|
Cабақтың тақырыбы |
Үш таңбалы сандарды оқу, жазу және салыстыру |
|
|
Мақсаты |
Үш таңбалы сандарды сандарды оқуды,жазуды, салыстыруды білуі тиіс. Сандарды қосуға, азайтуға,салыстыруға есептер шығаруы керек..; |
|
|
Міндеттері |
ӨЗін және өзара бағалауды қалыптастыру, сабаққа деген қызығушылығын арттыру |
|
|
Күтілетін нәтиже |
Үш таңбалы сандарды оқи, жаза, салыстыра алады.. Өзара қателіктерін табуға, бағалауға үйренеді |
|
|
Сабақтың түрі |
Жаңа сабақ |
|
|
Қолданы-н ресурстар |
Кестелер,тақта, стикерлер, бағалау парақшалары, ноутбук |
|
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Шаттық шеңбері.Тренинг Маған математика сабағын оқу керек.. Себебі........ себебін айтқызу. Оқушыларды геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу. Бағалау өзін және өзара бағалау қажеттігі туралы айту. Әр топқа бағалау парағын таратып беру. |
Себебін айтып, сөйлемді аяқтайды. Оқушылар топқа бөлініп,.өз топбасшыларын сайлайды. . Бағалау парағы арқылы топбасшылар өз топ мүшелерін бағалап отырады. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Үш таңбалы сандарды оқу, жазу және салыстыру"
Ашық сабақ "Үш таңбалы сандарды оқу, жазу және салыстыру"
|
Cабақтың тақырыбы |
Үш таңбалы сандарды оқу, жазу және салыстыру |
|
|
Мақсаты |
Үш таңбалы сандарды сандарды оқуды,жазуды, салыстыруды білуі тиіс. Сандарды қосуға, азайтуға,салыстыруға есептер шығаруы керек..; |
|
|
Міндеттері |
ӨЗін және өзара бағалауды қалыптастыру, сабаққа деген қызығушылығын арттыру |
|
|
Күтілетін нәтиже |
Үш таңбалы сандарды оқи, жаза, салыстыра алады.. Өзара қателіктерін табуға, бағалауға үйренеді |
|
|
Сабақтың түрі |
Жаңа сабақ |
|
|
Қолданы-н ресурстар |
Кестелер,тақта, стикерлер, бағалау парақшалары, ноутбук |
|
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Шаттық шеңбері.Тренинг Маған математика сабағын оқу керек.. Себебі........ себебін айтқызу. Оқушыларды геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу. Бағалау өзін және өзара бағалау қажеттігі туралы айту. Әр топқа бағалау парағын таратып беру. |
Себебін айтып, сөйлемді аяқтайды. Оқушылар топқа бөлініп,.өз топбасшыларын сайлайды. . Бағалау парағы арқылы топбасшылар өз топ мүшелерін бағалап отырады. |
шағым қалдыра аласыз













