|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Дизайн теориясы |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 «» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Веб- бетке арналған графика. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.1.5 Веб-эргономиканың ерекшеліктерін ескере отырып, графикалық редактор арқылы сайттың дизайн-макетін жасау. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Құндылықтарды дарыту: |
Ұқыптылыққа, жауапкершілікке, ауызбіршілікке, ұлттық патриотизм арқылы адалдыққа, достыққы баулу. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы Үйге тапсырма |
Оқушылармен амандасып, оқушыларды түгендеу. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Оқушыларға бағалау парақшасы жеке-жеке беріліп «Бағалау критериі»түсіндіріледі.
Үй жұмысын сұрау. «Миға шабуыл» әдісі арқылы сұралады. 1. «Жақсы дизайн» принциптері қалай жүзеге асырылады? 2. Ыңғайлылық принциптерін сақтау үшін не істеу керек? 3. Қарапайымдылық принциптері қандай әрекеттердің дұрыс орындалуын білдіреді? 4.Көркемдік принциптері нешеге бөлінеді? 5.Дизайн құруда ақпаратты пайдаланушы қалай қабылдайтынын ескеру неліктен маңызды? 6. «Жақсы дизайн» принциптерін ұстану не себепті маңызды? ҚБ: / 1 балл/ Жаңа тақырыпты түсіндіру. Видео сабақты қарау:
1-тапсырма. Жеке жұмыс. Оқулықпен жұмыс: 72 бет
ҚБ: / 1-2- балл/ аралығы 2-тапсырма.Практикалық жұмыс:73-бет
ҚБ: / 1-6- балл/ аралығы 3- тапсырма. «Өзіңді тексер» Экрандағы тапсырмаларға жауап береді. https://wordwall.net/ru/resource/25635317
ҚБ: / 1-- балл /
Рефлексия Оқушылардың бүгінгі сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын бақылаймын. Оқушылар компьютердің құрамдас бөліктерінің атқаратын қызметін қалай түсіндік деп ойлайсыңдар?
73 –беттегі. Ой бөлісейік |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді, өзін-өзі бағалайды Расторлық және Векторлық графикалық редактормен танысады Дәптерге жазады Оқушылар Расторлық және векторлық файл форматтарын дұрыс орналастырады. Өзін –өзі бағалайды. Графикалық файл форматын түрлендіреді. Өзін –өзі бағалайды. - интерактивті тапсырманы орындайды Оқушылар кері байланыс береді. Оқушылар өзін –өзі бағалайды. Бағалау критериі бойынша |
Бағалау критерийі:
1-балл Бағалау критерийі:
Бағалау критерийі:
1-балл
1-балл
Бағалау критерийі:
1-балл Оқушылар өзін –өзі бағалайды |
Презентация Информа тика 10сынып. «Алматы кітап» Жұмыс дәптері Оқулық htt https://youtu.be/i1EmrkU3nn4 ps://youtu.be/i1EmrkU3nn4 Оқулық, Дәптер Оқулық, рефлекция Оқушы дәптері |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ: Веб-бетке арналған графика . 10-сынып
Ашық сабақ: Веб-бетке арналған графика . 10-сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Дизайн теориясы |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 «» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Веб- бетке арналған графика. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.1.5 Веб-эргономиканың ерекшеліктерін ескере отырып, графикалық редактор арқылы сайттың дизайн-макетін жасау. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Құндылықтарды дарыту: |
Ұқыптылыққа, жауапкершілікке, ауызбіршілікке, ұлттық патриотизм арқылы адалдыққа, достыққы баулу. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы Үйге тапсырма |
Оқушылармен амандасып, оқушыларды түгендеу. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Оқушыларға бағалау парақшасы жеке-жеке беріліп «Бағалау критериі»түсіндіріледі.
Үй жұмысын сұрау. «Миға шабуыл» әдісі арқылы сұралады. 1. «Жақсы дизайн» принциптері қалай жүзеге асырылады? 2. Ыңғайлылық принциптерін сақтау үшін не істеу керек? 3. Қарапайымдылық принциптері қандай әрекеттердің дұрыс орындалуын білдіреді? 4.Көркемдік принциптері нешеге бөлінеді? 5.Дизайн құруда ақпаратты пайдаланушы қалай қабылдайтынын ескеру неліктен маңызды? 6. «Жақсы дизайн» принциптерін ұстану не себепті маңызды? ҚБ: / 1 балл/ Жаңа тақырыпты түсіндіру. Видео сабақты қарау:
1-тапсырма. Жеке жұмыс. Оқулықпен жұмыс: 72 бет
ҚБ: / 1-2- балл/ аралығы 2-тапсырма.Практикалық жұмыс:73-бет
ҚБ: / 1-6- балл/ аралығы 3- тапсырма. «Өзіңді тексер» Экрандағы тапсырмаларға жауап береді. https://wordwall.net/ru/resource/25635317
ҚБ: / 1-- балл /
Рефлексия Оқушылардың бүгінгі сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын бақылаймын. Оқушылар компьютердің құрамдас бөліктерінің атқаратын қызметін қалай түсіндік деп ойлайсыңдар?
73 –беттегі. Ой бөлісейік |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді, өзін-өзі бағалайды Расторлық және Векторлық графикалық редактормен танысады Дәптерге жазады Оқушылар Расторлық және векторлық файл форматтарын дұрыс орналастырады. Өзін –өзі бағалайды. Графикалық файл форматын түрлендіреді. Өзін –өзі бағалайды. - интерактивті тапсырманы орындайды Оқушылар кері байланыс береді. Оқушылар өзін –өзі бағалайды. Бағалау критериі бойынша |
Бағалау критерийі:
1-балл Бағалау критерийі:
Бағалау критерийі:
1-балл
1-балл
Бағалау критерийі:
1-балл Оқушылар өзін –өзі бағалайды |
Презентация Информа тика 10сынып. «Алматы кітап» Жұмыс дәптері Оқулық htt https://youtu.be/i1EmrkU3nn4 ps://youtu.be/i1EmrkU3nn4 Оқулық, Дәптер Оқулық, рефлекция Оқушы дәптері |
шағым қалдыра аласыз



















