|
Бөлім: |
Қоғамдық-саяси ойдың дамуы Қазақстандағы әлеуметтік-саяси ойдың эволюциясы |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақ хандығы дәуіріндегі қоғамдық-саяси ойдың дамуы |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
11.3.1.3 Қазақ хандығы дәуіріндегі тарихи тұлғалардың қоғамдық-саяси идеяларын анықтау; 11.3.1.2 Қазақстандағы қоғамдық-саяси ойдың дамуына тарихи қайраткерлердің қосқан үлесін бағалау |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру |
Ұйымдастыру кезеңі Амандасу,оқушылардың сабаққа қатысуын тексеру. Ынтымақтастық атмосферасын құру “Мен...” тренингі Үй тапсырмасы: «Конверттегі сұрақтар» әдісі арқылы сұрау. Ой шақыру. Тақырыпқа шығу. Тақырыпқа қатысты суреттерден «галерея» ұйымдастыру Оқушыларға жаңа тақырып бойынша 3 сурет ұсынылады. «3 сурет, 1 ой» әдісі Көрсетілген суреттер арасында қандай байланыс бар? Сізге қандай ой келді? Суреттер арасында қандай байланыс бар? Бүгінгі сабақтың тақырыбы қалай аталуы мүмкін? Оқушылардың болжам жауаптары арқылы сабақ тақырыбы анықтау Сабақ тақырыбы мен оқу мақсаты таныстыру. |
Оқушылар өздерінің жеке жақсы қасиеттерін айтады. Конвертте жасырылған сұрақтарға жауап береді. Оқушылар суреттер бойынша тұлғалар туралы әңгімелеу арқылы сабақ тақырыбына болжам жасайды |
Дескриптор: Өтілген тақырыптар бойынша сұрақтарға жауап береді. 3 БАЛЛ
|
Оқулық |
||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа білім
|
«Түсіндірме мінбері» әдісі арқылы тақырыпқа қатысты нақты мәліметтерді түсіндіру. 1-тапсырма. Топтық жұмыс «Зерттеу картасы» әдісі бойынша кестені толтырады.
2-тапсырма. «ТІС-Талдау» әдісі.
|
Зерттеу картасын толтырады.
Тұлғаның тарихтағы орнына, ішкі және сыртқы саясатына баға береді. |
Дескриптор Тарихшы және зерттеушілердің қазіргі кезеңге дейін жеткен қанатты ойларына баға береді.Кестені толтырады. 3 БАЛЛ
Дескриптор Тұлғаның тарихтағы орнына, ішкі және сыртқы саясатына баға береді. 4 БАЛЛ
|
Тақырыптық кесте
Тақырыптық кесте
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Бекіту
|
Сабақты бекіту. «Келісемін-Келіспеймін» әдісі.
Үйге тапсырма Қазақ хандығы дәуіріндегі қоғамдық-саяси ойдың дамуы |
Оқушылар тақырыпты қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
Ақпараттық карточка
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Кері байланыс |
«. «Ортақ портрет» әдісі. Қазақ хандары туралы есінде қалған 1 деректі айтады.
|
Тақырып бойынша есінде сақталған бір деректі айтады.
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект
|
||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Қазақ хандығы дәуіріндегі қоғамдық-саяси ойдың дамуы 11 сынып
Ашық сабақ Қазақ хандығы дәуіріндегі қоғамдық-саяси ойдың дамуы 11 сынып
|
Бөлім: |
Қоғамдық-саяси ойдың дамуы Қазақстандағы әлеуметтік-саяси ойдың эволюциясы |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақ хандығы дәуіріндегі қоғамдық-саяси ойдың дамуы |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
11.3.1.3 Қазақ хандығы дәуіріндегі тарихи тұлғалардың қоғамдық-саяси идеяларын анықтау; 11.3.1.2 Қазақстандағы қоғамдық-саяси ойдың дамуына тарихи қайраткерлердің қосқан үлесін бағалау |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру |
Ұйымдастыру кезеңі Амандасу,оқушылардың сабаққа қатысуын тексеру. Ынтымақтастық атмосферасын құру “Мен...” тренингі Үй тапсырмасы: «Конверттегі сұрақтар» әдісі арқылы сұрау. Ой шақыру. Тақырыпқа шығу. Тақырыпқа қатысты суреттерден «галерея» ұйымдастыру Оқушыларға жаңа тақырып бойынша 3 сурет ұсынылады. «3 сурет, 1 ой» әдісі Көрсетілген суреттер арасында қандай байланыс бар? Сізге қандай ой келді? Суреттер арасында қандай байланыс бар? Бүгінгі сабақтың тақырыбы қалай аталуы мүмкін? Оқушылардың болжам жауаптары арқылы сабақ тақырыбы анықтау Сабақ тақырыбы мен оқу мақсаты таныстыру. |
Оқушылар өздерінің жеке жақсы қасиеттерін айтады. Конвертте жасырылған сұрақтарға жауап береді. Оқушылар суреттер бойынша тұлғалар туралы әңгімелеу арқылы сабақ тақырыбына болжам жасайды |
Дескриптор: Өтілген тақырыптар бойынша сұрақтарға жауап береді. 3 БАЛЛ
|
Оқулық |
||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа білім
|
«Түсіндірме мінбері» әдісі арқылы тақырыпқа қатысты нақты мәліметтерді түсіндіру. 1-тапсырма. Топтық жұмыс «Зерттеу картасы» әдісі бойынша кестені толтырады.
2-тапсырма. «ТІС-Талдау» әдісі.
|
Зерттеу картасын толтырады.
Тұлғаның тарихтағы орнына, ішкі және сыртқы саясатына баға береді. |
Дескриптор Тарихшы және зерттеушілердің қазіргі кезеңге дейін жеткен қанатты ойларына баға береді.Кестені толтырады. 3 БАЛЛ
Дескриптор Тұлғаның тарихтағы орнына, ішкі және сыртқы саясатына баға береді. 4 БАЛЛ
|
Тақырыптық кесте
Тақырыптық кесте
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Бекіту
|
Сабақты бекіту. «Келісемін-Келіспеймін» әдісі.
Үйге тапсырма Қазақ хандығы дәуіріндегі қоғамдық-саяси ойдың дамуы |
Оқушылар тақырыпты қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
Ақпараттық карточка
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Кері байланыс |
«. «Ортақ портрет» әдісі. Қазақ хандары туралы есінде қалған 1 деректі айтады.
|
Тақырып бойынша есінде сақталған бір деректі айтады.
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект
|
||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













