|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 5-бөлім. Өнер |
|||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Отбасым өнерлі |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
3.1.1.1* анық айтылған сөзді тыңдап, түсінгені бойынша қарапайым нұсқауларды орындау 3.4.1.1* тірек сөздер, сызбалар, суреттер, символдарды қолданып, постер/мәтін құрастыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
анық айтылған сөзді тыңдап, түсінгені бойынша қарапайым нұсқауларды орындайды,тірек сөздер, сызбалар, суреттер, символдарды қолданып, постер/мәтін құрастырады |
|||||
|
ЕББҚ үшін |
анық айтылған сөзді тыңдап, түсінгені бойынша қарапайым нұсқауларды орындайды,тірек сөздер, сызбалар, суреттер, символдарды қолданып, постер/мәтін құрастырады |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал орнату: Біз бақытты баламыз, Ойнап күліп аламыз. Жетілсін деп санамыз, Оқып білім аламыз. Үй тапсырмасын тексеру Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру |
Барлық оқушылар бір-біріне шеңбер бойы сұрақ қойып оған жауап береді Үй тапсырмасын айтады, көрсетеді Оқушылар суреттер арқылы жаңа тараудың мазмұнын болжайды |
Қолпаштау «Бас бармақ»
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
1.Тыңда.
Қайтала. Жаңа сөздер: Өнер-искусство Белгілі-известный(-ая,-ое) Зергер-ювелер Сырға-сережка,серьги Күміс- серебро Кілем-ковер Көрме-выставка Ою-орнамент, узор 2. Тыңдалым/Оқылым Айтылым. 2-тапсырма Оқы. Өз отбасың туралы айт. Менің отбасым өнерлі. Атам –белгілі зергер. Ол кісі күмістен сырға жасайды. Әкем домбыра тартады. Ағам-суретші. Інім ән айтады. Анам киім тігеді. Мен пианинода ойнаймын. Біз «Өнерлі отбасы» байқауына қатыстық. Біз екінші орын алдық. . 3. 4-тапсырма Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып жаз. 1.Ол «Өнерлі отбасы» байқауына қатыс... . 2. Ата... күмістен сырға жасайды. 3. Әнел ән айта.. .4. Анам киім тіге... . 5. ... «Өнерлі отбасы» байқауына қатысты. 6. Әнел атасымен көрме... барды. |
1.Тыңдалым,айтылым. Сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: Белгілі суретші. Жіктік жалғауларды қайталау:
2. Оқушылар суретке қарап,мәтінді тыңдайды,қайталайды, сөйлемдерді мәнерлеп оқиды. Мәтін бойынша сұрақтарғ жауап береді.
ЕББҚ оқушы тапсырманы жұбымен орындайды 3.Оқылым.Айтылым. Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып жазады. Тиісті қосымшылар:
ЕББҚ оқушы тапсырманы жұбымен орындайды |
Дескриптор: Сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады Дескриптор: 1.сұрақтарға жауап береді 2.мәтінді мазмұндайды Дескриптор: Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып жазады. |
Слайд Слайд Оқулық 4 бет Слайд Оқулық 5-6 бет |
||
|
|
Сергіту сәті |
|
||||
|
|
4. Жазылым. 6-тапсырма Диаграмманы толтыр.
Дескриптор:
ЕББҚ оқушы тапсырманы барлық оқушылармен топта орындайды |
Слайд Оқулық 7 бет |
||||
|
Сабақтың соңы |
Үйге: 6 бет 5-тапсырма- жазылым, сандық-жаттау |
|
||||
|
|
Кері байланыс
|
Жұлдыз бейнесіндегі суретке оқушылар сабақтағы жетістіктерін стикерге жазып, жабыстырады |
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Отбасым өнерлі
Ашық сабақ Отбасым өнерлі
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 5-бөлім. Өнер |
|||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Отбасым өнерлі |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
3.1.1.1* анық айтылған сөзді тыңдап, түсінгені бойынша қарапайым нұсқауларды орындау 3.4.1.1* тірек сөздер, сызбалар, суреттер, символдарды қолданып, постер/мәтін құрастыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
анық айтылған сөзді тыңдап, түсінгені бойынша қарапайым нұсқауларды орындайды,тірек сөздер, сызбалар, суреттер, символдарды қолданып, постер/мәтін құрастырады |
|||||
|
ЕББҚ үшін |
анық айтылған сөзді тыңдап, түсінгені бойынша қарапайым нұсқауларды орындайды,тірек сөздер, сызбалар, суреттер, символдарды қолданып, постер/мәтін құрастырады |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал орнату: Біз бақытты баламыз, Ойнап күліп аламыз. Жетілсін деп санамыз, Оқып білім аламыз. Үй тапсырмасын тексеру Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру |
Барлық оқушылар бір-біріне шеңбер бойы сұрақ қойып оған жауап береді Үй тапсырмасын айтады, көрсетеді Оқушылар суреттер арқылы жаңа тараудың мазмұнын болжайды |
Қолпаштау «Бас бармақ»
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
1.Тыңда.
Қайтала. Жаңа сөздер: Өнер-искусство Белгілі-известный(-ая,-ое) Зергер-ювелер Сырға-сережка,серьги Күміс- серебро Кілем-ковер Көрме-выставка Ою-орнамент, узор 2. Тыңдалым/Оқылым Айтылым. 2-тапсырма Оқы. Өз отбасың туралы айт. Менің отбасым өнерлі. Атам –белгілі зергер. Ол кісі күмістен сырға жасайды. Әкем домбыра тартады. Ағам-суретші. Інім ән айтады. Анам киім тігеді. Мен пианинода ойнаймын. Біз «Өнерлі отбасы» байқауына қатыстық. Біз екінші орын алдық. . 3. 4-тапсырма Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып жаз. 1.Ол «Өнерлі отбасы» байқауына қатыс... . 2. Ата... күмістен сырға жасайды. 3. Әнел ән айта.. .4. Анам киім тіге... . 5. ... «Өнерлі отбасы» байқауына қатысты. 6. Әнел атасымен көрме... барды. |
1.Тыңдалым,айтылым. Сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: Белгілі суретші. Жіктік жалғауларды қайталау:
2. Оқушылар суретке қарап,мәтінді тыңдайды,қайталайды, сөйлемдерді мәнерлеп оқиды. Мәтін бойынша сұрақтарғ жауап береді.
ЕББҚ оқушы тапсырманы жұбымен орындайды 3.Оқылым.Айтылым. Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып жазады. Тиісті қосымшылар:
ЕББҚ оқушы тапсырманы жұбымен орындайды |
Дескриптор: Сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады Дескриптор: 1.сұрақтарға жауап береді 2.мәтінді мазмұндайды Дескриптор: Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып жазады. |
Слайд Слайд Оқулық 4 бет Слайд Оқулық 5-6 бет |
||
|
|
Сергіту сәті |
|
||||
|
|
4. Жазылым. 6-тапсырма Диаграмманы толтыр.
Дескриптор:
ЕББҚ оқушы тапсырманы барлық оқушылармен топта орындайды |
Слайд Оқулық 7 бет |
||||
|
Сабақтың соңы |
Үйге: 6 бет 5-тапсырма- жазылым, сандық-жаттау |
|
||||
|
|
Кері байланыс
|
Жұлдыз бейнесіндегі суретке оқушылар сабақтағы жетістіктерін стикерге жазып, жабыстырады |
|
|||
шағым қалдыра аласыз















