|
Білім беру ұйымының атауы |
№4ЖББОМ |
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
Күш және қозғалыс |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Енсеева Ж.М |
|||||
|
Күні: |
26.02.2025Ж |
|||||
|
Сынып: |
3 «Ә» |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
23-сабақ. Серпімділік күші деген не? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.5.1.1 серпімділік күшін зерттеу және оның білінуіне мысал келтіру; 3.5.1.4 күштің әсер ету бағытын анықтау 3.1.2.2 жүргізілген эксперимент нәтижесін құрылған жоспарға сәйкес көрсету мен қорытынды жасау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
серпімділік күшін зерттейді және оның білінуіне мысал келтіреді, күштің әсер ету бағытын анықтайды, жүргізілген эксперимент нәтижесін құрылған жоспарға сәйкес көрсетеді, қорытынды жасайды |
|||||
|
Құндылық Апта дәйексөзі |
-Жасампаздық пен жаңашылдық «Өнер ақиқаты- жасампаздықта» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 1 минут Қызығушылықты ояту |
«Біз қандаймыз?» әдісі Мақсаты: Жылылық, сенімділік деңгейін, еркіндікті дамыту. Топ құру Оқушыларға түстерді таңдап алуларын сұраймын. Түсіне қарай топқа отырғызу.
|
1 топ: Біз қандаймыз?
2 топ: Біз қандаймыз?
3 топ: Біз қандаймыз?
4 топ: Біз қандаймыз?
|
Сабақтың басында оқушылар бағалау парғын алады. ҚБ:Мұғалімнің ауызша бағалау үздіксіз жүріп отырады.
Жарайсыңдар! Тамаша! |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Серпімділік күші деген не?"
Ашық сабақ "Серпімділік күші деген не?"
|
Білім беру ұйымының атауы |
№4ЖББОМ |
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
Күш және қозғалыс |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Енсеева Ж.М |
|||||
|
Күні: |
26.02.2025Ж |
|||||
|
Сынып: |
3 «Ә» |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
23-сабақ. Серпімділік күші деген не? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.5.1.1 серпімділік күшін зерттеу және оның білінуіне мысал келтіру; 3.5.1.4 күштің әсер ету бағытын анықтау 3.1.2.2 жүргізілген эксперимент нәтижесін құрылған жоспарға сәйкес көрсету мен қорытынды жасау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
серпімділік күшін зерттейді және оның білінуіне мысал келтіреді, күштің әсер ету бағытын анықтайды, жүргізілген эксперимент нәтижесін құрылған жоспарға сәйкес көрсетеді, қорытынды жасайды |
|||||
|
Құндылық Апта дәйексөзі |
-Жасампаздық пен жаңашылдық «Өнер ақиқаты- жасампаздықта» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 1 минут Қызығушылықты ояту |
«Біз қандаймыз?» әдісі Мақсаты: Жылылық, сенімділік деңгейін, еркіндікті дамыту. Топ құру Оқушыларға түстерді таңдап алуларын сұраймын. Түсіне қарай топқа отырғызу.
|
1 топ: Біз қандаймыз?
2 топ: Біз қандаймыз?
3 топ: Біз қандаймыз?
4 топ: Біз қандаймыз?
|
Сабақтың басында оқушылар бағалау парғын алады. ҚБ:Мұғалімнің ауызша бағалау үздіксіз жүріп отырады.
Жарайсыңдар! Тамаша! |
|
||
шағым қалдыра аласыз
















