Материалдар / Ашық сабақ Шамалар 2 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ Шамалар 2 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Бұл материалда өз сабағымда өтілген математикадан Шамалар тақырыбында жасылған ашық сабақ жоспары.Бұл материал жас мамандарға көмек ретінде пайдалануға болады.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
22 Қаңтар 2019
911
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Оқу ісінің меңгерушісі---------------------

Сабақтың тақырыбы: Шамалар.

Пәні: математика


Мектеп:№ 28 Абылай хан мектебі

Күні:13.12.2017

Мұғалімнің есімі: Абдибаева Р.

СЫНЫП: 2г

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар:


2.1.3.4 - ұзындық (см, дм, м)/ масса (кг, ц)/ уақыт (сағ, мин, тәулік, ай, жыл) өлшем бірліктерін олардың арақатысына сүйеніп түрлендіру

Оқу мақсаттары


Сабақ

тың мақсаттары

Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.

Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты брлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды.

Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:

Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.

Тілдік мақсаттар





Уақыт өлшем бірліктерді үйренеді.

Сабақта диалог/жазу үшін пайдаланылатын сөйлемдер: Тәулік сағат минут секунд

Жазу.

Бағалау критерийлері

Деңгейлік тапсырмалар. Жеке, жұптық, топтық тапсырмалар. «Қар ұлпалары» кестемен жұмыс. Диаграмма мен жұмыс. «Файнворд» әдісі

Құндылықтарды дарыту

Адам бойындағы жақсы қасиеттерді үйренуге тәрбиелеу.Бір-бірін тыңдау және сыйлау.

.

Пәнаралық байланыстар

қазақ тілі,дүниетану

Акт қолдану

дағдылары


ноутбук

Бастапқы білім

Баған бойынша есептеу


Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері


Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы






Үй тапсырмасын сұрау.

Ұйымдастыру кезеңі.

Психологиялық ахуал орнату.

Өсеміз біз күліп ойнап .

Он саусақтың саласындай .

Өсеміз біз күліп ойнап ,

Бір адамның баласындай.


Деңгейлік тапсырмалар.

1.салыстыр

15сағ*1тәул

2.Өрнектің мәнін тап

3сағ20мин-20мин

3.Есепте.

2сағ40мин+4сағ15м








Деңгейлік тапсырмалар жазылған үлестірмелі қағаздар.





Сабақтың ортасы

































Дескриптор:

1.Шамаларды салыстырады.

2.өрнектің мәнін табады

3.Баған бойынша есептеп шығарады.


Видиоролик «Уақыт өлшем бірліктері»Видиожазба арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашу.

-Балалар мына видиороликтен не түсіндіңдер?

-Қандай уақыт өлшем бірліктерін білдіңдер?

-Ең үлкен уақыт өлшемі не екен?

-1ғасырда неше жыл бар?

-1аптада неше күн бар?

-1жылда неше ай бар?


Ендеше біздің жаңа сабағымыз «Шамалар»

1 тапсырма «Қар ұлпалары» әдісі.

-1аптада неше күн бар?

-Апта күндерінің атын ата.

-1айда неше күн бар?

-1жылда нешекүн бар?

Дескриптор.

1 аптада неше күн екенін айтады

Апта күндерінің атын айтады.

1айда неше күн екенін айтады .

1жылда неше күн екенін айтады

Сұрақтарға ауызша жауап береді


Күнтізбемен жұмыс.

-Күнтізбеде қай ай?

Қараша және желтоқсан айы туралы сұрақ -жауап алу

Білу және түсіну

Оқушылар оқулықтағы негізгі тақырыппен танысады

Қолдану

Оқулықтағы тапсырмаларды орындау.


2 тапсырма топпен жұмыс. Рим цифрларымен белгіленген ай атауларын ата.. Әр айда неше күн барын айт.

Дескриптор

Ай атауларын .тауып мезгілді табу


I

II

XII





IX

X

XI


III

IV

V



VI

VII

VIII



























31


31


31


31



30





3 тапсырма

Кестемен жұмыс.

32/ІХ

7/XI

4/VII

13/І

8/III

17/IX

9/V

25/XII

30/II

29\II

31/IV

19/V


Дескриптор

1- бағаннан артық күнді табады.

2 -бағаннан артық күнді табады .

3-бағаннан артық күнді табады.


Сергіту сәті «Көңілді күн» би.


3 тапсырма .Кестемен жұмыс.

Апта күндері

Басталды

аяқталды

дүйсенбі

10.00

10.45

сейсенбі

9.00

9.50

сәрсенбі

9.50

10.30

Дескриптор:

1.Дүйсенбі күні неше минут жаңбыр жауғанын айтады.

2.Сейсенбі күні неше минут жаңбыр жауғанын айтады.

3.Сәрсенбі күні неше минут жаңбыр жауғанын айтады.


4 .тапсырма .

5. тапсырма .Диаграммамен жұмыс

Жыл мезгідерінде туылған балалар саны




Сабақты қорыту.Қосымша тапсырмалар орындау.

«Файнворд»әдісі


қ

ю

б

ж

а

з

Мына әріптерден уақыт өлшем бірліктерін табады


а

қ

ы

с

л

и

р

м

а

м

ы

р

а

е

э

к

щ

к

ш

т

х

ү

л

ү

а

д

щ

з

і

н


суреттер



видиожазба

ноутбук










Тапсырмалар жазылған қар ұлпалары.


















4 топқа бөлу.әр топ қай мезгіл екенін суретке сәйкестендіру.










Түрлі -түсті маркерлер





Бейне жазба





























Күлекештер



Топтен жұмыс












































Сабақтың соңы



















Кері байланыс .


Бағалау

Саралау


Деңгейлік тапсырмалар.

1.салыстыр

15сағ*1тәул

2.Өрнектің мәнін тап

3сағ20мин-20мин

3Есепте.

2сағ40мин+4сағ15мин



Бағалау-оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?


Әр түрлі суреттермен

Басбармақ арқылы

Күлекештер арқылы

Мадақтау арқылы





Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы.Денсаулық сақтау технологияларымен Сергіту сәттері.Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары

Үшкір заттарды сабаққа алып келмеу.

Рефлексия

Сабақ / оқу

мақсаттары

шынайы ма?

Бүгін оқушылар

не білді?

Сыныптағы ахуал

қандай болды?

Мен жоспарлаған

саралау шаралары

тиімді болды ма?

Мен берілген

уақыт ішінде

үлгердім бе? Мен

өз жоспарыма

қандай түзетулер

енгіздім жəне

неліктен?


Қорытынды бағамдау

Қандай екі нəрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:

2:

Қандай екі нəрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:

2:

Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды

жетілдіруге көмектесетін не білдім?









Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!