|
Пән атауы |
Негізгі музыкалық аспап фортепиано |
|||
|
Тақырыбы |
Полифония элементіндегі пьесамен жұмыс |
|||
|
Күні 16.04.2021 |
Оқытушының аты-жөні |
Тохтахунова Г.Т. |
||
|
Топ 408 |
Қатысқандар саны 1 |
Қатыспағандар саны 0 |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Полифония элементіндегі пьесамен жұмыс |
|||
|
Күтілетін нәтиже |
Жоғарғы және төменгі дауыстардың айырмашылығын есту. Әр дауыстың артикуляциясы мен фразировкасын нақты меңгеру |
|||
|
Критериалды бағалау |
Полифониялық музыканы орындау және оның есту қабілетін көрсету |
|||
|
Сілтеме |
http://music-fantasy.ru/materials/vyrazitelnye-sredstva-muzyki-polifoniya |
|||
|
Ресурстар |
Электропианино, ноталар |
|||
|
Алдынғы оқу (үй тапсырмасы) |
Николаев Этюд, Клементи Сонатина 1 бөлім Шығармалардың мінезін айқын көрсету |
|||
|
Жоспар |
||||
|
Жоспарланған уақыт |
Сабақ барысында жоспарланған іс-әрекеттер |
Қолданылатын әдіс- тәсілдер |
||
|
Басталуы
|
Амандасу, студенттің зейінін сабаққа аудару, сабақтың мақсатын айту |
Жақсы тілек сөз айту |
||
|
Ортасы |
1. Николаев Этюд
2. Клементи Сонатина 1 бөлім:
3. Қазақ халық әні «Қамажай», өңдеген Меңдеғалиев Шығарманың формасын талдау
|
Николаев Школа игры на фортепиано
Сборник произведений композиторов Казахстана |
||
|
Аяқталуы |
Полифония тақырыбын бекіту, оның ерекшелігін айту |
Синквейн |
||
|
Рефлексия Шығарманың мінезін айқын көрсеттің ба? Шығарманы орындағанда қандай қиыншылықтар болды? Синквейн арқылы шығармаға мінездеме бер |
||||
Әдіскер: Құрабалдиева К.Б. __________
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Полифония элементіндегі пьесамен жұмыс
Ашық сабақ. Полифония элементіндегі пьесамен жұмыс
|
Пән атауы |
Негізгі музыкалық аспап фортепиано |
|||
|
Тақырыбы |
Полифония элементіндегі пьесамен жұмыс |
|||
|
Күні 16.04.2021 |
Оқытушының аты-жөні |
Тохтахунова Г.Т. |
||
|
Топ 408 |
Қатысқандар саны 1 |
Қатыспағандар саны 0 |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Полифония элементіндегі пьесамен жұмыс |
|||
|
Күтілетін нәтиже |
Жоғарғы және төменгі дауыстардың айырмашылығын есту. Әр дауыстың артикуляциясы мен фразировкасын нақты меңгеру |
|||
|
Критериалды бағалау |
Полифониялық музыканы орындау және оның есту қабілетін көрсету |
|||
|
Сілтеме |
http://music-fantasy.ru/materials/vyrazitelnye-sredstva-muzyki-polifoniya |
|||
|
Ресурстар |
Электропианино, ноталар |
|||
|
Алдынғы оқу (үй тапсырмасы) |
Николаев Этюд, Клементи Сонатина 1 бөлім Шығармалардың мінезін айқын көрсету |
|||
|
Жоспар |
||||
|
Жоспарланған уақыт |
Сабақ барысында жоспарланған іс-әрекеттер |
Қолданылатын әдіс- тәсілдер |
||
|
Басталуы
|
Амандасу, студенттің зейінін сабаққа аудару, сабақтың мақсатын айту |
Жақсы тілек сөз айту |
||
|
Ортасы |
1. Николаев Этюд
2. Клементи Сонатина 1 бөлім:
3. Қазақ халық әні «Қамажай», өңдеген Меңдеғалиев Шығарманың формасын талдау
|
Николаев Школа игры на фортепиано
Сборник произведений композиторов Казахстана |
||
|
Аяқталуы |
Полифония тақырыбын бекіту, оның ерекшелігін айту |
Синквейн |
||
|
Рефлексия Шығарманың мінезін айқын көрсеттің ба? Шығарманы орындағанда қандай қиыншылықтар болды? Синквейн арқылы шығармаға мінездеме бер |
||||
Әдіскер: Құрабалдиева К.Б. __________
шағым қалдыра аласыз













