|
Тақырыбы |
Қазақстан 1917 ж. революциялар аралығында |
|||||||||
|
Мақсаты |
Қазақстандағы Ақпан төңкерісі және оның қазақ қоғамына деген ықпалы жайлы мағлұмат беру;Қазақ даласындағы тарихи оқиғаларға өз бетінше талдау жасай білуге қалыптастыру |
|||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Ақпан төңкерісінің қазақ халқына әкелген өзгерістері туралы мағлұмат алады;Оқиғалардың тарих себептеріне терең талдау жасай алады. |
|||||||||
|
Түйінді идея |
Ақпан төңкерісінің негізгі себептерін түсіну. |
|||||||||
|
Оқушының іс-әрекеттері |
топтық жұмыстар арқылы тақырыпты өз бетінше меңгереді. |
|||||||||
|
Сабақтың типі |
Білім мен білік дағдысын қалыптастыру сабағы |
|||||||||
|
Әдісі |
Жұптық, топтық жұмыстар |
|||||||||
|
Көрнекілігі |
Интерактивті тақта,үлестірмелі материалдар,Қазақстан картасы,тірек сызбалары. |
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
Оқушылармен амандасып, сыныпты түгендеу,топқа бөліну |
|||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері |
Бағалау |
||||||||
|
Кіріспе бөлім |
Үй тапсырмасы. Кесте бойынша әңгімелеу № 1 Ақпан төңкерісінен кейінгі билік жүйелері
№ 2 Қазақстандағы Ақпан революциясы
|
Оқушылар үй тапсырмасын қалай түсінгендерін бағдаршам бойынша көрсетеді
|
||||||||
|
Тұсаукесер бөлімі |
Топпен жұмыс. Топтық таныстырылым 1-топ Шура ислами саяси ұйымдарының қызметі 2-топ Үш жүз партиясының қызметі. 3-топ Қазақстандағы құрылған ұйымдардың сипаты
|
Өзара бағалау
|
||||||||
|
Негізгі бөлім |
ІҮ Жұптық жұмыстар 1.Негізгі ұғымдармен жұмыс 2 Уақытша үкімет
Жұмысшы солдат депутаттарының Кеңесі . Венн диаграммасы
|
Жұптар бір-біріне критерий қойып бағалайды.
Топтар бойынша бағалау |
||||||||
|
Қорытынды бөлім |
Тест тапсырмалары. Рефлексия: «Білім пирамидасы» әдісі. 4 сатыдан тұратын пирамидаға:
- Есте сақтау керек маңызды 1 нәрсе - Көбірек білгім келетін 2 нәрсе
- Мен үйренген 4 нәрсе ҮІ Үйге тапсырма:§ 4-5
|
|
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Қазақстан 1917 ж. революциялар аралығында
Ашық сабақ Қазақстан 1917 ж. революциялар аралығында
|
Тақырыбы |
Қазақстан 1917 ж. революциялар аралығында |
|||||||||
|
Мақсаты |
Қазақстандағы Ақпан төңкерісі және оның қазақ қоғамына деген ықпалы жайлы мағлұмат беру;Қазақ даласындағы тарихи оқиғаларға өз бетінше талдау жасай білуге қалыптастыру |
|||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Ақпан төңкерісінің қазақ халқына әкелген өзгерістері туралы мағлұмат алады;Оқиғалардың тарих себептеріне терең талдау жасай алады. |
|||||||||
|
Түйінді идея |
Ақпан төңкерісінің негізгі себептерін түсіну. |
|||||||||
|
Оқушының іс-әрекеттері |
топтық жұмыстар арқылы тақырыпты өз бетінше меңгереді. |
|||||||||
|
Сабақтың типі |
Білім мен білік дағдысын қалыптастыру сабағы |
|||||||||
|
Әдісі |
Жұптық, топтық жұмыстар |
|||||||||
|
Көрнекілігі |
Интерактивті тақта,үлестірмелі материалдар,Қазақстан картасы,тірек сызбалары. |
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
Оқушылармен амандасып, сыныпты түгендеу,топқа бөліну |
|||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері |
Бағалау |
||||||||
|
Кіріспе бөлім |
Үй тапсырмасы. Кесте бойынша әңгімелеу № 1 Ақпан төңкерісінен кейінгі билік жүйелері
№ 2 Қазақстандағы Ақпан революциясы
|
Оқушылар үй тапсырмасын қалай түсінгендерін бағдаршам бойынша көрсетеді
|
||||||||
|
Тұсаукесер бөлімі |
Топпен жұмыс. Топтық таныстырылым 1-топ Шура ислами саяси ұйымдарының қызметі 2-топ Үш жүз партиясының қызметі. 3-топ Қазақстандағы құрылған ұйымдардың сипаты
|
Өзара бағалау
|
||||||||
|
Негізгі бөлім |
ІҮ Жұптық жұмыстар 1.Негізгі ұғымдармен жұмыс 2 Уақытша үкімет
Жұмысшы солдат депутаттарының Кеңесі . Венн диаграммасы
|
Жұптар бір-біріне критерий қойып бағалайды.
Топтар бойынша бағалау |
||||||||
|
Қорытынды бөлім |
Тест тапсырмалары. Рефлексия: «Білім пирамидасы» әдісі. 4 сатыдан тұратын пирамидаға:
- Есте сақтау керек маңызды 1 нәрсе - Көбірек білгім келетін 2 нәрсе
- Мен үйренген 4 нәрсе ҮІ Үйге тапсырма:§ 4-5
|
|
||||||||
шағым қалдыра аласыз














