|
Бөлім: |
3 бөлім – Робототехника. |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Далибаев Қ.Ж. |
|
|
Күні: |
25.02.2025ж |
|
|
Сынып: 3а |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Робот қолының қозғалысы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.5.3.1 орта қозғалтқыш жылдамдығының мөлшерін орнату және жылдамдығын реттеу; 1.5.1.2 роботқа арналған программаны жүктеп алып, іске қосу |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Орта қозғалтқыштың жылдамдығын орната алады Орта қозғалтқыш жылдамдығын реттей алады Роботқа арналған программы жүктеп, іске қоса алады |
|
|
Құндылықтар |
Адал азамат: жасампаздық және жаңашылдық |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу І. Қызығушылықты ояту. |
Мұғаліммен амандасады
|
|
|
||
|
Сабақ ортасы Практика лық жұмыс
|
Topiq.kz сайты арқылы жаңа сабақпен таныстыру Роботтар туралы қандай әдеби шығармалар оқыдың? • Роботтар туралы ең көп шығарма жазған жазушыларды білесің бе (1-сурет)? • Роботты қозғалысқа келтіретін қандай моторлар бар? Есіңе түсір. «Бас бармақ» әдісі арқылы бағалау https://lms.topiq.kz/library/work/5143797826191360?page=24
1-тапсырма.Практикалық жұмыс
Дескриптор
2-тапсырма. Тапсырмаларды орында
3-тапсырма. Тапсырмаларды сәйкестендір
4-тапсырма. Сұрақтарға жауап береді https://www.umapalata.com/zexpo/game.html?LANG=RU&idGames=58729&mygames=s&tk=
Дескриптор - Робототехника тақырыбындағы сұрақтарға жауап береді 5-тапсырма. Сұрақтарға жауапберіңдер https://www.umapalata.com/zexpo/game.html?LANG=RU&idGames=55881&mygames=s&tk=
|
Оқушылар ұжымдық үлгіде білгендері бойынша өз ойларын айтып, жауап береді. Жаңа сабақпен видео арқылы танысады Нұсқаулықтарды орындау арқылы елгезек роботының алгоритмін құрастыра алады Роботқа программа құра алады Дескриптор -Роботқа программа құра алады Робот қолының құрылымын сәйкестендіреді Дескриптор - Робот қолының құрылымын сәйкестендіреді Сұрақтарға ауап береді Робот анықтамасын біледі Дескриптор -Орташа мотордың режимдерін біледі |
Мұғалім оқушыларды белсенділігіне қарай «Бас бармақ» әдісі арқылы бағалайды. Топтағы оқушылар бір-бірін «Бас бармақ» әдісі арқылы бағалайды. Топтағы оқушылар тапсырманы орындау деңгейіне қарай бірбірін «От шашу» әдісі арқылы бағалайды. Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігіне қарай |
Интерактивті тақта
Оқулық
Жұмыс дәптерлері https://www.youtube.com/watch?v=Mb9Z_dQFpY8 Компьютер
Оқулық компьютер Topiq.kz https://www.umapalata.com/zexpo/game.html?LANG=RU&idGames=58729&mygames=s&tk= https://www.umapalata.com/zexpo/game.html?LANG=RU&idGames=55881&mygames=s&tk= |
||
|
Сабақ соңы |
Рефлексия «Көкпар» әдісі
|
Жаңа сабақ бойынша кері байланыс жасайды |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Робот қолының қозғалысы" 3 сынып
Ашық сабақ "Робот қолының қозғалысы" 3 сынып
|
Бөлім: |
3 бөлім – Робототехника. |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Далибаев Қ.Ж. |
|
|
Күні: |
25.02.2025ж |
|
|
Сынып: 3а |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Робот қолының қозғалысы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.5.3.1 орта қозғалтқыш жылдамдығының мөлшерін орнату және жылдамдығын реттеу; 1.5.1.2 роботқа арналған программаны жүктеп алып, іске қосу |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Орта қозғалтқыштың жылдамдығын орната алады Орта қозғалтқыш жылдамдығын реттей алады Роботқа арналған программы жүктеп, іске қоса алады |
|
|
Құндылықтар |
Адал азамат: жасампаздық және жаңашылдық |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу І. Қызығушылықты ояту. |
Мұғаліммен амандасады
|
|
|
||
|
Сабақ ортасы Практика лық жұмыс
|
Topiq.kz сайты арқылы жаңа сабақпен таныстыру Роботтар туралы қандай әдеби шығармалар оқыдың? • Роботтар туралы ең көп шығарма жазған жазушыларды білесің бе (1-сурет)? • Роботты қозғалысқа келтіретін қандай моторлар бар? Есіңе түсір. «Бас бармақ» әдісі арқылы бағалау https://lms.topiq.kz/library/work/5143797826191360?page=24
1-тапсырма.Практикалық жұмыс
Дескриптор
2-тапсырма. Тапсырмаларды орында
3-тапсырма. Тапсырмаларды сәйкестендір
4-тапсырма. Сұрақтарға жауап береді https://www.umapalata.com/zexpo/game.html?LANG=RU&idGames=58729&mygames=s&tk=
Дескриптор - Робототехника тақырыбындағы сұрақтарға жауап береді 5-тапсырма. Сұрақтарға жауапберіңдер https://www.umapalata.com/zexpo/game.html?LANG=RU&idGames=55881&mygames=s&tk=
|
Оқушылар ұжымдық үлгіде білгендері бойынша өз ойларын айтып, жауап береді. Жаңа сабақпен видео арқылы танысады Нұсқаулықтарды орындау арқылы елгезек роботының алгоритмін құрастыра алады Роботқа программа құра алады Дескриптор -Роботқа программа құра алады Робот қолының құрылымын сәйкестендіреді Дескриптор - Робот қолының құрылымын сәйкестендіреді Сұрақтарға ауап береді Робот анықтамасын біледі Дескриптор -Орташа мотордың режимдерін біледі |
Мұғалім оқушыларды белсенділігіне қарай «Бас бармақ» әдісі арқылы бағалайды. Топтағы оқушылар бір-бірін «Бас бармақ» әдісі арқылы бағалайды. Топтағы оқушылар тапсырманы орындау деңгейіне қарай бірбірін «От шашу» әдісі арқылы бағалайды. Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігіне қарай |
Интерактивті тақта
Оқулық
Жұмыс дәптерлері https://www.youtube.com/watch?v=Mb9Z_dQFpY8 Компьютер
Оқулық компьютер Topiq.kz https://www.umapalata.com/zexpo/game.html?LANG=RU&idGames=58729&mygames=s&tk= https://www.umapalata.com/zexpo/game.html?LANG=RU&idGames=55881&mygames=s&tk= |
||
|
Сабақ соңы |
Рефлексия «Көкпар» әдісі
|
Жаңа сабақ бойынша кері байланыс жасайды |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз






















