|
Пән:Сауат ашу |
||||||
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Мектебіме саяхат. |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Ирсалиева Филура |
|||||
|
Сынып:1-сынып |
Қатысқандар саны: |
|||||
|
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Н н дыбысы мен әрпі |
|||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.2.1.1.Оқу түрлерін қолдану 1.2.1.2.Оқу түрлерін (буындап оқу, түсініп оқу) қолдану 2.5 Мәтін бойынша сұрақ қоя білу және жауап бере білу
|
|||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Н н дыбысын айта алады
Көптеген оқушылар: Н н әрпінен басталатын сөз таба алады
Кейбір оқушылар: Н н дыбысы бар сөздерден сөйлем құрай алады |
|||||
|
Бағалау критерийлері |
Сөздерді сызбалармен сәйкестендіреді. Сызбамен берілген сөйлемдерді оқиды. Буындап немесе тұтас сөздермен оқиды. Түсініп оқиды |
|||||
|
Тілдік мақсаттар |
|
|||||
|
Құндылықтарды дамыту |
Жалпыға Бірдей Еңбек Қоғамы Еңбек және шығармашылық, Ынтымақтастық, Өмірбойыбілімалу |
|||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Дүниетану. Жаратылыстану |
|||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Видеожазба. «Нан дастарханға қалай келеді?» |
|||||
|
Н н әрпіне қатысты заттарды атай алады
|
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы |
Шаттық шеңбері.(Оқушылар бір-бірінің қолын ұстап,бүгінгі күнге сәттілік тілейді) Топқа бөлу Бидай. Жүгері. Бұршақ
|
|
||||
|
Сабақтың ортасы |
Миға шабуыл Тыңдалым. Мәтінмен жұмыс. 1-тапсырма.
Дескриптор:
Оқылым. 2-тапсырма
Дескрпитор
Жазылым. Бағалау критерийлері
Дәптермен жұмыс.
Дескриптор
Кері байланыс
Сергіту саті Ағам менің егінші Анам менің сауыншы Жеңгем менің тігінші Атам болса ол ұста Бәрі-бәрі жұмыста Отырмаймын мен текке Кеттім менде мектепке |
|
||||
|
Сабақтың соңы |
Топтық жұмыс «Мозайка» әдісі арқылы (суреттерді құрастырып,әңгімелеу) Дескриптор
Кері байланыс «Ай» әдісі арқылы
|
|
||||
|
|
||||||
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау-оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсідік техникасының сақталуы |
||||
|
Топтық,жұптық жұмыс,өзара смайликтер |
Мақсаты шынайы
|
||||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалй өтті? Қандай кедергілер болды? Не сәтті өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма?(тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге? |
|
|||||
|
Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз.Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз. Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды. Бүгін оқушылар сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс айтуды үйренді. Сабақ өз дәрежесінде өтті. Кейбір оқушылар ашық сұрақтар қоюға қиналды.
|
||||||
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: |
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Н.н әріпі мен дыбысы" 1-сынып
Ашық сабақ "Н.н әріпі мен дыбысы" 1-сынып
|
Пән:Сауат ашу |
||||||
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Мектебіме саяхат. |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Ирсалиева Филура |
|||||
|
Сынып:1-сынып |
Қатысқандар саны: |
|||||
|
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Н н дыбысы мен әрпі |
|||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.2.1.1.Оқу түрлерін қолдану 1.2.1.2.Оқу түрлерін (буындап оқу, түсініп оқу) қолдану 2.5 Мәтін бойынша сұрақ қоя білу және жауап бере білу
|
|||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Н н дыбысын айта алады
Көптеген оқушылар: Н н әрпінен басталатын сөз таба алады
Кейбір оқушылар: Н н дыбысы бар сөздерден сөйлем құрай алады |
|||||
|
Бағалау критерийлері |
Сөздерді сызбалармен сәйкестендіреді. Сызбамен берілген сөйлемдерді оқиды. Буындап немесе тұтас сөздермен оқиды. Түсініп оқиды |
|||||
|
Тілдік мақсаттар |
|
|||||
|
Құндылықтарды дамыту |
Жалпыға Бірдей Еңбек Қоғамы Еңбек және шығармашылық, Ынтымақтастық, Өмірбойыбілімалу |
|||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Дүниетану. Жаратылыстану |
|||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Видеожазба. «Нан дастарханға қалай келеді?» |
|||||
|
Н н әрпіне қатысты заттарды атай алады
|
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы |
Шаттық шеңбері.(Оқушылар бір-бірінің қолын ұстап,бүгінгі күнге сәттілік тілейді) Топқа бөлу Бидай. Жүгері. Бұршақ
|
|
||||
|
Сабақтың ортасы |
Миға шабуыл Тыңдалым. Мәтінмен жұмыс. 1-тапсырма.
Дескриптор:
Оқылым. 2-тапсырма
Дескрпитор
Жазылым. Бағалау критерийлері
Дәптермен жұмыс.
Дескриптор
Кері байланыс
Сергіту саті Ағам менің егінші Анам менің сауыншы Жеңгем менің тігінші Атам болса ол ұста Бәрі-бәрі жұмыста Отырмаймын мен текке Кеттім менде мектепке |
|
||||
|
Сабақтың соңы |
Топтық жұмыс «Мозайка» әдісі арқылы (суреттерді құрастырып,әңгімелеу) Дескриптор
Кері байланыс «Ай» әдісі арқылы
|
|
||||
|
|
||||||
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау-оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсідік техникасының сақталуы |
||||
|
Топтық,жұптық жұмыс,өзара смайликтер |
Мақсаты шынайы
|
||||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалй өтті? Қандай кедергілер болды? Не сәтті өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма?(тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге? |
|
|||||
|
Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз.Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз. Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды. Бүгін оқушылар сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс айтуды үйренді. Сабақ өз дәрежесінде өтті. Кейбір оқушылар ашық сұрақтар қоюға қиналды.
|
||||||
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: |
||||||
шағым қалдыра аласыз














