Сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы: Шоқан мен мүсінші бала
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 6-бөлім Атақты тұлғалар |
Мектеп: №6 Мұғалімнің аты-жөні: Дуйсенкалиева К.Т. |
|||
|
Күні:16.02.2021 Сынып: 3Б |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Шоқан мен мүсінші бала |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.1.5.1-тыңдау-көру материалдарындағы оқиғаларды түсіну,кейіпкерлері туралы сұрақ қойып сипаттау; |
|||
|
Сабақтың мақсаттары |
Тыңдаған,көрген оқиғаның мазмұнын түсінеді,кейіпкерлері туралы сұрақ қойып, сипаттайды. |
|||
|
Бағалау критерийлері |
-оқиғаны түсінеді -кейіпкерлер туралы сұрақтарға жауап береді -сипаттайды -жаңа сөздерді қолданады |
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Мүсінші, танымал, әлем,Мысық, Шоқан |
|||
|
Алдыңғы оқу |
Тұңғыш ғалым. |
|||
|
Сабақ барысы |
|
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурс-тар |
|
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Психологилық ахуал.Оқушыларды сабаққа шақыру. «Миға шабуыл» Гугл формамен жұмыс -Ш.Уәлиханов кім? -Ол қайда оқыды? -Шоқан қандай бала болды? -Шоқан зерттеуді кімнен,кімдерден үйренді? «Мағынаны таны» стратегиясы Оқушыларға Шоқан мен Мүсінші баланың суреті көрсетіледі, оқушылар бүгінгі сабақтың тақырыбын болжайды. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру. |
Сабаққа әзірлікте-рін білдіреді.
Сұрақтарға жауап береді,өт-кен сабақты еске түсіреді. |
оқулық |
|
|
Сабақтың ортасы |
1. Жаңа сөздермен жұмыс Мүсінші – скульптур Танымал- знаменитный Әлем-мир «Сөзден , сөз тіркесі» әдісі Ал ,енді балалар осы сөздерден сөз тіркесі мен сөйлем құрайықшы. Дескриптор Сөз тіркесін құрай алады Сөздерден сөйлем құрай алады
Мәтінмен жұмыс Уәлихановтың досы туралы білгілерің келе ме? Олай болса, біз бүгін Шоқан Уәлихановтың балалық шағы жайлы жазылған Сапарғали Бегалиннің «Бала Шоқан» шығармасынан үзінді оқитын боламыз Тыңдалым.Айтылым 1-тапсырма Мәтінді тыңда сұрақтарға жауап бер. 1.Шоқан жазғы демалыста қайда келді? 2..Шоқан кімдерді жақсы көретін? 3.Шоқан ауылда кіммен танысты? 4.Шоқан Мысыққа не үшін көмектесті
3-тапсырма. Оқылым.Айтылым. Диаогті оқу. Мәтінді оқу.Сұрақтарға жауап беру. Дәптермен жұмыс Жазылым «Орнымды тап» әдісі арқылы оқулықтағы 4- тапсырманы орындайды. Шоқан ауылға келгенде_________танысты. Мысық__________ жасайды. Шоқан Мысықты _________алып кетеді. Кейін Мысық________ болады. Керекті сөздер:әлемге танымал мүсінші, мүсін, Мысықпен, Ресейге.. Бағалау: марапаттау,. Дескриптор Керекті сөздерді дұрыс қолдана алады. Сөйлемнің құрылысын сақтайды. Бағалау Марапаттау арқылы 1.Сұрақтарға жауап жаз 2.Сөйлемді толықтырып жаз. |
Жаңа сөздерді тыңдайды,қайталайды
Мәтінді тыңдайды, қайталап оқиды. Балалар сұрақтарға жауап береді. Балалар өз сөзімен ойларын ашық айтады. Сын тұрғысынан ойланады.
