Қысқа мерзімді жоспар
9– сынып, 2-тоқсан
№1-сабақ
Сабақтың тақырыбы: Мемлекеттік органдардың қызметі қандай?
|
Бөлім: |
9.2 Мемлекеттік органдардың конституциялық құрылысы |
||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Аитеева Калбике |
||||||||||||||||||||
|
Күні: |
11.02.2025ж |
||||||||||||||||||||
|
Сынып:9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттері |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттерін анықтау. |
||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері
|
-Ерлі зайыптылардың құқықтары мен міндеттерін ажыратады -Отбасының әр мүшесінің құқықтары мен міндеттерін сәйкестендіреді |
||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Ұлттық құндылықтарды бойына сіңіру. ұлттық құндылықтардың қазіргі қоғамдағы маңыздылығы туралы пікірін еркін жеткізеді. -Ұлттық құндылықтарды сақтаудың жеке және қоғамдық өмір үшін қажеттілігін дәлелдей алады.
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру Кезеңі Қызығушылықты ояту 8 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасып, көңіл- күй сұрау, түгендеу.Топқа бөлу «»
Үй тапсырмасы:
. «Миға шабуыл» әдісімен жаңа сабақтың тақырыбын ашуға түрткі болатын көрнекіліктер мен сұрақтар қойылады. 1. Неке дегеніміз не? 2. Отбасы мүшелерінің міндеттері қандай?
Сұрақтарға жауап ала отырып, жаңа тақырып пен оқу мақсатын ашамыз. «Бейнеролик» тақырыпқа байланысты |
Дескриптор: Оқушылар мұғаліммен амандасады. Оқушылар көңіл күйлерін білдіреді. Топтарға жылы тілектерін білдіреді.
-сұрақтарға жауап беріледі.Жауап беру деңгейлерң қадағаланады. |
Өте керемет! Жарайсыңдар!
Дескриптор бойынша 2 балл жжжхэжзқззззөзждщқщ |
Интер. тақта АКТ Оқулық Құқық негіздері 9-сынып
https://yout u.be/yNJwf 5Q4DxU?si=E8Mkk3gS2XOj5eK0 |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Оқушыларға тақырыпты толықтай түсіндіреді. Сұрақтар қойылады. Топтық жұмыс: «Бәріміз бірге» әдісі І-топ: «Отбасылық құндылықтар пирамидасы»
О
ІІ-топ. Коллаж жасау«Менің отбасымның міндеттері мен құқытары» Отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттері ІІІ-топ:«Кесте толтыру»
Жұптық жұмыс: «Жұбын тап» әдісі Ұлттық құндылықтарға байланысты тапсырма
Сәйкестендіру: «Жеке жұмыс» |
Арнайы ресурстар арқылы жаңа тақырыпты талдайды. Жұп бойынша Жеке,топтық тапсырмалар беріледі.
Дескриптор:
-отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттерін анықтайды.
Дескриптор: -ұлттық құндылықтардың қазіргі қоғамдағы маңыздылығы туралы пікірін еркін жеткізеді. -Ұлттық құндылықтарды сақтаудың жеке және қоғамдық өмір үшін қажеттілігін дәлелдей алады.
Дескриптор: Барлық жауаптарды дұрыс сәйкестендіреді.Берілген элементтерді арасындағы байланысты дұрыс анықтайды.
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
Дескриптор бойынша 4 балл
Дескриптор бойынша 3 балл |
Интер. тақта АКТ
https//yout u.be/CpQ4 DXwoK6E? si=N011819t Oh6_iRj4
ingapps.org/ display?v=pwts7gxgj25
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы Қорытынды Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин.
|
Кері байланыс Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
q.ai/main.html
er.gynzy.co m/en/board/
Интер. тақта АКТ
|
|||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
Отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттері. |
|
|
|
|||||||||||||||||
+
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттері".
Ашық сабақ "Отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттері".
