Сабақтың ақпараттық картасы
( қысқа мерзімді жоспар)
Пән: әдебиеттік оқу
|
Күні: 16.01.2021 |
Ернарұлы Елназар |
Сынып:3 |
В. Воронкова бойынша типологиялық топ:IV |
Мұғалімі: К.С.Кентыбаева |
Пән: Әдебиеттік оқу |
||
|
Бөлім |
Тыңдалым және айтылым |
||||||
|
Бөлімше |
1.6 Берілген тақырыпқа әңгіме құрастыру |
||||||
|
Тақырыбы |
Сүйікті ойыншығым |
||||||
|
Оқу мақсаты |
3.1.6.1 тақырыптағы тірек сөздер арқылы: Менің отбасым, балалар ойыны, сүйікті ойыншығым, мектептік үзілісте, менің досым берілген тақырыптарға ұжымдық әңгіме құрастыру |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін сабақ мақсаты |
В.Воронкованың типологикалық тобы бойынша IV- топ оқушысы: тақырыпты түсінеді,жазуда қиналады. |
||||||
|
Сабақтың түзету мақсаттары |
Мәтінмен, суретпен жұмыс жасауда дұрыс әңгімелеуді үйрету |
||||||
|
Көрсету жабдықтары |
Тақырып бойынша суреттер,оқулық. |
||||||
|
Тарату материалдары |
үлестірме сурет |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім мен оқушының біріккен қызметі мазмұны |
Жекеленген тәсілдер. |
Оқушының қызметінің нәтижесі |
||||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Баламен амандасу ,құралдарын даярлау. Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы: Сүйікті ойыншығым Сабақтың мақсаты : Сүйікті ойыншығым тақырыбына әңгіме құрастыру. |
Сұрақ - жауап әдісі |
|
||||
|
Негізгі кезең |
1. Не артық? Әдісі арқылы тақырыпты ашу.
Ендеше, біздің бүгінгі өтетін тақырыбымыз «Сүйікті ойыншығым » Олай болса ойыншықтар әлеміне қош келдің!
2. Сурет арқылы ойыншықтарға түсіндірме жұмыстар жүргізу.
Күнделікті
ойыншықтарымыздың неден жасалатынын білеміз бе? Онда мына
ойыншықтарымызға мұқият қарайықшы. Ойыншықтардың мынадай түрлері
бар екен. Ойыншықтардың түрлерімен таныстырып
кетейін.
3. Видео
Ойыншықтар жайлы видео арқылы түсіндірме
жұмысы «Үш шапалақ» ҚБ
4. «Сиқырлы қорап» ойыны бойынша, ойыншықтарды табу.
- Қораптан көзін жұмып тұрып кез-келген ойыншықтарды алады да, оның қандай және не екендігін атап береді. «Бас бармақ» ҚБ
Сұрақ-жауап арқылы қораптан алған заттарды сипаттап және атап береді.
Ендеше, сол сүйікті ойыншығын туралы шағын әңгіме құрастырайық. 5. Сұрақ- жауап арқылы әңгіме құрастыру:
Сүйікті
ойыншықтарым
«От шашу» ҚБ |
|
|||||
|
Сылка: blob:https://www.youtube.com/24024292-9d77-4057-914e-f81f36e5b64b
|
|||||||
|
Сергіту сәті |
Оқушы видеодан сергіту сәтін қайталап жасайды |
Сергіту жаттығуын менімен бірге қайтала https://youtu.be/bC3nDHF5D9s |
|||||
|
Бекіту |
«Кластер» әдісі арқылы буындап сөздер оқыту
|
Сұрақ-жауап |
|||||
|
Қорытынды |
Синквейн әдісі арқылы сабақты қорытындылау; 1. Зат еім: Сенің сүйікті ойыншығын не? 2.Сын есім: Ол қандай? 3. Етістік: Ол не істейді? 4. Сөйлем: Менің сүйікті ойыншығым-машина. Синоним:Машинаны тағы қалай атайды?
