|
Бөлім: |
10.3С Туынды |
|||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Сарымсакова Нургул Салдарбековна |
|||||
|
Күні: |
20.02.2025ж. |
|||||
|
Пән/Сынып: |
Алгебра және АБ / 10 А сынып. |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Туындының анықтамасына есептер шығару |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.4.1.17 - функция туындысының анықтамасын білу және анықтама бойынша функцияның туындысын табу; 10.4.1.18 - тұрақты функцияның және дәрежелік функцияның туындыларын табу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылар: Функцияның анықтамасын біледі және функцияның туындысын табады; Тұрақты функцияның туындысын табады; Дәрежелік функцияның туындысын есептейді; |
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдас тыру |
Ұйымдастыру кезеңі: оқушылармен сәлемдесу, сыныптағы қажеттілікті түгелдеу. Үй тапсырмасын бір-бірімен дәптер алмастырып үй жұмысын тексереді Қатемен жұмыс жүргізіледі Өткен тақырып бойынша сұрақтар қоямын |
Сәлемдеседі; Бір-бірін тексеріп бағалайды Оқушылар мақсат қояды Оқушылар жауап бере отырып, сабақ мақсатын қояды |
|
Дәптер |
||
|
Негізгі бөлім Топтық жұмыс Жұптық жұмыс |
Оқушыларды рандомно топқа бөлу үшін “Qazmath” платформасын қолданамын. Өткен тақырыпты қайталау мақсатында “Baamboozle” платформасымен сұрақтарға жауап береді Дескриптор: Жеңіске жеткен топ 2 балл Келесі топ 1 балл Тең түссе 2-2 баллдан Оқушыларды рандомно жұпқа бөлу үшін “Qazmath” платформасын қолданамын. Оқушылар тапсырмаларды “Learningapps” қосымшасымен орындайды Дескриптор: 8-9 дұрыс - 3 балл 6-7 дұрыс- 2 балл 3-5 дұрыс -1 балл 3-тен кем -0 балл |
Оқушалар бөлінген топ бойынша бөлініп отырады Сұрақтарға жауап бере отырып, барынша көбірек балл жинауға ұмтылады Оқушылар жұппен отырып тапсырманы біргелесе орындайды Артынан жауаптарын платформада тексереді |
Дескриптор бойынша бағалау Дескриптор бойынша бағалау |
https://qazmath.net/quraldar/topka-bolu/ https://www.baamboozle.com/game/3018713 https://learningapps.org/view1445699 |
||
|
Жеке жұмыс |
Функцияның туындысын табыңдар:
Дескриптор: Әр есеп 1 балл, барлығы: 5 балл |
Оқушылар жеке параққа жұмысты орындайды, нәтижесі жетістік критерийі бойынша бағаланады. Есептің жауабын QR код арқылы тексереді
|
Дескриптор бойынша бағалау |
Парақша лар |
||
|
Кері байланыс Рефлексия |
“Көңіл күй” аралы Оқушыларға берілген сілтеме бойынша кіріп, көңіл күйлеріне сәйкес “Қорқыныш”, “Қанағаттану”, “Рахаттану” аралды таңдайды. Неге ол аралды таңдағанын, яғни сабақтан алған әсерін жазады
“Қорқыныш” аралындағы оқушылардың түсінбеген жерлерін, “Рахаттану” аралындағы оқушыларға түсіндіруді ұсынамын. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау мақсатында сілтемені ашып, сабақта нені түсініп, қай жерден қиналғанын жазады. Түсінбеген сұрақтарын достарымен бірлесіп шешеді. Үйге тапсырма № 41.7 |
Кері байланыс |
https://padlet.com/akshta1010/1-2-3-n3k230mhyybpw0jh |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Туынды. 10 сынып
Ашық сабақ. Туынды. 10 сынып
|
Бөлім: |
10.3С Туынды |
|||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Сарымсакова Нургул Салдарбековна |
|||||
|
Күні: |
20.02.2025ж. |
|||||
|
Пән/Сынып: |
Алгебра және АБ / 10 А сынып. |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Туындының анықтамасына есептер шығару |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.4.1.17 - функция туындысының анықтамасын білу және анықтама бойынша функцияның туындысын табу; 10.4.1.18 - тұрақты функцияның және дәрежелік функцияның туындыларын табу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылар: Функцияның анықтамасын біледі және функцияның туындысын табады; Тұрақты функцияның туындысын табады; Дәрежелік функцияның туындысын есептейді; |
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдас тыру |
Ұйымдастыру кезеңі: оқушылармен сәлемдесу, сыныптағы қажеттілікті түгелдеу. Үй тапсырмасын бір-бірімен дәптер алмастырып үй жұмысын тексереді Қатемен жұмыс жүргізіледі Өткен тақырып бойынша сұрақтар қоямын |
Сәлемдеседі; Бір-бірін тексеріп бағалайды Оқушылар мақсат қояды Оқушылар жауап бере отырып, сабақ мақсатын қояды |
|
Дәптер |
||
|
Негізгі бөлім Топтық жұмыс Жұптық жұмыс |
Оқушыларды рандомно топқа бөлу үшін “Qazmath” платформасын қолданамын. Өткен тақырыпты қайталау мақсатында “Baamboozle” платформасымен сұрақтарға жауап береді Дескриптор: Жеңіске жеткен топ 2 балл Келесі топ 1 балл Тең түссе 2-2 баллдан Оқушыларды рандомно жұпқа бөлу үшін “Qazmath” платформасын қолданамын. Оқушылар тапсырмаларды “Learningapps” қосымшасымен орындайды Дескриптор: 8-9 дұрыс - 3 балл 6-7 дұрыс- 2 балл 3-5 дұрыс -1 балл 3-тен кем -0 балл |
Оқушалар бөлінген топ бойынша бөлініп отырады Сұрақтарға жауап бере отырып, барынша көбірек балл жинауға ұмтылады Оқушылар жұппен отырып тапсырманы біргелесе орындайды Артынан жауаптарын платформада тексереді |
Дескриптор бойынша бағалау Дескриптор бойынша бағалау |
https://qazmath.net/quraldar/topka-bolu/ https://www.baamboozle.com/game/3018713 https://learningapps.org/view1445699 |
||
|
Жеке жұмыс |
Функцияның туындысын табыңдар:
Дескриптор: Әр есеп 1 балл, барлығы: 5 балл |
Оқушылар жеке параққа жұмысты орындайды, нәтижесі жетістік критерийі бойынша бағаланады. Есептің жауабын QR код арқылы тексереді
|
Дескриптор бойынша бағалау |
Парақша лар |
||
|
Кері байланыс Рефлексия |
“Көңіл күй” аралы Оқушыларға берілген сілтеме бойынша кіріп, көңіл күйлеріне сәйкес “Қорқыныш”, “Қанағаттану”, “Рахаттану” аралды таңдайды. Неге ол аралды таңдағанын, яғни сабақтан алған әсерін жазады
“Қорқыныш” аралындағы оқушылардың түсінбеген жерлерін, “Рахаттану” аралындағы оқушыларға түсіндіруді ұсынамын. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау мақсатында сілтемені ашып, сабақта нені түсініп, қай жерден қиналғанын жазады. Түсінбеген сұрақтарын достарымен бірлесіп шешеді. Үйге тапсырма № 41.7 |
Кері байланыс |
https://padlet.com/akshta1010/1-2-3-n3k230mhyybpw0jh |
||
шағым қалдыра аласыз


















