|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Табиғат құбылыстары |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып:4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№75 сабақ. Табыс септік |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.6.1 – белгілібіртақырыптаберілген мәтіннің түрлерін, жанрын, стилін салыстырып, ұқсастықтары мен айырмашылықтарынанықтау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кейіпкер туралы пікірін білдіруді үйренеді. Табыс септігімен танысады |
|||||
|
Құндылықтар |
ТАЛАП:Қоршаған орта тазалығын сақтайды |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Психологиялық ахуал қалыптастыру Өткен тақырыпты қайталау «Барыс септік» тақырыбы 50-жаттығу Түтін шықса-өрт сөндірушілерге Газ иісі шықса-газ апаты қызметіне Жүргіншіні машина қақса-жедел жәрдемге Машина тоқтамаса-полицияға Жаңа тақырып ФС-тапсырмасы 51-жаттығу Бала өте дұрыс жасады. Өйткені құстар-біздің досымыз.Құстардың адамға пайдасы өте көп. ЕБҚ тапсырмасы 52-жаттығу Х 53-жаттығу А.С. От, су,эколог,жанартау І.С. Найзағайдың, күннің Б,С. Атама, әжеге Т.С. Бағбанды, ұшқышты,желді,даласын ЕҚБ тапсырмасы 54-жаттығу Т.с. т.с Балапаны бар құсты атпайды.Суды ағызып қоюға болмайды.Сабаққа Т.с. баратын күнді күтіп жүрмін. Т.с. Өсімдікті баптап күту керек Үй тапсырмасы 55-жаттығу Аққуды, тағаны, тұлпарды. Аққуды,тағаны,тұлпарды- толықтауыш болып тұр.
|
Шаттық шеңбері Қай кезде қайда хабарласатынын жазып келеді Баланың әрекетіне өз пікірін білдіреді Табыс септігіндегі сөздерді табады Топтастыру жасайды Сөйлем құрап жазады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мадақтау ҚБ: «Жарайсың» Дескриптор: Сабақтың тақырыбын ашады-1Б табыс септігі қандай сұраққа жауап беретінін және жалғауларын табады-1Б ҚБ: «Эмоция кестесі» Дескриптор: Тапсырманы дәптерде орындайды.-1Б Зат есімнің қай септікте тұрғанын айтады.-1Б ҚБ: «Бургер»әдісі Дескриптор: Сөздерге топтастыру жасайды-1Б Олардың айырмашылығын атайды-1Б Дескриптор: Сөздерге табыс септігінің жалғауын жалғайды-1Б Сөздерден сөйлем құрай алады-1Б ҚБ: «От шашу» Дескриптор: Мақал-мәтелдердің ішінен табыс септіктегі сөздері табады-1Б Сөздерді сөйлем мүшесіне талдайды-1Б Аралдар картасы |
Септіктер туралы ереже
Аққу туралы деректер
Аққу туралы бейнебаян Сызба Жұмыс үлгісі Суреттер Кері байланыс парақтары |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Табыс септік"
Ашық сабақ "Табыс септік"
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Табиғат құбылыстары |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып:4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№75 сабақ. Табыс септік |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.6.1 – белгілібіртақырыптаберілген мәтіннің түрлерін, жанрын, стилін салыстырып, ұқсастықтары мен айырмашылықтарынанықтау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кейіпкер туралы пікірін білдіруді үйренеді. Табыс септігімен танысады |
|||||
|
Құндылықтар |
ТАЛАП:Қоршаған орта тазалығын сақтайды |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Психологиялық ахуал қалыптастыру Өткен тақырыпты қайталау «Барыс септік» тақырыбы 50-жаттығу Түтін шықса-өрт сөндірушілерге Газ иісі шықса-газ апаты қызметіне Жүргіншіні машина қақса-жедел жәрдемге Машина тоқтамаса-полицияға Жаңа тақырып ФС-тапсырмасы 51-жаттығу Бала өте дұрыс жасады. Өйткені құстар-біздің досымыз.Құстардың адамға пайдасы өте көп. ЕБҚ тапсырмасы 52-жаттығу Х 53-жаттығу А.С. От, су,эколог,жанартау І.С. Найзағайдың, күннің Б,С. Атама, әжеге Т.С. Бағбанды, ұшқышты,желді,даласын ЕҚБ тапсырмасы 54-жаттығу Т.с. т.с Балапаны бар құсты атпайды.Суды ағызып қоюға болмайды.Сабаққа Т.с. баратын күнді күтіп жүрмін. Т.с. Өсімдікті баптап күту керек Үй тапсырмасы 55-жаттығу Аққуды, тағаны, тұлпарды. Аққуды,тағаны,тұлпарды- толықтауыш болып тұр.
|
Шаттық шеңбері Қай кезде қайда хабарласатынын жазып келеді Баланың әрекетіне өз пікірін білдіреді Табыс септігіндегі сөздерді табады Топтастыру жасайды Сөйлем құрап жазады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мадақтау ҚБ: «Жарайсың» Дескриптор: Сабақтың тақырыбын ашады-1Б табыс септігі қандай сұраққа жауап беретінін және жалғауларын табады-1Б ҚБ: «Эмоция кестесі» Дескриптор: Тапсырманы дәптерде орындайды.-1Б Зат есімнің қай септікте тұрғанын айтады.-1Б ҚБ: «Бургер»әдісі Дескриптор: Сөздерге топтастыру жасайды-1Б Олардың айырмашылығын атайды-1Б Дескриптор: Сөздерге табыс септігінің жалғауын жалғайды-1Б Сөздерден сөйлем құрай алады-1Б ҚБ: «От шашу» Дескриптор: Мақал-мәтелдердің ішінен табыс септіктегі сөздері табады-1Б Сөздерді сөйлем мүшесіне талдайды-1Б Аралдар картасы |
Септіктер туралы ереже
Аққу туралы деректер
Аққу туралы бейнебаян Сызба Жұмыс үлгісі Суреттер Кері байланыс парақтары |
||
шағым қалдыра аласыз

















