Бекітемін
Оқу ісі жөніндегі орынбасары А.Ы.Коптлеуова
|
Білім беру ұйымының атауы |
№273 орта мектеп |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
«Уақыт»2А Үлес. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Бекенова А.И. |
|||||
|
Күні: |
07.11.2024 |
|||||
|
Сынып: |
3 Б |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№44 сабақ. Санның бөлігін табу және бөлігі бойынша санды табу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1 4 санның/шаманың үлесін табу және үлесі бойынша санды/шаманы табу: 100 көлеміндегі сандар мен жүздіктердің жартысын, үштен бір, төрттен бір, оннан бір бөлігін табу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Санның бөігін табуды және бөлігі бойынша санды табуды үйренеді 100 көлеміндегі сандар мен жүздіктердің жартысын, үштен бір, төрттен бір, оннан бір бөлігін табу |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Қарапайым өлшеулер жүргізу, практикалық есептерді шешуге арналған құралдармен жұмыс жасай алу Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 10минут Сабақ тың ортасы 25 мин Сергіту сәті Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау 7-тапсырма Теңдеуді шеш 450+а=920-40 450+а=880 а=880-450 а=430 450+430=920-40 880=880 Жаңа тақырып 1-тапсырма а)12см:2=6 см ә)12 см:3=4см б)12см:4см=3см в)12см:6см=2см 2 тапсырма. а)3см*2см=6 см ә)2 см*5см=10см 3 тапсырма 20кг:2кг =10 кг 2/1 20кг:5кг=4кг 5/1 20кг:4=5кг 4/1 4-тапсырма а) 1 қарбыз -8кг 2/1 қарбыз-?кг Ш. 8:2=4 Ж. 4кг ә) Қарбыз ½ -4кг 1қарбыз-№кг Ш: 4*2=8кг Топтық жұмыс 5-тапсырма 1-топ: а)1 жәшіктің 4/1 бөлігі-4кг алма 1 жәшікте-? Кг алма Ш: 4*4 =16кг Ж: 16 кг алма 2-топ: ә) 1 жәшікте -16кг алма16кг алма 4/1 алмадан-?кг бәліш Ш. 16:4=4кг Ж:4кг алма 3-топ: б) 1себетте -12кг алма Сатылды-3/1 б Қалды?кг алма Ш: 12:3=4 12-4=8 Ж: 8кг алма қалды Сергіту сәті
Жұптық жұмыс Есептерді шығар 5-тапсырма а) Ұзынд -15см қияр Бөлінді-5 бөлікке Бір бөлігі-? См Ш: 15:5=3см (1бөлігі) Ж: 3 см ге тең ә) 3/1 бөлігі -9кг Барлығы-?кг Ш: 3*9=27кг Ж: 27кг қызанақ Үй жұмысы 7-тапсырма (16+12):7=4 1.16+12=28 2. 28:7=4 ә)9*6-5*6=24 1.9*6=54 2.5*6=30 3.54-30=54 Кері байланыс
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады Үй тапсырмасын тексертеді Тапсырмалар ды орындайды Бөлшектер мен жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Дәптермен жұмыс жасайды Тапсырмалар ды орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Плюс-минус »
әдісі Теңдеулерді шешеді-1б Дескриптор: Әрбір жолақтың қанша бөлікке бөлінгенін анықтайды-1б Дескриптор: Бір бөлігін білу арқылы барлық кесіндінің ұзындығын табады-1б Дескриптор: Есептерді орындайды-1б Кері есеп құрастырады-1б Керемет! Дескриптор: Кері есептер құрастырады-1б Тамаша жұмыс! Дескриптор: Есептерді шығарады-1б Тамаша! «Баскетбол» әдісі |
Суреттер
Оқу құралдары Күнтізбе Жұмыс дәптері Бөлшектер Жұмыс дәптері Қимылдар Оқулық Суреттер Жұмыс парақтары Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ: Санның бөлігін табуды және бөлігі бойынша санды табу
