|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: ІІ Құндылықтар |
|||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: Бердышева А.М. |
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Қуыршақтар |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
4.3.1.1* мәтінді іштей, түсініп және қажетті ақпаратты тауып/шолып/белгі қойып оқу 4.3.2.1 бейтаныс сөздер кездесетін шағын мәтіндегі негізгі ойды түсіну |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлық оқушылар: мәтінді іштей, түсініп және қажетті ақпаратты тауып/шолып/белгі қойып оқиды, бейтаныс сөздер кездесетін шағын мәтіндегі негізгі ойды түсінеді. |
|||||
|
Тілдік мақсаттар |
Осындай ,ұрыншақ, сотқар ,жомарт ,қызғаншақ ,жалқау |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (5 минут) |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Сенім аралы» Мақсаты: жылылық, сенімділік деңгейін, еркіндікті дамыту. Оқушылар шеңбер болып отырады. Бастапқы қатысушы жанындағы көршісінің қолын ұстап, «Мен саған сенемін, себебі сен ...» сөйлемді бір сөзбен аяқтайды. Тренинг шеңбер бойымен жалғасады, соңында бір-бірлерінің қолдарын ұстайды. Сөйлемді мынандай сөздермен аяқтайды: мейірімдісің, ақылдысың, әдептісің, ұқыптысың, тәртіптісің, әдемісің, т.б. Үй жұмысын тексеру Сабақтың тақырыбын, мазмұнын суреттер арқылы болжайды. |
Қолпаштау |
Слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы (6-37 минут) |
1.Сөздікпен жұмыс. Осындай Ұрыншақ сотқар жомарт қызғаншақ жалқау Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады. 2. Оқылым.Айтылым Жаңа сөз үйренейік 3.Оқылым.Айтылым. 1-тапсырма Диалог құрастырыңдар Сергіту сәті 4. Оқылым. 2-тапсырма. Өлеңді мәнерлеп оқу. 5.Жазылым 5- тапсырма. Қажет қосымшаны жалғап жаз. |
Тыңдалым,айтылым. Оқылым.Айтылым сурет бойынша қуыршақтың қандай екенін анықтайды Оқылым.Айтылым. Берілген диалогті оқиды. Суреттегі кейіпкерлердің атынан диалог құрастырады. Сергіту сәтін орындайды. Өлеңді тыңдайды, оқиды. Өлеңде қандай қасиеттер айтылады? Жақсы және жаман қасиеттерді ажыратып айтады. Жіктік жалғауларды еске түсіріп, керекті жалғауларды жалғап жазады. |
«Бас бармақ»
Дескриптор: - жаңа сөздерді қолданып, диалог құрастырады. Өзара бағалау Дескриптор: -жаңа сөздерді пайдаланады, тәуелдік , септік жалғауларды дұрыс қолданады,сөйлемдерді дұрыс құрастырып айтады. Өзара бағалау: «Өте жақсы», «Жақсы», «Талпын» «Бас бармақ»
|
Оқулық 58 бет сөздік слайд Слайд Оқулық 60 бет |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 60 бет 3-тапсырма |
|
||||
|
Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі Қызыл- мүлдем түсінбедім Сары- жартылай түсіндім Жасыл-толық түсінікті |
Оқушылар сабақта алған білімдерін бағдаршамның түстері арқылы түсінгенін білдіреді |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Қуыршақтар" 4 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: ІІ Құндылықтар |
|||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: Бердышева А.М. |
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Қуыршақтар |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
4.3.1.1* мәтінді іштей, түсініп және қажетті ақпаратты тауып/шолып/белгі қойып оқу 4.3.2.1 бейтаныс сөздер кездесетін шағын мәтіндегі негізгі ойды түсіну |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлық оқушылар: мәтінді іштей, түсініп және қажетті ақпаратты тауып/шолып/белгі қойып оқиды, бейтаныс сөздер кездесетін шағын мәтіндегі негізгі ойды түсінеді. |
|||||
|
Тілдік мақсаттар |
Осындай ,ұрыншақ, сотқар ,жомарт ,қызғаншақ ,жалқау |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (5 минут) |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Сенім аралы» Мақсаты: жылылық, сенімділік деңгейін, еркіндікті дамыту. Оқушылар шеңбер болып отырады. Бастапқы қатысушы жанындағы көршісінің қолын ұстап, «Мен саған сенемін, себебі сен ...» сөйлемді бір сөзбен аяқтайды. Тренинг шеңбер бойымен жалғасады, соңында бір-бірлерінің қолдарын ұстайды. Сөйлемді мынандай сөздермен аяқтайды: мейірімдісің, ақылдысың, әдептісің, ұқыптысың, тәртіптісің, әдемісің, т.б. Үй жұмысын тексеру Сабақтың тақырыбын, мазмұнын суреттер арқылы болжайды. |
Қолпаштау |
Слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы (6-37 минут) |
1.Сөздікпен жұмыс. Осындай Ұрыншақ сотқар жомарт қызғаншақ жалқау Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады. 2. Оқылым.Айтылым Жаңа сөз үйренейік 3.Оқылым.Айтылым. 1-тапсырма Диалог құрастырыңдар Сергіту сәті 4. Оқылым. 2-тапсырма. Өлеңді мәнерлеп оқу. 5.Жазылым 5- тапсырма. Қажет қосымшаны жалғап жаз. |
Тыңдалым,айтылым. Оқылым.Айтылым сурет бойынша қуыршақтың қандай екенін анықтайды Оқылым.Айтылым. Берілген диалогті оқиды. Суреттегі кейіпкерлердің атынан диалог құрастырады. Сергіту сәтін орындайды. Өлеңді тыңдайды, оқиды. Өлеңде қандай қасиеттер айтылады? Жақсы және жаман қасиеттерді ажыратып айтады. Жіктік жалғауларды еске түсіріп, керекті жалғауларды жалғап жазады. |
«Бас бармақ»
Дескриптор: - жаңа сөздерді қолданып, диалог құрастырады. Өзара бағалау Дескриптор: -жаңа сөздерді пайдаланады, тәуелдік , септік жалғауларды дұрыс қолданады,сөйлемдерді дұрыс құрастырып айтады. Өзара бағалау: «Өте жақсы», «Жақсы», «Талпын» «Бас бармақ»
|
Оқулық 58 бет сөздік слайд Слайд Оқулық 60 бет |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 60 бет 3-тапсырма |
|
||||
|
Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі Қызыл- мүлдем түсінбедім Сары- жартылай түсіндім Жасыл-толық түсінікті |
Оқушылар сабақта алған білімдерін бағдаршамның түстері арқылы түсінгенін білдіреді |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||
шағым қалдыра аласыз














