Қысқа мерзімді жоспар
|
География |
Мектеп: «Атамекен» жалпы орта мектебі |
|||||
|
Күні: 12.11.2018 ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Зеилбеков О. Б. |
|||||
|
Сынып: 10 «А», «Ә»
|
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Саяси география және геосаясат. Тарихи-географиялық аймақтар |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Саяси география және геосаясат. Тарихи-географиялық аймақтарды түсіндіру. |
|||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылардың білім деңгейін, белсенділігін арттыру. |
|
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Ұлттық бірегейлікті сақтау Рухани жаңғыру |
|||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Тарих |
|||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
|
|||||
|
Бастапқы білім |
Елдердің түрлері. Халықаралық ұйымдар |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурс-тар |
||||
|
Сабақтың басы 3 мин 7 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу Сыныпты түгелдеу «Жағымды атмосфера» құру әдісі арқылы бір - бірімізге тілек білдіру. Сыныпты топқа бөлу: Зат алмасу арқылы Үй тапсырмасын сұрау: «Мен саған, сен маған» әдісі бойынша сұрау. Әр топ бір – біріне сұрақ дайындайды. |
Оқулық Сұрақтар |
||||
|
Сабақтың ортасы/ сабақтың негізгі бөлімі 15 мин |
Жаңа сабақ: «Мағынаны тану» әдісі бойынша топқа мәтінді бөліп беремін. Мәтінді топтар өзара талқылайды. Әр топтан бір спикер шығып, келесі топрарға түсінігін айтып береді. Спикердің түсіндіргені бойынша топтар постер қорғайды |
Оқулық Карта |
||||
|
Сабақтың соңы 10 мин 5 мин |
Қорытындылау: «Ыстық орындық» әдісі арқылы сабақты қорытындылау. Үйге тапсырма: Осы тақырыпты оқу Ақпарат құралдары арқылы қызықты деректерді біліп келу. |
|
||||
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғарыоқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсау-лық және қауіпсіз-дік техника-сының сақталуы |
||||
|
Қосымша тапсырмалар беру. Кескін картамен жұмыс 1 – тапсырма |
Белсенділігі мен игерген біліміне қарай |
Сыныптағы қауіпсіздік ережелерін сақтау |
||||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
|
|||||
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Саяси география және геосаясат. Тарихи-географиялық аймақтар"
Ашық сабақ "Саяси география және геосаясат. Тарихи-географиялық аймақтар"
Қысқа мерзімді жоспар
|
География |
Мектеп: «Атамекен» жалпы орта мектебі |
|||||
|
Күні: 12.11.2018 ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Зеилбеков О. Б. |
|||||
|
Сынып: 10 «А», «Ә»
|
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Саяси география және геосаясат. Тарихи-географиялық аймақтар |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Саяси география және геосаясат. Тарихи-географиялық аймақтарды түсіндіру. |
|||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылардың білім деңгейін, белсенділігін арттыру. |
|
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Ұлттық бірегейлікті сақтау Рухани жаңғыру |
|||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Тарих |
|||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
|
|||||
|
Бастапқы білім |
Елдердің түрлері. Халықаралық ұйымдар |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурс-тар |
||||
|
Сабақтың басы 3 мин 7 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу Сыныпты түгелдеу «Жағымды атмосфера» құру әдісі арқылы бір - бірімізге тілек білдіру. Сыныпты топқа бөлу: Зат алмасу арқылы Үй тапсырмасын сұрау: «Мен саған, сен маған» әдісі бойынша сұрау. Әр топ бір – біріне сұрақ дайындайды. |
Оқулық Сұрақтар |
||||
|
Сабақтың ортасы/ сабақтың негізгі бөлімі 15 мин |
Жаңа сабақ: «Мағынаны тану» әдісі бойынша топқа мәтінді бөліп беремін. Мәтінді топтар өзара талқылайды. Әр топтан бір спикер шығып, келесі топрарға түсінігін айтып береді. Спикердің түсіндіргені бойынша топтар постер қорғайды |
Оқулық Карта |
||||
|
Сабақтың соңы 10 мин 5 мин |
Қорытындылау: «Ыстық орындық» әдісі арқылы сабақты қорытындылау. Үйге тапсырма: Осы тақырыпты оқу Ақпарат құралдары арқылы қызықты деректерді біліп келу. |
|
||||
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғарыоқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсау-лық және қауіпсіз-дік техника-сының сақталуы |
||||
|
Қосымша тапсырмалар беру. Кескін картамен жұмыс 1 – тапсырма |
Белсенділігі мен игерген біліміне қарай |
Сыныптағы қауіпсіздік ережелерін сақтау |
||||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
|
|||||
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |
||||||
шағым қалдыра аласыз













