|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Пернетақта симуляторы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.1 пернетақта симуляторында мәтін теру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
пернетақта симуляторында мәтін теруді біледі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 10 мин Сабақтың ортасы Сабақтың соңы Үй тапсырмасы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу Психологиялық ахуал «Сиқырлы қорап»әдісі Балалар сендерге "Сиқырлы қорап"ұсынамын.Қораптан кез-келген карточканы алып,карточкада жазылған сөздерді оқып ,бір-бірімізге жақсы көңіл-күй сыйлайтынымызға мен сенімдімін. Көңіл-күйді көтеруге тырысайық.БАРЛЫҒЫНА СӘТТІЛІК! Топқа бөлу Балаларды суреттер арқылы үш топқа бөлемін. 1-топ «Тінтуір» 2-топ «Пернетақта» 3-топ «Монитор» «Суретті әңгімеле» әдісі бойынша сабақ тақырыбын анықтау мақсатында экраннан суреттер көрсетіледі.
-Пернетақта қандай құрылғы түріне жатады? Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасағаннан кейін, мұғалім интерактивті тақтадан сабақтың тақырыбы, мақсаты таныстырады. Жаңа тақырыпты түсіндіру. Топтық жұмыс. «Кино лента» әдісі Оқушыларға кинолента парағы ұсынылады, әр топ өздеріне берілген тапсырма бойынша тапсырманы орындап презентация жасайды 1-топ Пернетақтамен жұмыс 2-топ Пернетақта симуляторы 3-топ Пернетақта симуляторы қандай қызмет атқарады
«Сәйкестендәру» әдісі wordwall платформасы арқылы Пернелердің қызметін сәйкестендіру
Сергіту сәті Оқушыларға сергіту сәтінің ережесі түсіндіріледі. Көзге арналған гимнастика
Практикалық жұмыс. https://www.typingstudy.com/kk/lesson/1
сілтемені мұғалімнің көмегімен ашып, жаттығуды орында.
Learningapps платформасы арқылы сөйлемді қажетті сөздермен толықтыру
Сөйлемді дәптерге жазу
«Адасқан әріптер» әдісі Әріптерді жинау арқылы ортақ және бүгінгі тақырыпқа қатысты төрт сөзді тауып жазу
. Рефлексия «Ақылды Үкі » әдісі Бaлaлaр aлғaн білімдeрі бoйыншa өздeрін бaғaлaйды. |
Оқушылар қораптан карточкалар таңдап алады Оқушылар ұжымдық үлгіде білгендері бойынша өз ойларын айтып, жауап береді Пернетақта симуляторы анықтама сын дәптерлеріне жазады. Оқушылар мәтінді мұқият оқиды Әр топ берілген тақырып бойынша Таныстырылым дайындайды Оқушылар тақтадан платформа арқылы пернелердің қызметін сәйкестендіреді Оқушылар Сілтеме бойынша берілген жаттығуды компьютерде орындайды. Оқушылар тақтадан сөйлемге қажетті сөзді тауып жазады. Сөйлемдерді дәптерлеріне көшіріп жазады Ортақ және бүгінгі тақырыпқа қатысты сөздерді табады Оқушыларға кітапшалар таратылады. -Сабақты толық түсіндім Жасыл қақпаға -Маған әлі түсініксіз Сары қақпаға -Сұрақтарым бар Қызыл қақпаға доптарын салады |
«Мадақтама сөз» әдісі арқылы бағаланады. Жарайсың! Керемет! Талпын! «Төс белгі» әдісі арқылы бағаланады. Әр төсбелгіде 1 баллмен есептелінеді Дескриптор: - Пернетақтамен жұмыс жасайды - Пернетақта симуляторы қандай қызмет атқаратынын анықтайды Дескриптор: - пернелердің қызметін сәйкестендіреді «Төс белгі» әдісі арқылы бағаланады. Әр төсбелгіде 1 баллмен есептелінеді Дескриптор: - Сілтеме бойынша берілген жаттығуды компьютерде орындайды Дескриптор: - сөйлемді қажетті сөздермен толықтырады «Мадақтама сөз» әдісі арқылы бағаланады. Жарайсың! Керемет! Талпын! |
Карточкалар салынған қорап Суреттер тақтаны қолдану Кинолента https://wordwall.net/resource/63192708 https://www.typingstudy.com/kk/lesson/1 компьютер https://learningapps.org/watch?v=per5izn0523 Әріптер қимасы |
||
Карточкадағы жазылған сөзер
Жарайсың!