Жазылым тапсырмасын орындайды. . |
Слайд, Бейнесабақ
Жаңа сөздер, Оқулық,
МР әуен
жаңылтпаш |
|
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс (Ұ) «Менің сөзім» Өзіндік оқу тапсырмасы (Үйге тапсырма) 45 бет , Кел жаттайық! |
Сабаққа рефлексия жасайды, не үйренгендерін айтады |
||
Тексерілді:
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Шоқан мен мүсінші бала" 3-сынып
Сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы: Шоқан мен мүсінші бала
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 6-бөлім Атақты тұлғалар |
Мектеп: №6 Мұғалімнің аты-жөні: Дуйсенкалиева К.Т. |
|||
|
Күні:16.02.2021 Сынып: 3Б |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Шоқан мен мүсінші бала |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.1.5.1-тыңдау-көру материалдарындағы оқиғаларды түсіну,кейіпкерлері туралы сұрақ қойып сипаттау; |
|||
|
Сабақтың мақсаттары |
Тыңдаған,көрген оқиғаның мазмұнын түсінеді,кейіпкерлері туралы сұрақ қойып, сипаттайды. |
|||
|
Бағалау критерийлері |
-оқиғаны түсінеді -кейіпкерлер туралы сұрақтарға жауап береді -сипаттайды -жаңа сөздерді қолданады |
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Мүсінші, танымал, әлем,Мысық, Шоқан |
|||
|
Алдыңғы оқу |
Тұңғыш ғалым. |
|||
|
Сабақ барысы |
|
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурс-тар |
|
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Психологилық ахуал.Оқушыларды сабаққа шақыру. «Миға шабуыл» Гугл формамен жұмыс -Ш.Уәлиханов кім? -Ол қайда оқыды? -Шоқан қандай бала болды? -Шоқан зерттеуді кімнен,кімдерден үйренді? «Мағынаны таны» стратегиясы Оқушыларға Шоқан мен Мүсінші баланың суреті көрсетіледі, оқушылар бүгінгі сабақтың тақырыбын болжайды. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру. |
Сабаққа әзірлікте-рін білдіреді.
Сұрақтарға жауап береді,өт-кен сабақты еске түсіреді. |
оқулық |
|
|
Сабақтың ортасы |
1. Жаңа сөздермен жұмыс Мүсінші – скульптур Танымал- знаменитный Әлем-мир «Сөзден , сөз тіркесі» әдісі Ал ,енді балалар осы сөздерден сөз тіркесі мен сөйлем құрайықшы. Дескриптор Сөз тіркесін құрай алады Сөздерден сөйлем құрай алады
Мәтінмен жұмыс Уәлихановтың досы туралы білгілерің келе ме? Олай болса, біз бүгін Шоқан Уәлихановтың балалық шағы жайлы жазылған Сапарғали Бегалиннің «Бала Шоқан» шығармасынан үзінді оқитын боламыз Тыңдалым.Айтылым 1-тапсырма Мәтінді тыңда сұрақтарға жауап бер. 1.Шоқан жазғы демалыста қайда келді? 2..Шоқан кімдерді жақсы көретін? 3.Шоқан ауылда кіммен танысты? 4.Шоқан Мысыққа не үшін көмектесті
3-тапсырма. Оқылым.Айтылым. Диаогті оқу. Мәтінді оқу.Сұрақтарға жауап беру. Дәптермен жұмыс Жазылым «Орнымды тап» әдісі арқылы оқулықтағы 4- тапсырманы орындайды. Шоқан ауылға келгенде_________танысты. Мысық__________ жасайды. Шоқан Мысықты _________алып кетеді. Кейін Мысық________ болады. Керекті сөздер:әлемге танымал мүсінші, мүсін, Мысықпен, Ресейге.. Бағалау: марапаттау,. Дескриптор Керекті сөздерді дұрыс қолдана алады. Сөйлемнің құрылысын сақтайды. Бағалау Марапаттау арқылы 1.Сұрақтарға жауап жаз 2.Сөйлемді толықтырып жаз. |
Жаңа сөздерді тыңдайды,қайталайды
Мәтінді тыңдайды, қайталап оқиды. Балалар сұрақтарға жауап береді. Балалар өз сөзімен ойларын ашық айтады. Сын тұрғысынан ойланады.
Жазылым тапсырмасын орындайды. . |
Слайд, Бейнесабақ
Жаңа сөздер, Оқулық,
МР әуен
жаңылтпаш |
|
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс (Ұ) «Менің сөзім» Өзіндік оқу тапсырмасы (Үйге тапсырма) 45 бет , Кел жаттайық! |
Сабаққа рефлексия жасайды, не үйренгендерін айтады |
||
Тексерілді:
шағым қалдыра аласыз


