Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
«------------------------- орта мектебі» КММ
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Өнер |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Негізгі және туынды зат есім |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.3.1 Мәтін мазмұны бойынша пікір білдіруге бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру, тірек сөздерді табу; 3.4.2.4* негізгі, туынды зат есімді анықтау |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру, Өткен білімді еске түсіру 5 мин |
Топқа бөлу
Оқушыларға қима қағаздар тарату. Қима қағазда құпия әріптермен жазылған топ аты бар. Экранда көрсетілген әріптермен сәйкестендіріп оқушы өз орнын табу Әр топқа қазақ және шет ел мультфильм кейіпкерлерінің аты берілген: Толағай Алпамыс Шрек Панда Ұйымдастыру: Әр топ өз ұрандарын айтып өз топтарына жайғасады. «Алтын сандық» ойынымен үй тапсырмасын еске түсіру. Әр топ өзіне ұнаған сандықты таңдщайды. Сандықтың ішіндегі сұраққа жауап береді.
Әр топ
тапсырманы толық және нақты жауап беру керек |
Қима қағаздағы сөздерді оқып өз орнын табады
Әр топ өздеріне ұнаған сандықты таңдайды. Сұраққа жауап береді. |
оқушыны «Ауызша мадақтау» әдісімен бағалау. Жауабын толықтыру, тиімді кері байланыс жасау.
Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/
Жауап берген топ екі асықтан алып отырады. |
Слайд қима қағаз Оқулық Слайд Суреттер оқулық
слайд оқулық қима қағаздар |
||||||||||||||||||
|
Жаңа білім Сергіту сәті |
Оқушыларға жаңа сабақты сызба арқылы түсіндіру
Оқушыларға бүгінгі сабақтың мақсаты таныстырылады. Жаңа сабақттты схемамен түсіндіру
Жаңа білімдерін тексеру. Оқушыларға қима қағаздар таратылады. Түбір мен жұрнақты тауып сәйкестендіру
Оқушыларға әр кейіпкерде берілген тапсырмаларды орындайды. 1 тапсырма
2 тапсырма
«Ыстық тақия» Музыка ойналады. Оқушылар келесі балаға тақияны кигізеді. Музыка тоқтағанда кімге тақия киіледі сол оқушы бір туынды сөз айтады. 3 тапсырма
4 тапсырма
|
Әр топ берілген сөздерді сәкестендіріп қағазға желіммен жабыстырады.
Топпен тапсырманы орындайды
Топпен тапсырманы орындайды
Оқушылар бір біріне тақия кигізеді.
Топпен тапсырманы орындайды
Топпен тапсырманы орындайды |
Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/ Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/ Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/ Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/ Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/ Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/ |
Оқулық, дәптер Слайд\ Қима қағаздар Оқулық, дәптер Слайд\ Қима қағаздар Оқулық, дәптер Слайд\ Қима қағаздар Оқулық, дәптер Слайд\ Қима қағаздар Оқулық, дәптер Оқулық, дәптер Оқулық, дәптер |
||||||||||||||||||
|
Рефлексия |
Әр топқа өз кейіпкерлері беріледі. Мұғалім асықты санайды. Қай топтың асығы көп сол топ 1 орынға өз кейіпкерлерін жабыстырады. |
Плакатқа сурет жабыстыру |
ҚБ қойылады. |
Плакат\ суреттер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Негізгі және туынды зат есім. 3 сынып
Ашық сабақ Негізгі және туынды зат есім. 3 сынып
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
«------------------------- орта мектебі» КММ
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Өнер |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Негізгі және туынды зат есім |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.3.1 Мәтін мазмұны бойынша пікір білдіруге бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру, тірек сөздерді табу; 3.4.2.4* негізгі, туынды зат есімді анықтау |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру, Өткен білімді еске түсіру 5 мин |
Топқа бөлу
Оқушыларға қима қағаздар тарату. Қима қағазда құпия әріптермен жазылған топ аты бар. Экранда көрсетілген әріптермен сәйкестендіріп оқушы өз орнын табу Әр топқа қазақ және шет ел мультфильм кейіпкерлерінің аты берілген: Толағай Алпамыс Шрек Панда Ұйымдастыру: Әр топ өз ұрандарын айтып өз топтарына жайғасады. «Алтын сандық» ойынымен үй тапсырмасын еске түсіру. Әр топ өзіне ұнаған сандықты таңдщайды. Сандықтың ішіндегі сұраққа жауап береді.
Әр топ
тапсырманы толық және нақты жауап беру керек |
Қима қағаздағы сөздерді оқып өз орнын табады
Әр топ өздеріне ұнаған сандықты таңдайды. Сұраққа жауап береді. |
оқушыны «Ауызша мадақтау» әдісімен бағалау. Жауабын толықтыру, тиімді кері байланыс жасау.
Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/
Жауап берген топ екі асықтан алып отырады. |
Слайд қима қағаз Оқулық Слайд Суреттер оқулық
слайд оқулық қима қағаздар |
||||||||||||||||||
|
Жаңа білім Сергіту сәті |
Оқушыларға жаңа сабақты сызба арқылы түсіндіру
Оқушыларға бүгінгі сабақтың мақсаты таныстырылады. Жаңа сабақттты схемамен түсіндіру
Жаңа білімдерін тексеру. Оқушыларға қима қағаздар таратылады. Түбір мен жұрнақты тауып сәйкестендіру
Оқушыларға әр кейіпкерде берілген тапсырмаларды орындайды. 1 тапсырма
2 тапсырма
«Ыстық тақия» Музыка ойналады. Оқушылар келесі балаға тақияны кигізеді. Музыка тоқтағанда кімге тақия киіледі сол оқушы бір туынды сөз айтады. 3 тапсырма
4 тапсырма
|
Әр топ берілген сөздерді сәкестендіріп қағазға желіммен жабыстырады.
Топпен тапсырманы орындайды
Топпен тапсырманы орындайды
Оқушылар бір біріне тақия кигізеді.
Топпен тапсырманы орындайды
Топпен тапсырманы орындайды |
Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/ Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/ Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/ Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/ Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/ Дескриптор: Әр тапсырма 2 балл /екі асық/ |
Оқулық, дәптер Слайд\ Қима қағаздар Оқулық, дәптер Слайд\ Қима қағаздар Оқулық, дәптер Слайд\ Қима қағаздар Оқулық, дәптер Слайд\ Қима қағаздар Оқулық, дәптер Оқулық, дәптер Оқулық, дәптер |
||||||||||||||||||
|
Рефлексия |
Әр топқа өз кейіпкерлері беріледі. Мұғалім асықты санайды. Қай топтың асығы көп сол топ 1 орынға өз кейіпкерлерін жабыстырады. |
Плакатқа сурет жабыстыру |
ҚБ қойылады. |
Плакат\ суреттер |
шағым қалдыра аласыз





