Қысқа мерзімді жоспар
9– сынып, 2-тоқсан
№1-сабақ
Сабақтың тақырыбы: Мемлекеттік органдардың қызметі қандай?
|
Бөлім: |
9.2 Мемлекеттік органдардың конституциялық құрылысы |
||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Аитеева Калбике |
||||||||||||||||||||
|
Күні: |
11.02.2025ж |
||||||||||||||||||||
|
Сынып:9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттері |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттерін анықтау. |
||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері
|
-Ерлі зайыптылардың құқықтары мен міндеттерін ажыратады -Отбасының әр мүшесінің құқықтары мен міндеттерін сәйкестендіреді |
||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Ұлттық құндылықтарды бойына сіңіру. ұлттық құндылықтардың қазіргі қоғамдағы маңыздылығы туралы пікірін еркін жеткізеді. -Ұлттық құндылықтарды сақтаудың жеке және қоғамдық өмір үшін қажеттілігін дәлелдей алады.
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру Кезеңі Қызығушылықты ояту 8 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасып, көңіл- күй сұрау, түгендеу.Топқа бөлу «»
Үй тапсырмасы:
. «Миға шабуыл» әдісімен жаңа сабақтың тақырыбын ашуға түрткі болатын көрнекіліктер мен сұрақтар қойылады. 1. Неке дегеніміз не? 2. Отбасы мүшелерінің міндеттері қандай?
Сұрақтарға жауап ала отырып, жаңа тақырып пен оқу мақсатын ашамыз. «Бейнеролик» тақырыпқа байланысты |
Дескриптор: Оқушылар мұғаліммен амандасады. Оқушылар көңіл күйлерін білдіреді. Топтарға жылы тілектерін білдіреді.
-сұрақтарға жауап беріледі.Жауап беру деңгейлерң қадағаланады. |
Өте керемет! Жарайсыңдар!
Дескриптор бойынша 2 балл жжжхэжзқззззөзждщқщ |
Интер. тақта АКТ Оқулық Құқық негіздері 9-сынып
https://yout u.be/yNJwf 5Q4DxU?si=E8Mkk3gS2XOj5eK0 |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Оқушыларға тақырыпты толықтай түсіндіреді. Сұрақтар қойылады. Топтық жұмыс: «Бәріміз бірге» әдісі І-топ: «Отбасылық құндылықтар пирамидасы»
О
ІІ-топ. Коллаж жасау«Менің отбасымның міндеттері мен құқытары» Отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттері ІІІ-топ:«Кесте толтыру»
Жұптық жұмыс: «Жұбын тап» әдісі Ұлттық құндылықтарға байланысты тапсырма
Сәйкестендіру: «Жеке жұмыс» |
Арнайы ресурстар арқылы жаңа тақырыпты талдайды. Жұп бойынша Жеке,топтық тапсырмалар беріледі.
Дескриптор:
-отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттерін анықтайды.
Дескриптор: -ұлттық құндылықтардың қазіргі қоғамдағы маңыздылығы туралы пікірін еркін жеткізеді. -Ұлттық құндылықтарды сақтаудың жеке және қоғамдық өмір үшін қажеттілігін дәлелдей алады.
Дескриптор: Барлық жауаптарды дұрыс сәйкестендіреді.Берілген элементтерді арасындағы байланысты дұрыс анықтайды.
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
Дескриптор бойынша 4 балл
Дескриптор бойынша 3 балл |
Интер. тақта АКТ
https//yout u.be/CpQ4 DXwoK6E? si=N011819t Oh6_iRj4
ingapps.org/ display?v=pwts7gxgj25
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы Қорытынды Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин.
|
Кері байланыс Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
q.ai/main.html
er.gynzy.co m/en/board/
Интер. тақта АКТ
|
|||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
Отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттері. |
|
|
|
|||||||||||||||||
+
шағым қалдыра аласыз

кушыларға тапсырма беріледі














