|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Робототехника. Жоба |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Кусайнова Д.С |
|||
|
Күні |
23.01.2025 |
|||
|
Сынып 3 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құжатты рәсімдейміз |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.1.4 шрифт пен абзацты пішімдеу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Мәтіндік редакторда шрифт пен абзацты қолданады |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Жауапкершілікке,ұқыптылыққа,еңбек пен шығармашылыққа баулу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу, түгендеу 2. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Психологиялық ахуал. «Күлімдеу әдісі (смайлик көрсетіледі)». 4. Өткен сабақты пысықтау. Ақиқат жалған ойыны
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. Бір –біріне қарап смайликтер көрсетеді
Дескриптор: Сұрақтардың ақиқат жалған екенін анықтайды |
Ауызша мадақтау |
Интерактивті тақта |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ.
Мәтіндік құжат құру барасында
мәтінмен жұмыс схемада көрсетілген қадамдарды қамтиды.Өткен
тақырыпта мәтін теру,мәтінді редакциялау командаларымен
таныстық.Енді мәтінді пішімдеу жолдарын
үйренейік. Мәтіннің бөлігі – таңба, сөз,жол, абзац немесе толық мәтін. Шрифті пішімдеу – пішімдеу батырмалары арқылы мәтіннің шрифтерін қоюлату, көлбеу (курсив) жазу, астын сызу, шрифті үлкейту және кішірейту, түрін, түсін ауыстыру жұмыстары. Шрифті пішімдеу үшін Word мәтіндік процессорында Шрифт командасының батырмаларын қолданамыз
Жеке жұмыс. Мәтіндік редакторда орында. Times Roman -16,Жартылай қалың,ортаға қойыңдар
2. Екітап платформасында тапсырманы орында
|
Мұғалімді тыңдайды Анықтаманы жазып алады MS Word бағдарламасын іске қосады. Киіз үй мәтінін тереді. Құжатты рәсімдейді . 1 тапсырманы орындайды Тақырып бойынша тапсырманы платформада орындайды |
Ауызша мадақтау Смайлик «Бәрекелді,барлығын дұрыс жасадың!» «сенің қолыңнан барлығы келеді!» |
Интерактивті тақта Оқулық Оқулық MS Word бағдарламасы компьютер Компьютер Жұмыс дәптері https://ekitap.kz/dashboard/courses/653f6713ba54dd261fd42438/lesson/655b379e636e530555834245 |
|
Сергіту сәті |
Көңілді қимылар |
Қимылдарды қайталау |
|
Интерактивті тақта |
|
Сабақты бекіту тапсырмасы |
Жұптық жұмыс. Адасқан сөздер
|
Дескриптор: Тақырып бойынша оқушылар жұптасып тапсырманы орындайды |
Ауызша мадақтау «Жарайсың» «Талпын» |
Таратпа материал
|
|
Сабақтың соңы |
М 1.Түсінбедім 2. Әлі де көп білгім келеді 3. Сабақ түсінікті болды |
Дескриптор: Оқушылар берілген бағдаршам түсіне басып кері байланыс жасайды |
Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысқан белсенділігіне қарай ауызша мадақтайды «жарайсыңдар!» |
|
|
Үй тапсырмасы |
§ 19 оқу «Қыс» тақырыбына 3 сөйлем жазып келу. |
Дәптерге орындайды |
|
Оқулық |


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Құжатты рәсімдейміз 3-сынып
Ашық сабақ Құжатты рәсімдейміз 3-сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Робототехника. Жоба |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Кусайнова Д.С |
|||
|
Күні |
23.01.2025 |
|||
|
Сынып 3 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Құжатты рәсімдейміз |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.1.4 шрифт пен абзацты пішімдеу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Мәтіндік редакторда шрифт пен абзацты қолданады |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Жауапкершілікке,ұқыптылыққа,еңбек пен шығармашылыққа баулу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу, түгендеу 2. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Психологиялық ахуал. «Күлімдеу әдісі (смайлик көрсетіледі)». 4. Өткен сабақты пысықтау. Ақиқат жалған ойыны
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. Бір –біріне қарап смайликтер көрсетеді
Дескриптор: Сұрақтардың ақиқат жалған екенін анықтайды |
Ауызша мадақтау |
Интерактивті тақта |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ.
Мәтіндік құжат құру барасында
мәтінмен жұмыс схемада көрсетілген қадамдарды қамтиды.Өткен
тақырыпта мәтін теру,мәтінді редакциялау командаларымен
таныстық.Енді мәтінді пішімдеу жолдарын
үйренейік. Мәтіннің бөлігі – таңба, сөз,жол, абзац немесе толық мәтін. Шрифті пішімдеу – пішімдеу батырмалары арқылы мәтіннің шрифтерін қоюлату, көлбеу (курсив) жазу, астын сызу, шрифті үлкейту және кішірейту, түрін, түсін ауыстыру жұмыстары. Шрифті пішімдеу үшін Word мәтіндік процессорында Шрифт командасының батырмаларын қолданамыз
Жеке жұмыс. Мәтіндік редакторда орында. Times Roman -16,Жартылай қалың,ортаға қойыңдар
2. Екітап платформасында тапсырманы орында
|
Мұғалімді тыңдайды Анықтаманы жазып алады MS Word бағдарламасын іске қосады. Киіз үй мәтінін тереді. Құжатты рәсімдейді . 1 тапсырманы орындайды Тақырып бойынша тапсырманы платформада орындайды |
Ауызша мадақтау Смайлик «Бәрекелді,барлығын дұрыс жасадың!» «сенің қолыңнан барлығы келеді!» |
Интерактивті тақта Оқулық Оқулық MS Word бағдарламасы компьютер Компьютер Жұмыс дәптері https://ekitap.kz/dashboard/courses/653f6713ba54dd261fd42438/lesson/655b379e636e530555834245 |
|
Сергіту сәті |
Көңілді қимылар |
Қимылдарды қайталау |
|
Интерактивті тақта |
|
Сабақты бекіту тапсырмасы |
Жұптық жұмыс. Адасқан сөздер
|
Дескриптор: Тақырып бойынша оқушылар жұптасып тапсырманы орындайды |
Ауызша мадақтау «Жарайсың» «Талпын» |
Таратпа материал
|
|
Сабақтың соңы |
М 1.Түсінбедім 2. Әлі де көп білгім келеді 3. Сабақ түсінікті болды |
Дескриптор: Оқушылар берілген бағдаршам түсіне басып кері байланыс жасайды |
Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысқан белсенділігіне қарай ауызша мадақтайды «жарайсыңдар!» |
|
|
Үй тапсырмасы |
§ 19 оқу «Қыс» тақырыбына 3 сөйлем жазып келу. |
Дәптерге орындайды |
|
Оқулық |


шағым қалдыра аласыз





ұғалім
сабақты қортындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген
көзқарасын, рефлексиясын тексереді. Бағдаршам
әдісі













