|
№ 3 ЖББМ қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі педагог-сарапшы жұмыс өтілі - 31 жыл |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 4. Қазақстанның ежелгі қалалары және Ұлы Жібек жолы Б.Ұзақов «Жантаза» |
|||||
|
Күні : 09.11.2023 |
Педагогтің аты-жөні: Кощегулова М.К. |
|||||
|
Сынып: 7 а |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Отырар – өркениет ордасы /1-сабақ/ |
||||||
|
Оқу мақсаттары |
7.1.5.1 Тірек сөздер, сөйлеушінің дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтау 7.4.3.1 Жазба жұмыстарында теңеу мен метафораны қолданып жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
- Тірек сөздер, сөйлеушінің дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтайды - Жазба жұмыстарында теңеу мен метафораны қолданып жазады |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 2 мин 7 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Психологиялық ахуал орнату Жұппен отырады Үй тапсырмасын тексеру
|
Барлық оқушылар орнынан тұрып, бірге сөздерді қайталайды. Бағалау парағымен өздерін бағалайды Факторларды атайды |
Мақтау Дескриптор: - Өткен тақырып бойынша әр факторды дұрыс атайды 1б. Бағалау парағымен өздерін бағалайды |
Слайд №3 https://wordwall.net/ru/resource/54628145
Слайд № 4 |
||
|
Жаңа сабаққа кіріспе 3 мин Сабақтың ортасы (20 минут) |
Мәтіналды жұмыс. Мұғалімнің сабақ тақырыбын болжату мақсатында ұйымдастырған жұмысы. Бейнежазбаны тамашалау Сабақ тақырыбын мақсатын анықтайды. Мәтінмен жұмыс. 7-тапсырма Мәтінге қатысты ақпараттың дұрыстығын анықтаңдар Үй тапсырмасы |
1. пазл жинау 2. кескін қағаздардан мақал-мәтелдер құрастыру Сұрақтарға жауап береді. Тыңдалым Оқылым Мәтінді тыңдайды, оқиды.тапсырмалар орындайды. Жазылым Метафора бар сөйлемдерді теріп дәптерге жазады. «иә», «жоқ» тапсырма 99 бет 5-тапсырма |
Дескриптор: - тапсырманы орындайды 1 б Дескриптор: - жауап-1 б
Дескриптор: QR код арқылы мәтінді ашады. Берілген мәтінді оқиды. Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: 1 метафора-1 б
Дескриптор: + 1 б - 1 б |
Слайд № 5 Слайд № 6 Слайд № 1, 2 Слайд № 8 Слайд № 8 Слайд № 9 Слайд № 10 |
||
|
Сабақтың соңы Рефлексия 5 мин
|
«Білім сандығы» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
|
Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысқан белсенілігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушының балын қойып бағалайды. |
Слайд № 11 |
||

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ашық сабақ ""Отырар-өркениет ордасы 7 сынып
ашық сабақ ""Отырар-өркениет ордасы 7 сынып
|
№ 3 ЖББМ қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі педагог-сарапшы жұмыс өтілі - 31 жыл |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 4. Қазақстанның ежелгі қалалары және Ұлы Жібек жолы Б.Ұзақов «Жантаза» |
|||||
|
Күні : 09.11.2023 |
Педагогтің аты-жөні: Кощегулова М.К. |
|||||
|
Сынып: 7 а |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Отырар – өркениет ордасы /1-сабақ/ |
||||||
|
Оқу мақсаттары |
7.1.5.1 Тірек сөздер, сөйлеушінің дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтау 7.4.3.1 Жазба жұмыстарында теңеу мен метафораны қолданып жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
- Тірек сөздер, сөйлеушінің дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтайды - Жазба жұмыстарында теңеу мен метафораны қолданып жазады |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 2 мин 7 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Психологиялық ахуал орнату Жұппен отырады Үй тапсырмасын тексеру
|
Барлық оқушылар орнынан тұрып, бірге сөздерді қайталайды. Бағалау парағымен өздерін бағалайды Факторларды атайды |
Мақтау Дескриптор: - Өткен тақырып бойынша әр факторды дұрыс атайды 1б. Бағалау парағымен өздерін бағалайды |
Слайд №3 https://wordwall.net/ru/resource/54628145
Слайд № 4 |
||
|
Жаңа сабаққа кіріспе 3 мин Сабақтың ортасы (20 минут) |
Мәтіналды жұмыс. Мұғалімнің сабақ тақырыбын болжату мақсатында ұйымдастырған жұмысы. Бейнежазбаны тамашалау Сабақ тақырыбын мақсатын анықтайды. Мәтінмен жұмыс. 7-тапсырма Мәтінге қатысты ақпараттың дұрыстығын анықтаңдар Үй тапсырмасы |
1. пазл жинау 2. кескін қағаздардан мақал-мәтелдер құрастыру Сұрақтарға жауап береді. Тыңдалым Оқылым Мәтінді тыңдайды, оқиды.тапсырмалар орындайды. Жазылым Метафора бар сөйлемдерді теріп дәптерге жазады. «иә», «жоқ» тапсырма 99 бет 5-тапсырма |
Дескриптор: - тапсырманы орындайды 1 б Дескриптор: - жауап-1 б
Дескриптор: QR код арқылы мәтінді ашады. Берілген мәтінді оқиды. Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: 1 метафора-1 б
Дескриптор: + 1 б - 1 б |
Слайд № 5 Слайд № 6 Слайд № 1, 2 Слайд № 8 Слайд № 8 Слайд № 9 Слайд № 10 |
||
|
Сабақтың соңы Рефлексия 5 мин
|
«Білім сандығы» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
|
Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысқан белсенілігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушының балын қойып бағалайды. |
Слайд № 11 |
||

шағым қалдыра аласыз
















