Ашық сабақ. 4 «в» сыныбы. Қазақ тілі 17.11.2022.
|
Бөлім |
Мәдени мұра |
|
Педогогтің аты-жөні |
Досқалиева О.Кю |
|
Күні |
17.11.2022ж |
|
Сынып |
4 «в» |
|
Сабақтың тақырыбы |
Сиқырлы кілем |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.5.1. қажеттті ақпараттарды табу үшінтүрлі дерек көздерді (сөздіктер,инфографикалар, энциклопедиялар, ғаламтор) қолдана білу 4.2.3.1. белгілі бір тақырыпты сұхбаттасу барысында шағын мәліметті баяндау; кері байланыс беру, сөйлеу стилін сақтау; дуыс ырғағын келтіріп сөйлеу; |
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар қажетті ақпараттарды табу үшін, дереккөздерді қолдана алады. Сұхбаттасу барысында шағын мәліметті баяндап, сөйлеу стилін сақтап, дауыс ырғағын келтіріп сөйлейді. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педогогтің іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
І |
Психологиялық ахуал туғызу |
Оқушылар жаттығу жасайды |
|
|
|
ІІ |
Үй тапсырмасын тексеру |
Үй тапсырмасын 4-5 оқушы айтады |
Смайликтер беру |
Торсық, қоржын, сәукеле т.б. |
|
ІІІ |
Ой қозғау «Клем» туралы жұмбақ шешу |
Жұмбақ шешті |
|
Клем суреті |
|
IV
|
Сабақтың мақсатын айту Топпен жұмыс |
Оқушылар дәптерге жазады Суреттер бойынша оқушылар айтады Дескриптор Оқушылар топ арқылы тапсырманы орындайды |
Шапалақ әдісі |
Кесене, ескерткіш, көне сарай |
|
V Кітаппен жұмыс |
1 тапсырма Қайда? Кімге? Неге? Барыс септігі |
Оқушылар 1-ші тапсырманы оқиды, сұрағын айтады Дескриптор Барыс септігінің жалғаулары туралы түсінік алды |
Бас бармақ |
Сұрақтар Кімге? Неге? Қайда? |
|
VI Жазылым Жеке жұмыс |
2а Қайда? Кімге? Неге? |
Тақтаға 3 оқушы шығады Дескриптор барыс септігінің жалғауларын жазды |
Смайлик |
|
|
VII Сергіту «Ұшты,ұшты» |
|
Оқушылар сергіту жаттығуларын жасайды |
|
|
|
VIII «Жұбыңды тап!» |
2ә жұппен жұмыс
|
Оқушылар жұптасып, тапсырманы орындайды Дескриптор Оқушылар жұппен тапсырманы құрастырды |
«Бас бармақ» әдісі |
-ға, -ге, -а, -е, -на, -не |
|
ІХ Рольдік ойын |
4 тасырма Түсініп оқы |
Рольге бөліп айтады Дескриптор Рольге бөліп оқыды, кері байланыс болды |
Смайлик |
Сығанақ |
|
Х Кері байланыс |
«Білім гүлі» |
Оқушылар кері байланыс береді |
Смайлик үлестіру |
|
|
ХІ Бағалау |
Баллмен бағалау |
|
10, 9, 8, 7 ұпайлары |
|
|
ХІІ Үйге тапсырма |
2ә жазу, 3 тапсырма оқу |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Сиқырлы кілем" 4 сынып
Ашық сабақ "Сиқырлы кілем" 4 сынып
Ашық сабақ. 4 «в» сыныбы. Қазақ тілі 17.11.2022.
|
Бөлім |
Мәдени мұра |
|
Педогогтің аты-жөні |
Досқалиева О.Кю |
|
Күні |
17.11.2022ж |
|
Сынып |
4 «в» |
|
Сабақтың тақырыбы |
Сиқырлы кілем |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.5.1. қажеттті ақпараттарды табу үшінтүрлі дерек көздерді (сөздіктер,инфографикалар, энциклопедиялар, ғаламтор) қолдана білу 4.2.3.1. белгілі бір тақырыпты сұхбаттасу барысында шағын мәліметті баяндау; кері байланыс беру, сөйлеу стилін сақтау; дуыс ырғағын келтіріп сөйлеу; |
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар қажетті ақпараттарды табу үшін, дереккөздерді қолдана алады. Сұхбаттасу барысында шағын мәліметті баяндап, сөйлеу стилін сақтап, дауыс ырғағын келтіріп сөйлейді. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педогогтің іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
І |
Психологиялық ахуал туғызу |
Оқушылар жаттығу жасайды |
|
|
|
ІІ |
Үй тапсырмасын тексеру |
Үй тапсырмасын 4-5 оқушы айтады |
Смайликтер беру |
Торсық, қоржын, сәукеле т.б. |
|
ІІІ |
Ой қозғау «Клем» туралы жұмбақ шешу |
Жұмбақ шешті |
|
Клем суреті |
|
IV
|
Сабақтың мақсатын айту Топпен жұмыс |
Оқушылар дәптерге жазады Суреттер бойынша оқушылар айтады Дескриптор Оқушылар топ арқылы тапсырманы орындайды |
Шапалақ әдісі |
Кесене, ескерткіш, көне сарай |
|
V Кітаппен жұмыс |
1 тапсырма Қайда? Кімге? Неге? Барыс септігі |
Оқушылар 1-ші тапсырманы оқиды, сұрағын айтады Дескриптор Барыс септігінің жалғаулары туралы түсінік алды |
Бас бармақ |
Сұрақтар Кімге? Неге? Қайда? |
|
VI Жазылым Жеке жұмыс |
2а Қайда? Кімге? Неге? |
Тақтаға 3 оқушы шығады Дескриптор барыс септігінің жалғауларын жазды |
Смайлик |
|
|
VII Сергіту «Ұшты,ұшты» |
|
Оқушылар сергіту жаттығуларын жасайды |
|
|
|
VIII «Жұбыңды тап!» |
2ә жұппен жұмыс
|
Оқушылар жұптасып, тапсырманы орындайды Дескриптор Оқушылар жұппен тапсырманы құрастырды |
«Бас бармақ» әдісі |
-ға, -ге, -а, -е, -на, -не |
|
ІХ Рольдік ойын |
4 тасырма Түсініп оқы |
Рольге бөліп айтады Дескриптор Рольге бөліп оқыды, кері байланыс болды |
Смайлик |
Сығанақ |
|
Х Кері байланыс |
«Білім гүлі» |
Оқушылар кері байланыс береді |
Смайлик үлестіру |
|
|
ХІ Бағалау |
Баллмен бағалау |
|
10, 9, 8, 7 ұпайлары |
|
|
ХІІ Үйге тапсырма |
2ә жазу, 3 тапсырма оқу |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













