|
Мектеп: |
Өскемен қаласы әкімдігінің «№ 47 жалпы білім беретін мектебі» КММ |
|||
|
Тақырыбы: Сабақ |
Рационал сандарды салыстыру |
|||
|
Күні,айы: |
Мұғалімнің аты-жөні: Сейтқазин Елдос Сейтханұлы |
|||
|
Сынып: 6 |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
6.1.2.8 Рационал сандарды салыстыра білу, оң және теріс сандарды жалпы түрде жаза білу дағдысын жетілдіру 6.1.2.12 Оң және теріс сандарды жалпы түрде жаза білу |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: Рационал сандардысалыстыруға есептер шығарту арқылы олардың дұрыс, шапшаң,тиімді жолмен шығару тәсілдерін қамтамасыз ете отырып,дағдыланды |
|||
|
Оқушылардың басым бөлігі: рационал сандарды салыстыру тақырыбы туралы түсінігін кеңейтеді |
||||
|
Кейбір оқушылар: Рационал сандарды салыстыру тақырыпқа сай берілген есептерді шешу арқылы дағдылары қалыптасады. |
||||
|
Жетістік критерийлері: |
Оқушының төменгі жетістігі:қабілетті оқушылармен бірлесе жұмыс істеп,тапсырмаларды орындайды. Оқушының орташа жетістігі: қарсы топтарға сұрақтар қояды. Оқушының жоғары жетістігі: танымдық сұрақтарға жауап береді, тақырыпты өмірмен байланыстыра алады.Деңгейлік тапсырмаларды орындай алады.Өкіл қызметін атқарады. |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс І.Ұйымдастыру: ІІ.Үй тапсырмасын тексеру: ІІІ.Қайталау. ІҮ. Бекіту жұмыстары: Ү. Қорытынды. ҮІ.Үйге тапсырма |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы(2-5 минут) |
І.Ұйымдастыру: Оқушыларды түгендеу, әр қатардан көмекшілер бекіту, оларды міндеттерімен таныстыр ІІ.Үй тапсырмасын тексеру:
№326 есеп.
Салыстырып, жұлдызшаның орнына тиісті теңсіздік белгісін
қойыңдар: |
|
||
|
Сабақтың ортасы (6-35 минут) |
.
|
Оқулық дәптері |
||
|
Сабақтың соңы( 36-40мин) |
|
|
||
|
Қосымша ақпарат |
||||
|
Қорытындылау |
. |
|||
|
1.Сабақ барысында өзгертулер енгіздіңіз бе? 2.Жүргізген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды? |
|
|||
|
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді? 1. 2. |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Рационал сандарды салыстыру 6 сынып
Ашық сабақ Рационал сандарды салыстыру 6 сынып
|
Мектеп: |
Өскемен қаласы әкімдігінің «№ 47 жалпы білім беретін мектебі» КММ |
|||
|
Тақырыбы: Сабақ |
Рационал сандарды салыстыру |
|||
|
Күні,айы: |
Мұғалімнің аты-жөні: Сейтқазин Елдос Сейтханұлы |
|||
|
Сынып: 6 |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
6.1.2.8 Рационал сандарды салыстыра білу, оң және теріс сандарды жалпы түрде жаза білу дағдысын жетілдіру 6.1.2.12 Оң және теріс сандарды жалпы түрде жаза білу |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: Рационал сандардысалыстыруға есептер шығарту арқылы олардың дұрыс, шапшаң,тиімді жолмен шығару тәсілдерін қамтамасыз ете отырып,дағдыланды |
|||
|
Оқушылардың басым бөлігі: рационал сандарды салыстыру тақырыбы туралы түсінігін кеңейтеді |
||||
|
Кейбір оқушылар: Рационал сандарды салыстыру тақырыпқа сай берілген есептерді шешу арқылы дағдылары қалыптасады. |
||||
|
Жетістік критерийлері: |
Оқушының төменгі жетістігі:қабілетті оқушылармен бірлесе жұмыс істеп,тапсырмаларды орындайды. Оқушының орташа жетістігі: қарсы топтарға сұрақтар қояды. Оқушының жоғары жетістігі: танымдық сұрақтарға жауап береді, тақырыпты өмірмен байланыстыра алады.Деңгейлік тапсырмаларды орындай алады.Өкіл қызметін атқарады. |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс І.Ұйымдастыру: ІІ.Үй тапсырмасын тексеру: ІІІ.Қайталау. ІҮ. Бекіту жұмыстары: Ү. Қорытынды. ҮІ.Үйге тапсырма |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы(2-5 минут) |
І.Ұйымдастыру: Оқушыларды түгендеу, әр қатардан көмекшілер бекіту, оларды міндеттерімен таныстыр ІІ.Үй тапсырмасын тексеру:
№326 есеп.
Салыстырып, жұлдызшаның орнына тиісті теңсіздік белгісін
қойыңдар: |
|
||
|
Сабақтың ортасы (6-35 минут) |
.
|
Оқулық дәптері |
||
|
Сабақтың соңы( 36-40мин) |
|
|
||
|
Қосымша ақпарат |
||||
|
Қорытындылау |
. |
|||
|
1.Сабақ барысында өзгертулер енгіздіңіз бе? 2.Жүргізген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды? |
|
|||
|
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді? 1. 2. |
||||
шағым қалдыра аласыз




















