|
Қысқа мерзімді жоспар 6– сынып, 2-тоқсан Сабақтың тақырыбы: 3D -редактор құралдары |
||
|
Бөлім |
6.2.3D - баспа |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Дуйсалиев Н |
|
|
Күні |
05.012.2023 |
|
|
Сынып 6 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D -редакторы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
6.3.1.1 3D-модельдер қолдану мысалдарын келтіру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: 3D -редактор құралдарының сипаттамасын біледі. Көптеген оқушылар: 3D-редакторының құралдарын қолданады. Кейбір оқушылар: Paint графикалық редакторы мен SketchUp программасындағы құралдардың қызметіндегі ұқсастықтар мен айырмашылықтарын анықтайды |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. Өткен сабақты пысықтау: «Жұптасып – ойлан- бөліс» әдісі. -2 D графикасының қолмен салынған қандай артықшылығы бар? - 2 D графика мен 3 D графикаға арналған қандай программаларды білесің? -2 D графика мен 3 D графиканың бір-бірінен қандай айырмашылығы бар? |
Оқушылар сәлемдеседі Оқушылар сұраққа жауап береді |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» |
Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыппен танысу Көрсетелім.SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдармен танысамыз. 1-тапсырма. Оқулық § 2.2, 47-48 бет «Практикада қолдану» 2-тапсырма. «Баспалдақ» моделін құрастыр. |
SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдармен танысады Өзара талқылап карточкаға жауаптарын жазады «Баспалдақ» моделін құрастырады |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады |
Интербелсенді тақта /компьютер Карточка Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «+; - ; қызықты» әдісі. /стикер/ Оқушылар бір жағында(+)белгісі бар, осы тақырып бойынша түсінгенін жазады, келесі бетінде (-) белгісі, осы тақырып бойынша не түсініксіз болғанын жазады, және осы сабақта ұнаған тапсырма, әдістерді жазады |
Өзін-өзі бағалау. |
|
стикерлер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Сабақтың тақырыбы: 3D -редактор құралдары
Ашық сабақ. Сабақтың тақырыбы: 3D -редактор құралдары
|
Қысқа мерзімді жоспар 6– сынып, 2-тоқсан Сабақтың тақырыбы: 3D -редактор құралдары |
||
|
Бөлім |
6.2.3D - баспа |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Дуйсалиев Н |
|
|
Күні |
05.012.2023 |
|
|
Сынып 6 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D -редакторы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
6.3.1.1 3D-модельдер қолдану мысалдарын келтіру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: 3D -редактор құралдарының сипаттамасын біледі. Көптеген оқушылар: 3D-редакторының құралдарын қолданады. Кейбір оқушылар: Paint графикалық редакторы мен SketchUp программасындағы құралдардың қызметіндегі ұқсастықтар мен айырмашылықтарын анықтайды |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. Өткен сабақты пысықтау: «Жұптасып – ойлан- бөліс» әдісі. -2 D графикасының қолмен салынған қандай артықшылығы бар? - 2 D графика мен 3 D графикаға арналған қандай программаларды білесің? -2 D графика мен 3 D графиканың бір-бірінен қандай айырмашылығы бар? |
Оқушылар сәлемдеседі Оқушылар сұраққа жауап береді |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» |
Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыппен танысу Көрсетелім.SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдармен танысамыз. 1-тапсырма. Оқулық § 2.2, 47-48 бет «Практикада қолдану» 2-тапсырма. «Баспалдақ» моделін құрастыр. |
SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдармен танысады Өзара талқылап карточкаға жауаптарын жазады «Баспалдақ» моделін құрастырады |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады |
Интербелсенді тақта /компьютер Карточка Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «+; - ; қызықты» әдісі. /стикер/ Оқушылар бір жағында(+)белгісі бар, осы тақырып бойынша түсінгенін жазады, келесі бетінде (-) белгісі, осы тақырып бойынша не түсініксіз болғанын жазады, және осы сабақта ұнаған тапсырма, әдістерді жазады |
Өзін-өзі бағалау. |
|
стикерлер |
шағым қалдыра аласыз