Ашық сабақ: Санның бөлігін табуды және бөлігі бойынша санды табу
Бекітемін
Оқу ісі жөніндегі орынбасары А.Ы.Коптлеуова
|
Білім беру ұйымының атауы |
№273 орта мектеп |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
«Уақыт»2А Үлес. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Бекенова А.И. |
|||||
|
Күні: |
07.11.2024 |
|||||
|
Сынып: |
3 Б |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№44 сабақ. Санның бөлігін табу және бөлігі бойынша санды табу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1 4 санның/шаманың үлесін табу және үлесі бойынша санды/шаманы табу: 100 көлеміндегі сандар мен жүздіктердің жартысын, үштен бір, төрттен бір, оннан бір бөлігін табу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Санның бөігін табуды және бөлігі бойынша санды табуды үйренеді 100 көлеміндегі сандар мен жүздіктердің жартысын, үштен бір, төрттен бір, оннан бір бөлігін табу |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Қарапайым өлшеулер жүргізу, практикалық есептерді шешуге арналған құралдармен жұмыс жасай алу Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 10минут Сабақ тың ортасы 25 мин Сергіту сәті Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау 7-тапсырма Теңдеуді шеш 450+а=920-40 450+а=880 а=880-450 а=430 450+430=920-40 880=880 Жаңа тақырып 1-тапсырма а)12см:2=6 см ә)12 см:3=4см б)12см:4см=3см в)12см:6см=2см 2 тапсырма. а)3см*2см=6 см ә)2 см*5см=10см 3 тапсырма 20кг:2кг =10 кг 2/1 20кг:5кг=4кг 5/1 20кг:4=5кг 4/1 4-тапсырма а) 1 қарбыз -8кг 2/1 қарбыз-?кг Ш. 8:2=4 Ж. 4кг ә) Қарбыз ½ -4кг 1қарбыз-№кг Ш: 4*2=8кг Топтық жұмыс 5-тапсырма 1-топ: а)1 жәшіктің 4/1 бөлігі-4кг алма 1 жәшікте-? Кг алма Ш: 4*4 =16кг Ж: 16 кг алма 2-топ: ә) 1 жәшікте -16кг алма16кг алма 4/1 алмадан-?кг бәліш Ш. 16:4=4кг Ж:4кг алма 3-топ: б) 1себетте -12кг алма Сатылды-3/1 б Қалды?кг алма Ш: 12:3=4 12-4=8 Ж: 8кг алма қалды Сергіту сәті
Жұптық жұмыс Есептерді шығар 5-тапсырма а) Ұзынд -15см қияр Бөлінді-5 бөлікке Бір бөлігі-? См Ш: 15:5=3см (1бөлігі) Ж: 3 см ге тең ә) 3/1 бөлігі -9кг Барлығы-?кг Ш: 3*9=27кг Ж: 27кг қызанақ Үй жұмысы 7-тапсырма (16+12):7=4 1.16+12=28 2. 28:7=4 ә)9*6-5*6=24 1.9*6=54 2.5*6=30 3.54-30=54 Кері байланыс
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады Үй тапсырмасын тексертеді Тапсырмалар ды орындайды Бөлшектер мен жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Дәптермен жұмыс жасайды Тапсырмалар ды орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Плюс-минус »
әдісі Теңдеулерді шешеді-1б Дескриптор: Әрбір жолақтың қанша бөлікке бөлінгенін анықтайды-1б Дескриптор: Бір бөлігін білу арқылы барлық кесіндінің ұзындығын табады-1б Дескриптор: Есептерді орындайды-1б Кері есеп құрастырады-1б Керемет! Дескриптор: Кері есептер құрастырады-1б Тамаша жұмыс! Дескриптор: Есептерді шығарады-1б Тамаша! «Баскетбол» әдісі |
Суреттер
Оқу құралдары Күнтізбе Жұмыс дәптері Бөлшектер Жұмыс дәптері Қимылдар Оқулық Суреттер Жұмыс парақтары Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз
















