Т. Бигельдинов атындағы Қарағанды республикалық «Жас ұлан» мектебі

Тақырыбы: Кеңістіктегі бұрыштар
Ашық сабақ жоспары
8 желтоқсан 2021 жыл.

Түзу мен жазықтықтың перпендикулярлығы
|
Сабақ №27 |
Мектеп: Қарағанды республикалық «Жас ұлан» мектебі |
|||||
|
Күні: 08.12.2021 |
Мұғалімнің аты-жөні: Тойбекова Рымтай Аскатовна |
|||||
|
Сынып: 1 рота 3 взвод |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Кеңістіктегі бұрыштар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.9 - кеңістіктегі екі түзу арасындағы бұрыш анықтамасын білу; 10.2.10 - айқас түзулер арасындағы бұрыш пен олардың ортақ перпендикулярын сызбада кескіндей алу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Қиылысатын екі түзудің арасындағы бұрышты сызбада көрсете алады. Қиылысатын екі түзудің арасындағы бұрышты анықтай алады Кеңістіктегі екі айқас түзудің арасындағы бұрышты табады. айқас түзулер арасындағы бұрыш пен олардың ортақ перпендикулярын сызбада кескіндей алады. |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 3 минут |
Амандасу. Сабақ мақсатын хабарлау. Сыныпты екі топқа бөлу Үйге тапсырмасын талдау. 1.Көлбеу а –ға тең. Егер көлбеу жазықтықпен : 1) 300, 2) 450, 3) 600 бұрыш жасайтын болса, осы көлбеудің жазықтыққа түсірілген проекциясы неге тең? |
Баянат береді. Екі топқа бөлініп отырады. |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 5 минут 10 минут 15 минут 10 минут
|
І. Топпен жұмыс. Ақиқат-Жалған ойыны
ІІ. Жеке жұмыс. Ширату жаттығулары. https://www.geogebra.org/m/pacr4rhh https://www.geogebra.org/m/guvh7r4b
ІІІ. «Джунгли» еліне саяхат. Жұптас-Бөліс. https://wordwall.net/play/26220/548/868
Тапсырма орындалып болған соң кері байланыс беру.
Мұғалім мысал көрсетеді. Сол бойынша тапсырма таратады.
|
І. Топпен бірігіп, ноутбукта әр топ сілтеме бойынша өтіп жеке ауызша тапсырма орындайды.
ІІ. Оқушылар ауызша қойылған сұрақтарға жауап береді.
ІІІ жұппен бірігіп тапсырманы орындайды, топпен талдап, ортақ шешімін толтырып жазады.
|
Бағалау парағы бойынша
Лайк арқылы
Бағалау парағына балла қою арқылы
|
Сайт https://wordwall.net/play/26222/824/581
https://www.geogebra.org/m/pacr4rhh
https://wordwall.net/play/26220/548/868
|
||
|
Соңы 2 минут Кері байланыс
|
Бағалау. Оқушылар өзін-өзі ауызша бағалау парағы бойынша бағалайды. Оқушыларға мұғалім тарапынан кері байланыс беріледі. https://app.onlinetestpad.com/surveys/b6crw5o3vdtlw/questions Үйге тапсырма: теорияны оқып келу және төмендегі тапсырмаларды орындау: 1) ABCD ромб берілген. MD және AC қабырғалары арасындағы бұрышты табыңыз. (Сурет 5). Жауабы 90о 2) ABCD квадрат
берілген. MD және BC қабырғалары арасындағы бұрышты табыңыз. (Сурет
6). Жауабы
|
|
|
https://onlinetestpad.com/crxm6duoufmsk |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ: Түзу мен жазықтықтың перпендикулярлығы
Ашық сабақ: Түзу мен жазықтықтың перпендикулярлығы
Т. Бигельдинов атындағы Қарағанды республикалық «Жас ұлан» мектебі

Тақырыбы: Кеңістіктегі бұрыштар
Ашық сабақ жоспары
8 желтоқсан 2021 жыл.

Түзу мен жазықтықтың перпендикулярлығы
|
Сабақ №27 |
Мектеп: Қарағанды республикалық «Жас ұлан» мектебі |
|||||
|
Күні: 08.12.2021 |
Мұғалімнің аты-жөні: Тойбекова Рымтай Аскатовна |
|||||
|
Сынып: 1 рота 3 взвод |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Кеңістіктегі бұрыштар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.9 - кеңістіктегі екі түзу арасындағы бұрыш анықтамасын білу; 10.2.10 - айқас түзулер арасындағы бұрыш пен олардың ортақ перпендикулярын сызбада кескіндей алу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Қиылысатын екі түзудің арасындағы бұрышты сызбада көрсете алады. Қиылысатын екі түзудің арасындағы бұрышты анықтай алады Кеңістіктегі екі айқас түзудің арасындағы бұрышты табады. айқас түзулер арасындағы бұрыш пен олардың ортақ перпендикулярын сызбада кескіндей алады. |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 3 минут |
Амандасу. Сабақ мақсатын хабарлау. Сыныпты екі топқа бөлу Үйге тапсырмасын талдау. 1.Көлбеу а –ға тең. Егер көлбеу жазықтықпен : 1) 300, 2) 450, 3) 600 бұрыш жасайтын болса, осы көлбеудің жазықтыққа түсірілген проекциясы неге тең? |
Баянат береді. Екі топқа бөлініп отырады. |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 5 минут 10 минут 15 минут 10 минут
|
І. Топпен жұмыс. Ақиқат-Жалған ойыны
ІІ. Жеке жұмыс. Ширату жаттығулары. https://www.geogebra.org/m/pacr4rhh https://www.geogebra.org/m/guvh7r4b
ІІІ. «Джунгли» еліне саяхат. Жұптас-Бөліс. https://wordwall.net/play/26220/548/868
Тапсырма орындалып болған соң кері байланыс беру.
Мұғалім мысал көрсетеді. Сол бойынша тапсырма таратады.
|
І. Топпен бірігіп, ноутбукта әр топ сілтеме бойынша өтіп жеке ауызша тапсырма орындайды.
ІІ. Оқушылар ауызша қойылған сұрақтарға жауап береді.
ІІІ жұппен бірігіп тапсырманы орындайды, топпен талдап, ортақ шешімін толтырып жазады.
|
Бағалау парағы бойынша
Лайк арқылы
Бағалау парағына балла қою арқылы
|
Сайт https://wordwall.net/play/26222/824/581
https://www.geogebra.org/m/pacr4rhh
https://wordwall.net/play/26220/548/868
|
||
|
Соңы 2 минут Кері байланыс
|
Бағалау. Оқушылар өзін-өзі ауызша бағалау парағы бойынша бағалайды. Оқушыларға мұғалім тарапынан кері байланыс беріледі. https://app.onlinetestpad.com/surveys/b6crw5o3vdtlw/questions Үйге тапсырма: теорияны оқып келу және төмендегі тапсырмаларды орындау: 1) ABCD ромб берілген. MD және AC қабырғалары арасындағы бұрышты табыңыз. (Сурет 5). Жауабы 90о 2) ABCD квадрат
берілген. MD және BC қабырғалары арасындағы бұрышты табыңыз. (Сурет
6). Жауабы
|
|
|
https://onlinetestpad.com/crxm6duoufmsk |
||
шағым қалдыра аласыз




















