Сабақтың тақырыбы: | 1.13. Қызмет көрсету және қосымша ақпарат белгілер.
| Мектеп: «Сарыбұлақ орта мектебі-МДШО»КММ |
Күні:04.12.2017ж | Мұғалімнің аты-жөні: Беков М.А |
Сынып:10 | Қатысқан оқушылар саны:
Қатыспаған оқушылар саны: |
Сабақтың мақсаты:
| Жолда жүру ережелеріндегі жол белгілерімен танысу. |
Сабақтың міндеттері | Жол қозғалысы жүйесіндегі жол белгілерінің маңызын білу.Жауапкершілік, танымдық қасиетін дамыту.Жол ережесін сақтауға тәрбиелеу. |
Ресурстар | Оқулық, Bilimland, плакаттар, макеттер, суреттер, стикер, топтық тапсырмалар, кері байланыс |
Әдіс-тәсілдер | Сұрақ-жауап, әңгімелеу,түсіндіру |
Нені білулері керек | Жол белгілерін білулері керек
|
Нені үйренулері керек | Қызмет көрсету және қосымша ақпарат белгілер
|
Жоспарланған уақыт | Сабақ барысы: |
Басталуы:5 минут | Сәлемдесу. Топқа бөлемін. «Ұлдар», «Қыздар» |
Материалды түсіндіру10 минут
Ортасы10минут
| Қызмет көрсету белгілері
Қосымша ақпарат белгілері (табличкалар)
Қызмет көрсету белгілері тиісті обьектілерің орналасуы туралы хабардар етеді. Қосымша ақпарат белгілері өздері қолданылатын белгілерді нақтылайды немесе шектейді.
Bilimland видео |
Сабақта ұсынылатын іс-әрекеттер | Оқушылар жол белгілерінің түрлерімен танысады. Ерекшеліктерін талдайды. |
Практикалық жұмыс10 минут | Жол белгілерін жатқа айту. (Топпен жұмыс). Макетпен жұмыс, тест шешу |
Бағалау2 минут | Оқушылар өздерінің және өзгелердің жұмыстарын бағалайды |
Кері байланыс 3 минут | | Сабақтан алған әсерлерін стикерге жазып, білім ағашына жабыстырады.
|
Оқу қоры | Жолда жүру ережесі кітаптары
|
РефлексияСабақ / оқумақсаттарышынайы ма?Бүгін оқушыларне білді?Сыныптағы ахуалқандай болды?Мен жоспарлағансаралау шараларытиімді болды ма?Мен берілгенуақыт ішіндеүлгердім бе? Менөз жоспарымақандай түзетулеренгіздім жəненеліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз.Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сəйкесКелетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
Қорытынды бағамдауҚандай екі нəрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?1:2:Қандай екі нəрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?1:2:Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымдыжетілдіруге көмектесетін не білдім? |