|
Бөлім |
Уақыт |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Жалмаханова А. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 4 «В» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні |
Дүниетану |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қандай кәсіби мерекелер бар? |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.1.6.1 зерттеулер негізінде кәсіби мерекелердің тарихын шығармашылық түрде таныстыру |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кәсіби мерекелер туралы біледі. Кәсіби мерекелердің манызын бағалауды үйренеді. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар: |
Ар-ұят құндылығы: сөзіне берік, ісіне жауапкершілік танытады; Отбасыңа адал бол. Достарыңмен тату бол |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 10 минут
|
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Шеңбер құрып тұрайық жылы жүзбен, Бізге келсін қуаныш нұр іздеген. Шуақ толы жанымыз, жүрегіміз, Үлгі алсын келген жан мына бізден. Топқа бөлу: «Досыңды тап» әдісі Шарты: Оқушылар мұғалім 3-ке дейін санағанша суретпен байланысты топ болып бірігеді. 1-топ: «Инстаграмм» 2-топ: «Ватцап» 3-топ: «ТИК-ТОК» Топтық ережені құрайық! Сабақтағы бағалау әдістері. «Бинго әдісі» - Жарайсыңдар, балалар! Ендеше, бүгінгі сабақтың ережесімен таныс болайық. 1. Бүгінгі сабақ сұрау әдісіміз басқаша болмақ. Яғни менің алдымда сендердің есімдерін жазылған қағаз тұр. Қағазды алған кезде кімнің есімі шығады, сол оқушы жауап береді. Өткенді қайталау: «Сұрағым бар» әдісі - Оқушылар интерактиті тақтада тұрған ұяшықтарды таңдап, ашады. Сөйлемді оқып, жалғасын табады. Үй тапсырмасын қайталайды. - Тарихи мұражайлар не үшін керек? - Мұражайда ....(өткен заманның мәдени мұралары сақталады) - Тарихи, табиғи.....(көркемсурет, әдеби, өлкетану мұражайлары бар) - «Өз елінің таррихын білмеген ..... (халықтың болашағы бұлыңғыр) - Өлкетану мұражайының экспозициялары...... (өлкенің табиғаты, этнография, өлкенің археологиясы мен тарихы, танымал еңбек озаттары, жаңа кезеңдегі біздің өлке, заманауи зал) Миға шабуыл. Сабақтың бөлімін ашу. «Артығын тап» ойыны
Ой қозғау: «Кинолента» , «Додекаэдр» «Сәйкестендір» ойындары арқылы сабақтың тақырыбын ашу
- Суретке қараңдар.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. Жарайсыңдар балалар бүгінгі сабағымыздың тақырыбы Қандай кәсіби мерекелер бар? Бүгінгі сабағымыздың мақсаты Сендер кәсіби мерекелер туралы біледі. Кәсіби мерекелердің манызын бағалауды үйренеді. |
Шаттық шеңберін құрады Топқа бірігеді. Топтық ережені құрады. Сабақтағы бағалау әдісітерімен танысады. Өткенді қайталау сұрақтарына жауап береді. Сабақтың тақырыбын анықтайды. Бөлімнің тақырыбы мен мақсатымен танысады
Топпен жұмыс жасайды. Талқылайды. Өз ойын ашық айтады.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады
|
Сабақтың өн бойында мұғалімнің қолдау, марапаттау сөздері: Жақсы, Жарайсың, Өте жақсы, т.б. Топтардың бір-бірін бағалауы: «Лайк» әдісі Қ.б: «Смарт сағат» (10 баллдық бағалау жүйесі) Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді. 1балл Дескриптор: -Суретпен жұмыс жасайды. -Сұрақтарға жауап береді. 2балл |
Оқулық 54-57 беттер Интербелсенді тақта Слайд №2 Слайд №3 Слайд №4 Слайд №5 Таратпа суреттер Кино лента Доде каэдр Сәйкес тендір |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 30мин |
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Жалмаханова Айнур КуанышованаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Ашық сабақ Қандай кәсіби мерекелер бар? 4 сынып
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Ашық сабақ Қандай кәсіби мерекелер бар? 4 сыныпМатериал туралы қысқаша түсінік
Бастауыш сыныпқа дүниетану пәнінен жаңа форматтағы қмж
Материалдың қысқаша нұсқасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||















