|
Мектеп: «Атамекен» жалпы орта мектебі |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Шырынбаева Нағима |
|||||
|
Сынып: |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Құрылыс сызбаларының ерекшелігі |
|||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Құрылыс сызбасының типтік проекциясын түсіндіру. құрылыс сызбаларының ерекшеліктерін білу. - кестелік деректерді графикалық түрде ұсына (диаграммалар құра) алады- графикалық функцияларды құра алады- деректерді талдау үшін диаграмманың дұрыс типін таңдау |
|||||
|
Ойлау деңгейі: |
Қолдану |
|||||
|
Тілдік мақсаттар: |
Сабақ барысында оқушылардың төмендегі көрсетілген тілдік құзіреттілігін дамытуға мүмкіндік беріледі. - Тыңдалым:тәжірибелік тапсырмалар орындау барысында бір-бірінің пікірін тыңдау, - Оқылым: тәжірибелік тапсырмалар жасау барысында тарихи деректермен және оқулықпен жұмыс жасау, - Айтылым: топтарда және жұптарда талдау және мұғалімнің сұрақтарына жауап беру. Диалогқа: /Жазылымға қатысты тіркестер:/ Зерттеу сұрағы: Пәнге қатысты лексика мен терминология: Бас жоспар, сәулеттік нобай, фронтальды перспектив, бұрыштық перспектива. |
|||||
|
Құндылықтарды дамыту: |
Тәуелсіздік және Астана |
|||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Өнер, математика |
|||||
|
Бастапқы білім |
Құрастыру сызбасы |
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
|
|
|
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы: 5-минут |
Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын құру. Ж.Үй тапсырмасын сұрау: |
|
||||
|
Сабақтың ортасы: 2-мин 3-мин 7-8 мин 20-мин |
Оқушыларды суретті мозайкалар арқылы 3-топқа біріктіру. 1-топ: Тәж-Махал кесенесі 2-топ: Колизей 3-топ: EXPO-2017; Мұғалім түсіндірмесі: Жаңа сабақтың тақырыбын, мақсатын және жаңа сабақ туралы мәлімет беріп өтеді. Бейне ролик. «Бір қабатты үйдің сызбасы» Б. 1-Тапсырма. «Ой қозғау» сұрақтары:
Сәулет өнері деген не? (құрылыс, тұрғын үй
салу өнерін сәулет
дейді) /Компьютерде практикалық жұмыс
орындау/ БТ. Тапсырма.
Таныстырылым. Бағалау критерийі:
|
|
||||
|
Сабақтың соңы:
2-мин |
Сөйлемді
аяқта: Үйге тапсырма: Мектептің эскизін сызу
|
|
||||
|
Саралау –оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының
сақталуы |
||||
|
Саралау: Сабақтың басы: 1. Жіктеу-мүдделері ұқсас оқушылардан тұратын топ құрамын. Сабақ ортасындағы белсенді оқу әдісі 3.Дереккөздер-Кейбір оқушылар дереккөздердің ауқымы талқылауға негіз болатын мәтіндерден бастап, анағұрлым күрделі идеяларды түсіндіретін мәтіндерге дейін ауытқып отырады; |
|
Психологиялық тұрғыдан алғанда, сыныпта жеке және топтық жұмыстарды жүргізуге ыңғайлы,қауіпсіз және қолайлы оқу ортасын қамтамасыз ету. Америкалық ғалым әрі жазушы К.А.Томлинсонның саралап оқытудың 4-ші жолы Оқу ортасы бойынша саралау17-бет. «Саралап қытудың тиімді жолдары» Астана 2017ж. |
||||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
||||||
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2. Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2. |
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Құрылыс сызбаларының ерекшелігі"
Ашық сабақ "Құрылыс сызбаларының ерекшелігі"
|
Мектеп: «Атамекен» жалпы орта мектебі |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Шырынбаева Нағима |
|||||
|
Сынып: |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Құрылыс сызбаларының ерекшелігі |
|||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Құрылыс сызбасының типтік проекциясын түсіндіру. құрылыс сызбаларының ерекшеліктерін білу. - кестелік деректерді графикалық түрде ұсына (диаграммалар құра) алады- графикалық функцияларды құра алады- деректерді талдау үшін диаграмманың дұрыс типін таңдау |
|||||
|
Ойлау деңгейі: |
Қолдану |
|||||
|
Тілдік мақсаттар: |
Сабақ барысында оқушылардың төмендегі көрсетілген тілдік құзіреттілігін дамытуға мүмкіндік беріледі. - Тыңдалым:тәжірибелік тапсырмалар орындау барысында бір-бірінің пікірін тыңдау, - Оқылым: тәжірибелік тапсырмалар жасау барысында тарихи деректермен және оқулықпен жұмыс жасау, - Айтылым: топтарда және жұптарда талдау және мұғалімнің сұрақтарына жауап беру. Диалогқа: /Жазылымға қатысты тіркестер:/ Зерттеу сұрағы: Пәнге қатысты лексика мен терминология: Бас жоспар, сәулеттік нобай, фронтальды перспектив, бұрыштық перспектива. |
|||||
|
Құндылықтарды дамыту: |
Тәуелсіздік және Астана |
|||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Өнер, математика |
|||||
|
Бастапқы білім |
Құрастыру сызбасы |
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
|
|
|
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы: 5-минут |
Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын құру. Ж.Үй тапсырмасын сұрау: |
|
||||
|
Сабақтың ортасы: 2-мин 3-мин 7-8 мин 20-мин |
Оқушыларды суретті мозайкалар арқылы 3-топқа біріктіру. 1-топ: Тәж-Махал кесенесі 2-топ: Колизей 3-топ: EXPO-2017; Мұғалім түсіндірмесі: Жаңа сабақтың тақырыбын, мақсатын және жаңа сабақ туралы мәлімет беріп өтеді. Бейне ролик. «Бір қабатты үйдің сызбасы» Б. 1-Тапсырма. «Ой қозғау» сұрақтары:
Сәулет өнері деген не? (құрылыс, тұрғын үй
салу өнерін сәулет
дейді) /Компьютерде практикалық жұмыс
орындау/ БТ. Тапсырма.
Таныстырылым. Бағалау критерийі:
|
|
||||
|
Сабақтың соңы:
2-мин |
Сөйлемді
аяқта: Үйге тапсырма: Мектептің эскизін сызу
|
|
||||
|
Саралау –оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының
сақталуы |
||||
|
Саралау: Сабақтың басы: 1. Жіктеу-мүдделері ұқсас оқушылардан тұратын топ құрамын. Сабақ ортасындағы белсенді оқу әдісі 3.Дереккөздер-Кейбір оқушылар дереккөздердің ауқымы талқылауға негіз болатын мәтіндерден бастап, анағұрлым күрделі идеяларды түсіндіретін мәтіндерге дейін ауытқып отырады; |
|
Психологиялық тұрғыдан алғанда, сыныпта жеке және топтық жұмыстарды жүргізуге ыңғайлы,қауіпсіз және қолайлы оқу ортасын қамтамасыз ету. Америкалық ғалым әрі жазушы К.А.Томлинсонның саралап оқытудың 4-ші жолы Оқу ортасы бойынша саралау17-бет. «Саралап қытудың тиімді жолдары» Астана 2017ж. |
||||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
||||||
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2. Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2. |
||||||
шағым қалдыра аласыз


















