Материалдар / Ашық сабақ. Өткенді қорытындылау
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ. Өткенді қорытындылау

Материал туралы қысқаша түсінік
Білім алушылар үш таңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін меңгереді
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
11 Ақпан 2023
236
2 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі

«О.Тайманов атындағы жалпы орта мектебі» КММ

Қысқа мерзімді жоспар

Математика 62-сабақ Оқу ісі жөніндегі орынбасары: ____________ Б.Ділдәбаев


Бөлім:

Мәдени мұра. Көбейту және бөлу

Мұғалімнің аты-жөні

Жанабаева К.М.

Күні:


Сынып: 4 «ә»

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Өткенді қорытындылау

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.1.2.11** үш таңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмдерін қолдану

Сабақтың мақсаты

  • үш таңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмдерін қолдана біледі.

      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурс

Ұйымдас

тыру,

өзін –

өзі тексеру


Өткен білімді еске түсіру



3 мин

Өткен білімді еске түсіру.

1.Үйге берілген тапсырманы тексеру.


Қол баспалдағы” әдісі

12492 : 347= 36 579 * 823 = 476517

51054: 127=402 506 * 908 = 459448

231 693 : 231=1003 125 * 456 = 12000

7 595: 217 = 35 607 * 241= 146287

-Біз өткенде не үйрендік?

Оқу мақсаты жарияланады.

-Өте жақсы, ал бүгінгі сабағымызда көптаңбалы сандарды үш таңбалы санға көбейту, бөлу алгоритмін қолданып, амалдар орындауды қарастыратын боламыз. Сонымен бірге «Квест» әдісі бойынша тапсырмаларды орындау барысында өзіңдік жұмыс, жұпта және топта бірлесіп жұмыс жасауға дағдыланасындар.

Оқу мақсаты жарияланады.


Үй тапсырмасын тексереді.

Сұрақтарға жауап береді.






Тақырыпты ашады.







Жаңа білім

10 мин






















2 мин




15 мин





Бекіту

13 мин








Жаңа білім

Өткенді қорытындылау

Квест әдісі”

2- тапсырма. Өзіндік жұмыс.

1. Есепте, дұрыстығын тексер. Баған түрінде жаз.

458 687 : 229 = 2003

685 828 : 218 = 3146

738 123: 123 = 6001

382 925: 425 = 901

305 584 : 142 =2152

209 * 905 = 19855

233 * 630 = 146 = 790

242 963 : 427

579 * 823 = 476 517

125 * 456 = 57000

3- тапсырма.Жұптық жұмыс.

Тапсырманы киіз үйдің ішінен алады.

1.Сызба бойынша өрнек құрастыр және амалдардың орындалу ретін белгіле. Есептеп шығар.

2.Сызба бойынша өрнек құрастыр. Амалдардың орындалу ретін белгіле

Есептеп шығар.


Саралау тәсілі: «Тапсырма» арқылы жүзеге асады

Кейбір оқушыға:

- Ұқсас тапсырмалар құрастыр.


Сергіту сәтінде қол нейро жаттығуын жасап, сергиді.


4- тапсырма. Топтық жұмыс.

Сиқырлы кітаптан 3 топқа алдын – ала дайындалған тапсырмаларды алып орындайды.

1 топ. 258 * 324 + (4856 - 2721) : 7 = 83 897


2 топ. 326 * 452 : (8006 - 7998) + 180 * 45 = 26527


Тапсырмалар

ды орындайды.




























Қолдары сергиді.








Тапсырма орындайды.










Дескриптор:

өрнектердің мәнін табады












Дескриптор.

Амалдардың мәнін табады










Дескриптор:

Амалдардың орындалу ретін анықтайды, өрнектің мәнін табады.

Киіз үй















Киіз үй


















Сиқырлы кітап

ша


Қорытын

ды

2 мин

Кері байланыс: «Алшы, тәйке, бүк » әдісі бойынша өтеді.

Үй тапсырмасы: 73-бет №8.

Кері байланыс жасайды.

ҚБ қойылады.








Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!