Күні:13.02.2018
Сынып:
1 «Г»
|
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар
саны:
|
Сабақтың тақырыбы
|
Табиғатқа саяхат. Ә дыбысы мен
әрпі.
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу
мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
|
1.2.2.1Мәтінде автордың кім (не) туралы айтқысы
келгенін түсіну
1.2.4.1 Мұғалімнің көмегімен қарама-қарсы
мағыналы, мәндес, көп мағыналы сөздердің мағыналарын
ажырату
|
Сабақтың
мақсаттары
|
Барлығы:
Ә дыбысы мен әрпі туралы жаңа
білімді меңгереді.
Көбі:
Тақырыпты түсініп, тыңдап,
жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.
Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана
алады.
|
Жетістік
критерийлері
|
Айтылған сөздер мен
сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай
алады.
Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін
көрсете алады.
|
Құндылықтарды
дарыту
|
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет
көрсетуіне тәрбиелеу.
|
Пәнаралық байланыс
|
Өнер, ана тілі сабағы
|
АКТ қолдану
дағдылары
|
Аудиожазба ,
таныстырылым.
|
Тілдік
құзыреттілік
|
Әже, әке, әтеш,дәрігер
|
Сабақ
барысы
|
Сабақтың жоспарланған
кезеңдері
|
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын
қалыптастыру
5 минут
|
Топқа бөлу
1-топ.Қыс
2-топ.Жаз
3-топ.Күз
4-топ.Көктем
Суреттегі 10 айырмашылықты
табу
|
|
Сабақтың ортасы
8
минут
|
№1 Мәтінді оқы.Аққаланы
құрастырып,
сипаттап
айтады.
№2
Ойлан,тап.
Кәрі-жас.
Ащы-тұщы.Ұзын-қысқа
|
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс
Қима қағаздар арқылы аққаланы
құрастыру
|
Сергіту сәті
2
минут
|
Әппақ болып таң атты,
Түтiн тiке шығады.
Қарлығаштар қанатын
Самғап биiк ұшады.
Топ-топ, топ басайық,
Жалаудан күн жасайық.
Жаса, жаса алтын күн
Жаса, жаса жарқын
күн. (балалар қолдарын соғады)
|
Сергіту сәтіне арналған
ән
«Оқуда озат боламын»
|
Аяқталуы
16
минут
Қызықты тапсырма
-
минут
|
№3
Жұмбақты оқып,шешуін тап.
Таңмен көзін ашады,
Әлемге нұрын шашады.
Мына суреттердің қайсысы осы жұмбақтың шешуі
болады?
|
Оқулық, дәптерлер.
|
Сабақтың соңы
2
минут
|
Пысықтау
«Ә»
дыбысы бар суреттерді табу
Рефлексия
Оқыту үшін бағалау және оқуды
бағалау
|
Смайликтер
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау
көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай
тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?
|
Бағалау – оқушылардың
материалды меңгеру деңгейін тексеру
жоспарым?
|
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және
қауіпсіздік техникасының сақталуы
АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)
|
Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары
оқушылар айтылған сөздер мен
сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай
алады.
|
Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап
бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз,
ашулы)
|
Өнер, ана тілі сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет
көрсетуіне тәрбиелеу.
|