|
|
|||||
|
Үй тапсырмасын
беру: |
|||||||
|
Бағалау:оқушыны сабақтағы белсенділігіне қарай бағалау |
|||||||
|
Рефлексия
|
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Сүйікті ойыншығым 3-арнаулы сынып
Ашық сабақ Сүйікті ойыншығым 3-арнаулы сынып
Сабақтың ақпараттық картасы
( қысқа мерзімді жоспар)
Пән: әдебиеттік оқу
|
Күні: 16.01.2021 |
Ернарұлы Елназар |
Сынып:3 |
В. Воронкова бойынша типологиялық топ:IV |
Мұғалімі: К.С.Кентыбаева |
Пән: Әдебиеттік оқу |
||
|
Бөлім |
Тыңдалым және айтылым |
||||||
|
Бөлімше |
1.6 Берілген тақырыпқа әңгіме құрастыру |
||||||
|
Тақырыбы |
Сүйікті ойыншығым |
||||||
|
Оқу мақсаты |
3.1.6.1 тақырыптағы тірек сөздер арқылы: Менің отбасым, балалар ойыны, сүйікті ойыншығым, мектептік үзілісте, менің досым берілген тақырыптарға ұжымдық әңгіме құрастыру |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін сабақ мақсаты |
В.Воронкованың типологикалық тобы бойынша IV- топ оқушысы: тақырыпты түсінеді,жазуда қиналады. |
||||||
|
Сабақтың түзету мақсаттары |
Мәтінмен, суретпен жұмыс жасауда дұрыс әңгімелеуді үйрету |
||||||
|
Көрсету жабдықтары |
Тақырып бойынша суреттер,оқулық. |
||||||
|
Тарату материалдары |
үлестірме сурет |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім мен оқушының біріккен қызметі мазмұны |
Жекеленген тәсілдер. |
Оқушының қызметінің нәтижесі |
||||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Баламен амандасу ,құралдарын даярлау. Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы: Сүйікті ойыншығым Сабақтың мақсаты : Сүйікті ойыншығым тақырыбына әңгіме құрастыру. |
Сұрақ - жауап әдісі |
|
||||
|
Негізгі кезең |
1. Не артық? Әдісі арқылы тақырыпты ашу.
Ендеше, біздің бүгінгі өтетін тақырыбымыз «Сүйікті ойыншығым » Олай болса ойыншықтар әлеміне қош келдің!
2. Сурет арқылы ойыншықтарға түсіндірме жұмыстар жүргізу.
Күнделікті
ойыншықтарымыздың неден жасалатынын білеміз бе? Онда мына
ойыншықтарымызға мұқият қарайықшы. Ойыншықтардың мынадай түрлері
бар екен. Ойыншықтардың түрлерімен таныстырып
кетейін.
3. Видео
Ойыншықтар жайлы видео арқылы түсіндірме
жұмысы «Үш шапалақ» ҚБ
4. «Сиқырлы қорап» ойыны бойынша, ойыншықтарды табу.
- Қораптан көзін жұмып тұрып кез-келген ойыншықтарды алады да, оның қандай және не екендігін атап береді. «Бас бармақ» ҚБ
Сұрақ-жауап арқылы қораптан алған заттарды сипаттап және атап береді.
Ендеше, сол сүйікті ойыншығын туралы шағын әңгіме құрастырайық. 5. Сұрақ- жауап арқылы әңгіме құрастыру:
Сүйікті
ойыншықтарым
«От шашу» ҚБ |
|
|||||
|
Сылка: blob:https://www.youtube.com/24024292-9d77-4057-914e-f81f36e5b64b
|
|||||||
|
Сергіту сәті |
Оқушы видеодан сергіту сәтін қайталап жасайды |
Сергіту жаттығуын менімен бірге қайтала https://youtu.be/bC3nDHF5D9s |
|||||
|
Бекіту |
«Кластер» әдісі арқылы буындап сөздер оқыту
|
Сұрақ-жауап |
|||||
|
Қорытынды |
Синквейн әдісі арқылы сабақты қорытындылау; 1. Зат еім: Сенің сүйікті ойыншығын не? 2.Сын есім: Ол қандай? 3. Етістік: Ол не істейді? 4. Сөйлем: Менің сүйікті ойыншығым-машина. Синоним:Машинаны тағы қалай атайды?
|
|
|||||
|
Үй тапсырмасын
беру: |
|||||||
|
Бағалау:оқушыны сабақтағы белсенділігіне қарай бағалау |
|||||||
|
Рефлексия
|
|||||||
шағым қалдыра аласыз


















