САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Кумаргалиева Назгул Жазитовна |
|||||||||||||||||||||
|
Пән/Сынып: |
9 б |
|||||||||||||||||||||
|
Қай аптаның нешінші сабағы |
10 шы сабақ |
|||||||||||||||||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
3. Физикалық география. Гидросфера |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Су ресурстарының экологиялық мәселелері |
|||||||||||||||||||||
|
Оқу мақсаты: |
9.3.3.4 жергілікті компонентті қосымша қамту негізінде су ресурстарының экологиялық проблемаларын талдап,шешу жолдарын ұсынады |
|||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі: |
|
|||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||
|
Уақыты Кезеңдері |
Мұғалімнің іс әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы: 5 мин |
Ұйымдастыру. Амандасу.Түгендеу.Жағымды психологиялық ахуал туғызу Психологиялық ахуал -Балалар көңіл-күйлерің қалай?
Керемет! (қолдарын көтереді) Үй тапсырмасын тексеру. «Дұрыс жауабын тап» https://learningapps.org/ палтформасы
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылар сұраұтарға жауап береді |
Топ басшыларға бағалау парағы беріледі.
Топ басшылар топтағы оқушыларды бағалайд Сұрақтарға дұрыс жауап берген оқушыларға «жарайсың» деп бағалау Әр дұрыс жауапқа 1 балл
|
https://learningapps.org/my.php |
||||||||||||||||||
|
Жаңа тақырыпты ашу 7 мин Сабақтың ортасы 30мин |
«Болжау стратегиясы» әдісі https://www.youtube.com/watch?v=IqdHDnrFMQM Бейнежазба арқылы жаңа сабақты болжау Сабақ тақырыбымен, мақсатымен таныстыру |
Бейнежазба арқылы сабақ тақырыбын,мақсатын анықтау |
Мұғалім бағалауы |
Слайд 1 |
||||||||||||||||||
|
1-тапсырма ТЖ Постер әдісі 1топ. Су ресурстарын қорғау 2топ. Су ресурстарнының негізгі ластаушы көздері 3 топ. Су көздерінің табиғи апаттары
№2 тапсырма . ЖЖ «Төрт сөйлем» әдісі Бойынша пікірлесу,дәлелдеу, мысал келтіру,қорытындылау Еліміздегі суға қатысты экологиялық мәселе Пайда болу себебі Экологиялық мәселенің салдары Шешу жолдары
|
|
Дескриптор бойынша бағалау. Берілген ақпараттарды толығымен қолданып, мәліметтер беруін бағалау.
|
Слайд 2
Оқулықпен жұмыс 140-143бет
Слайд 3
Оқулық, қосымша ақпараттар Интернет ресурсы
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақты қорытындылау 3 минут |
Тапсырма 3 Сәйкестендіру https://learningapps.org/my.php платформасы |
2 дұрыс жауапқа 1 балл Барлығы 6 сұрақ |
https://learningapps.org/my.php |
|||||||||||||||||||
|
Кері байланыс 2мин |
Падлет тақтасы арқылы Сабақтан алған әсеріңіз?
|
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін жазады |
https://padlet.com/ |
|||||||||||||||||||
|
|
Үйге тапсырма Батыс Қазақстан аймағындағы өзен көлдер туралы таныстырылым дайындау. |
|
|
|||||||||||||||||||
|
Бағалау |
Топ басшылары оқушыларды бағалайды |
|
|
|||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Су ресурстарының экологиялық мәселелері 9-сынып
САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Кумаргалиева Назгул Жазитовна |
|||||||||||||||||||||
|
Пән/Сынып: |
9 б |
|||||||||||||||||||||
|
Қай аптаның нешінші сабағы |
10 шы сабақ |
|||||||||||||||||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
3. Физикалық география. Гидросфера |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Су ресурстарының экологиялық мәселелері |
|||||||||||||||||||||
|
Оқу мақсаты: |
9.3.3.4 жергілікті компонентті қосымша қамту негізінде су ресурстарының экологиялық проблемаларын талдап,шешу жолдарын ұсынады |
|||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі: |
|
|||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||
|
Уақыты Кезеңдері |
Мұғалімнің іс әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы: 5 мин |
Ұйымдастыру. Амандасу.Түгендеу.Жағымды психологиялық ахуал туғызу Психологиялық ахуал -Балалар көңіл-күйлерің қалай?
Керемет! (қолдарын көтереді) Үй тапсырмасын тексеру. «Дұрыс жауабын тап» https://learningapps.org/ палтформасы
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылар сұраұтарға жауап береді |
Топ басшыларға бағалау парағы беріледі.
Топ басшылар топтағы оқушыларды бағалайд Сұрақтарға дұрыс жауап берген оқушыларға «жарайсың» деп бағалау Әр дұрыс жауапқа 1 балл
|
https://learningapps.org/my.php |
||||||||||||||||||
|
Жаңа тақырыпты ашу 7 мин Сабақтың ортасы 30мин |
«Болжау стратегиясы» әдісі https://www.youtube.com/watch?v=IqdHDnrFMQM Бейнежазба арқылы жаңа сабақты болжау Сабақ тақырыбымен, мақсатымен таныстыру |
Бейнежазба арқылы сабақ тақырыбын,мақсатын анықтау |
Мұғалім бағалауы |
Слайд 1 |
||||||||||||||||||
|
1-тапсырма ТЖ Постер әдісі 1топ. Су ресурстарын қорғау 2топ. Су ресурстарнының негізгі ластаушы көздері 3 топ. Су көздерінің табиғи апаттары
№2 тапсырма . ЖЖ «Төрт сөйлем» әдісі Бойынша пікірлесу,дәлелдеу, мысал келтіру,қорытындылау Еліміздегі суға қатысты экологиялық мәселе Пайда болу себебі Экологиялық мәселенің салдары Шешу жолдары
|
|
Дескриптор бойынша бағалау. Берілген ақпараттарды толығымен қолданып, мәліметтер беруін бағалау.
|
Слайд 2
Оқулықпен жұмыс 140-143бет
Слайд 3
Оқулық, қосымша ақпараттар Интернет ресурсы
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақты қорытындылау 3 минут |
Тапсырма 3 Сәйкестендіру https://learningapps.org/my.php платформасы |
2 дұрыс жауапқа 1 балл Барлығы 6 сұрақ |
https://learningapps.org/my.php |
|||||||||||||||||||
|
Кері байланыс 2мин |
Падлет тақтасы арқылы Сабақтан алған әсеріңіз?
|
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін жазады |
https://padlet.com/ |
|||||||||||||||||||
|
|
Үйге тапсырма Батыс Қазақстан аймағындағы өзен көлдер туралы таныстырылым дайындау. |
|
|
|||||||||||||||||||
|
Бағалау |
Топ басшылары оқушыларды бағалайды |
|
|
|||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз



