балдары саналып есептеледі. |
Вордволл платформасы |
|
шағым қалдыра аласыз

















