Сабақ тақырыбы: Ми . Үлкен ми сыңарлары .
|
Бөлім: |
Координация және реттелу |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Батай Әсия Сакенқызы |
|
|
Күн: |
Сыныбы : 7 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Тақырыбы: |
Ми . Үлкен ми сыңарлары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.7.4 - орталық жүйке жүйесі бөлімдерінің құрылысы мен қызметтерін салыстыру
|
|
|
Сабақтың
мақсаты: |
үлкен ми сыңарларының бөлімдерін біледі; үлкен ми сыңарларының қызметін түсіндіреді; |
|
|
Сабақ барысы/уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 1 мин |
І. Ұйымдастыру кезеңі: «Ми суреттері» бойынша топқа бірігуге нұсқау береді. |
«Ми суреттері» бойынша топтарға бірігеді. |
Кері байланыс: Мадақтау арқылы бағаланады. |
Ми суреті |
|
4 мин |
ІІ Үй тапсырмасы «ҰБТ» тәсілі арқылы үй тапсырмасын және өткен тақырыптар бойынша білімді қалыптастыру |
Оқушылар өткен тақырыптар бойынша құрастырылған тест сұрақтарына жауап береді.
|
Кері байланыс: Өз-өзін бағалау тәсілі арқылы |
презентация |
|
6 |
ІІІ Оқушыларға сұрақтар ұсынылады. Тыңдалым алды тапсырмалар: 1. Ми минутына неше мл қан қабылдайды? 2. Ми ағза энергиясының неше пайызын, ал ағза салмағының неше пайызын пайдаланады? 3. Мишық дегеніміз не? Теориялық ақпарат ұсынады Теорияны бекіту тапсырмасы:
|
Теорияны бекіту тапсырмасын орындайды. Сұрақтардың жауаптарын іздеп, қорытынды талдау жүргізеді |
|
видеоролик Презентация |
|
Сабақтың ортасы 10 мин |
Топтық жұмыс. Топтық жұмысты ұйымдастырады. 1 -топ Ми бөліктері 2- топ «Үлкен ми сыңарларының сенсорлық (сезімтал) аймақтары |
Оқушылар топтарда мұғалімнің бағыт берумен берілген тақырыпты талдап, топтык жұмыс орындайды. 1 -топ Ми бөліктері
2- топ «Үлкен ми сыңарларының сенсорлық (сезімтал) аймақтары
|
Кері байланыс: Өз-өзін бағалау |
|
|
10 10 |
Жұптық жұмыс ұйымдастырылады Жеке жұмыс «Гугл» әдісі арқылы жүзеге асырылады.
|
Берілген тапсырманы сәйкестендіреді
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап іздейді |
Өз-өзін бағалау |
|
|
Сабақ тың соңы 4 мин |
Кері байланыс «Пирамида» арқылы кері байланыс жасауды ұсынады |
Қатысушылар « Пирамида» арқылы кері байланыс жасайды |
|
сурет |
|
мин |
Үй тапсырмасы § 38оку |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ашық сабақ Үлкен ми сыңарларының құрылысы, 7-сынып
ашық сабақ Үлкен ми сыңарларының құрылысы, 7-сынып
Сабақ тақырыбы: Ми . Үлкен ми сыңарлары .
|
Бөлім: |
Координация және реттелу |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Батай Әсия Сакенқызы |
|
|
Күн: |
Сыныбы : 7 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Тақырыбы: |
Ми . Үлкен ми сыңарлары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.7.4 - орталық жүйке жүйесі бөлімдерінің құрылысы мен қызметтерін салыстыру
|
|
|
Сабақтың
мақсаты: |
үлкен ми сыңарларының бөлімдерін біледі; үлкен ми сыңарларының қызметін түсіндіреді; |
|
|
Сабақ барысы/уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 1 мин |
І. Ұйымдастыру кезеңі: «Ми суреттері» бойынша топқа бірігуге нұсқау береді. |
«Ми суреттері» бойынша топтарға бірігеді. |
Кері байланыс: Мадақтау арқылы бағаланады. |
Ми суреті |
|
4 мин |
ІІ Үй тапсырмасы «ҰБТ» тәсілі арқылы үй тапсырмасын және өткен тақырыптар бойынша білімді қалыптастыру |
Оқушылар өткен тақырыптар бойынша құрастырылған тест сұрақтарына жауап береді.
|
Кері байланыс: Өз-өзін бағалау тәсілі арқылы |
презентация |
|
6 |
ІІІ Оқушыларға сұрақтар ұсынылады. Тыңдалым алды тапсырмалар: 1. Ми минутына неше мл қан қабылдайды? 2. Ми ағза энергиясының неше пайызын, ал ағза салмағының неше пайызын пайдаланады? 3. Мишық дегеніміз не? Теориялық ақпарат ұсынады Теорияны бекіту тапсырмасы:
|
Теорияны бекіту тапсырмасын орындайды. Сұрақтардың жауаптарын іздеп, қорытынды талдау жүргізеді |
|
видеоролик Презентация |
|
Сабақтың ортасы 10 мин |
Топтық жұмыс. Топтық жұмысты ұйымдастырады. 1 -топ Ми бөліктері 2- топ «Үлкен ми сыңарларының сенсорлық (сезімтал) аймақтары |
Оқушылар топтарда мұғалімнің бағыт берумен берілген тақырыпты талдап, топтык жұмыс орындайды. 1 -топ Ми бөліктері
2- топ «Үлкен ми сыңарларының сенсорлық (сезімтал) аймақтары
|
Кері байланыс: Өз-өзін бағалау |
|
|
10 10 |
Жұптық жұмыс ұйымдастырылады Жеке жұмыс «Гугл» әдісі арқылы жүзеге асырылады.
|
Берілген тапсырманы сәйкестендіреді
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап іздейді |
Өз-өзін бағалау |
|
|
Сабақ тың соңы 4 мин |
Кері байланыс «Пирамида» арқылы кері байланыс жасауды ұсынады |
Қатысушылар « Пирамида» арқылы кері байланыс жасайды |
|
сурет |
|
мин |
Үй тапсырмасы § 38оку |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

















