Материалдар / Ашық сабақ "Үшбұрыштар" 4 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ "Үшбұрыштар" 4 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Математика 4 сынып "Үшбұрыштар" тақырыбында ашық сабақ. Сабақ жоспарында жаңа әдіс тәсілдер қолданылған, әдіс-тәсілдердің сілтемесі көрсетілген.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
05 Мамыр 2024
389
10 рет жүктелген
450 ₸
Бүгін алсаңыз
+23 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +23 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады



Білім беру ұйымының атауы

5 ЖОББМ

Пәні:

Математика

Бөлім:

Болашаққа саяхат. Үшбұрыш. Симметрия

Педагогтің аты-жөні:

Г.Т.Гусманова

Күні:

02.05.24ж

Сынып: 4г

Қатысушылар саны: 16

Қатыспағандар саны: 1

Сабақтың тақырыбы:

154 сабақ. Үшбұрыштар

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

4.3.1.1** тікбұрышты үшбұрышты тану және атау;

4.3.1.2 - үшбұрыштарды жіктеу

Сабақтың мақсаты

Үшбұрыштарды тануды және жіктеуді үйренеді.



Құндылықтар

Жаңаны білуге, тануға ұмтылу

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар


Сабақтың ортасы


Ұйымдас-тыру



3 минут








Үй тапсырмасын тексеру



7 минут

















Сабақтың ортасы

Жаңа білім


20 минут
















































2 минут









5 минут








Сабақтың соңы


Бекіту

3 минут






Кері байланыс

2 минут





Үй тапсырмасы

3 минут






Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

Психологиялық ахуалды қалыптастыру.


Бір-бірімізді тыңдаймыз, десек 1 рет қол соғамыз.

Ұйымшыл боламыз десек, 2 рет қол соғамыз.

Белсенділік танытамыз десек, 3 рет қол соғамыз.


«Тарсия» әдісі арқылы

үй тапсырмасын тексеру

2 есеп, 86 бет

a)V=84000см3

a=70см

b=20см

c=?см

c=V/(a*b)=84000/(70*20)=84000/1400=

60см


ә)V=360дм3

a=8дм

b=5дм

c=?дм

c=V/(a*b)=360/(8*5)=360/40=9дм


б) V=720000см3

a=90см

b=50см

c=?см

c=V/(a*b)=720000/(90*50)=720000/45000=160см


Жаңа тақырып

Learningapps платформасы арқылы жаңа тақырыпты ашу



1-топ теңбүйірлі үшбұрыш

2-топ теңқабырғалы үшбұрыш

3-топ қабырғалары әртүрлі үшбұрыш




1 есеп

ХХ ғасыр—ХХІ ғасыр

Ең жаңа ғасыр






Топтық жұмыс «Кесте толтыру»

4 есеп



Жұптық жұмыс

5 есеп

1. Қабырғалары әртүрлі: 1,5,3,7,4,11,12.

2. Теңқабырғалы. жоқ.

3. Теңбүйірлі. 2,6,8,9,10







Сергіту сәті «Бала бала балапан»

https://youtube.com/watch?v=e_i716uzZn0&feature=shared




Жеке жұмыс

7 есеп а.

P=27см

a-?см

a=P/3=27/3=9см

Ж: АВС үшбұрышының қабырғасы -9см




«Тест» тапсырмасы Learningapps платформасы интербелсенді тақта, QR код арқылы бекіту.

https://learningapps.org/watch?v=pt0n02da524


«Күнделік» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау және кері байланыс жасау.


Үй тапсырмасы

7 ә.

a=4см

P=?см

P=3*a=3*4=12м

Ж: АВС үшбұрышының периметрі-12см













Сұрақтарға дұрыс жауап беріп, үшбұрышты құрастыру
















Оқушылар, пазл құрастыру арқылы жаңа тақырыпты ашады.








Тапсырманы дәптерге орындайды.











Белгілері бойынша топтарға бөледі









Нөмірі бойынша топқа бөліп жазады







Сергіту сәтін орындайды.







Жазбаша есептейді






Оқушылар интербелсенді тақтамен, кейбіреулері QR кодты сканерлеу арқылы ТЕСТ тапсырмасын орындайды



Өзін-өзі бағалап, кері байланыс жасайды.




Үй тапсырмасын алады















Дескриптор:

Фигураның биіктігін табу формуласын біледі-1Б

Есептің мәнін дұрыс шығарады-1Б


Мадақтаулар

ҚБ:




Мадақтаулар

ҚБ:

450 ₸ - Сатып алу

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!