Сенің қолыңнан келеді
Сен алғырсың
Күлімде
Лидерсің
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Пернетақта симуляторы. 2 сынып
Ашық сабақ. Пернетақта симуляторы. 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Пернетақта симуляторы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.1 пернетақта симуляторында мәтін теру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
пернетақта симуляторында мәтін теруді біледі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 10 мин Сабақтың ортасы Сабақтың соңы Үй тапсырмасы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу Психологиялық ахуал «Сиқырлы қорап»әдісі Балалар сендерге "Сиқырлы қорап"ұсынамын.Қораптан кез-келген карточканы алып,карточкада жазылған сөздерді оқып ,бір-бірімізге жақсы көңіл-күй сыйлайтынымызға мен сенімдімін. Көңіл-күйді көтеруге тырысайық.БАРЛЫҒЫНА СӘТТІЛІК! Топқа бөлу Балаларды суреттер арқылы үш топқа бөлемін. 1-топ «Тінтуір» 2-топ «Пернетақта» 3-топ «Монитор» «Суретті әңгімеле» әдісі бойынша сабақ тақырыбын анықтау мақсатында экраннан суреттер көрсетіледі.
-Пернетақта қандай құрылғы түріне жатады? Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасағаннан кейін, мұғалім интерактивті тақтадан сабақтың тақырыбы, мақсаты таныстырады. Жаңа тақырыпты түсіндіру. Топтық жұмыс. «Кино лента» әдісі Оқушыларға кинолента парағы ұсынылады, әр топ өздеріне берілген тапсырма бойынша тапсырманы орындап презентация жасайды 1-топ Пернетақтамен жұмыс 2-топ Пернетақта симуляторы 3-топ Пернетақта симуляторы қандай қызмет атқарады
«Сәйкестендәру» әдісі wordwall платформасы арқылы Пернелердің қызметін сәйкестендіру
Сергіту сәті Оқушыларға сергіту сәтінің ережесі түсіндіріледі. Көзге арналған гимнастика
Практикалық жұмыс. https://www.typingstudy.com/kk/lesson/1
сілтемені мұғалімнің көмегімен ашып, жаттығуды орында.
Learningapps платформасы арқылы сөйлемді қажетті сөздермен толықтыру
Сөйлемді дәптерге жазу
«Адасқан әріптер» әдісі Әріптерді жинау арқылы ортақ және бүгінгі тақырыпқа қатысты төрт сөзді тауып жазу
. Рефлексия «Ақылды Үкі » әдісі Бaлaлaр aлғaн білімдeрі бoйыншa өздeрін бaғaлaйды. |
Оқушылар қораптан карточкалар таңдап алады Оқушылар ұжымдық үлгіде білгендері бойынша өз ойларын айтып, жауап береді Пернетақта симуляторы анықтама сын дәптерлеріне жазады. Оқушылар мәтінді мұқият оқиды Әр топ берілген тақырып бойынша Таныстырылым дайындайды Оқушылар тақтадан платформа арқылы пернелердің қызметін сәйкестендіреді Оқушылар Сілтеме бойынша берілген жаттығуды компьютерде орындайды. Оқушылар тақтадан сөйлемге қажетті сөзді тауып жазады. Сөйлемдерді дәптерлеріне көшіріп жазады Ортақ және бүгінгі тақырыпқа қатысты сөздерді табады Оқушыларға кітапшалар таратылады. -Сабақты толық түсіндім Жасыл қақпаға -Маған әлі түсініксіз Сары қақпаға -Сұрақтарым бар Қызыл қақпаға доптарын салады |
«Мадақтама сөз» әдісі арқылы бағаланады. Жарайсың! Керемет! Талпын! «Төс белгі» әдісі арқылы бағаланады. Әр төсбелгіде 1 баллмен есептелінеді Дескриптор: - Пернетақтамен жұмыс жасайды - Пернетақта симуляторы қандай қызмет атқаратынын анықтайды Дескриптор: - пернелердің қызметін сәйкестендіреді «Төс белгі» әдісі арқылы бағаланады. Әр төсбелгіде 1 баллмен есептелінеді Дескриптор: - Сілтеме бойынша берілген жаттығуды компьютерде орындайды Дескриптор: - сөйлемді қажетті сөздермен толықтырады «Мадақтама сөз» әдісі арқылы бағаланады. Жарайсың! Керемет! Талпын! |
Карточкалар салынған қорап Суреттер тақтаны қолдану Кинолента https://wordwall.net/resource/63192708 https://www.typingstudy.com/kk/lesson/1 компьютер https://learningapps.org/watch?v=per5izn0523 Әріптер қимасы |
||
Карточкадағы жазылған сөзер
Жарайсың!
Сенің қолыңнан келеді
Сен алғырсың
Күлімде
Лидерсің
шағым қалдыра аласыз














