|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі 8.2А Квадрат теңдеу |
Мектеп: Қ.Сағырбаев атындағы ЖОББМ-Б |
|||||||||||
|
Күні: 02.12.2020 |
Мұғалімнің аты- жөні: Неткалиева Н.Е |
|||||||||||
|
Сынып: 8Б |
Қатысқандар саны: 11 |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Квадрат теңдеуді шешу |
|||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.2.2.4 Виет теоремасын қолдану; |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушы:
|
|||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||||||||
|
Тілдік мақсат
|
Пәндік лексика мен терминология - квадрат теңдеу; - екінші дәрежелі теңдеу; - толық және толымсыз квадрат теңдеулер; - келтірілген квадрат теңдеу; - бірінші немесе басты коэффициент, екінші коэффициент немесе х-тің коэффициенті, бос мүше; - дискриминант; |
|||||||||||
|
Бастапқы білім |
Толымсыз квадрат теңдеуді шешу, квадрат теңдеудің дискриминанты |
|||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
|
Ресурс |
||||||||||
|
Сабақтың басы 1 минут
4 минут
Сабақтың ортасы
|
Ұйымдастыру кезеңі Амандасу Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру және ынталарын сабаққа аудару. 1 «Ой түрткі»
2. «Сергіту сәті» Логикалық тапсырма 1. 6, 4, 3 және 5 цифрларымен жазылған ең үлкен сан мен 2, 8, және 7 цифрларымен жазылған ең кіші санның айырмасын табыңыз. ж/ы: 6265 2. Заңдылықты анықтап, сұрақ белгісінің орнына сәйкес келетін санды табыңыз.
3. Заңдылықты
анықтаңыз.
4. Заңдылықты анықтаңыз: 1; 8; 9; 64; ? ж/ы: 25
3. «Сыныппен жұмыс» Сараланған тапсырмалар С деңгейі 1 балл
Дескриптор:
В1 деңгейі 2 балл
Дескриптор:
В2 деңгейі 3 балл
Дескриптор:
А деңгейі 4 балл
Дескриптор:
|
|
||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
4. Үйге тапсырма № 8.21 5. Бағалау 6.Рефлексия 1. Сабақтың мақсатына жеттік пе? 2. Сабақта ең маңызды не болды? 3. Өзіңізді не үшін мақтар едіңіз? 4. Сабақ қорытындысы бойынша кімді мақтар едіңіз? Неліктен? |
|
||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Виет теоремасы" 8 сынып
Ашық сабақ "Виет теоремасы" 8 сынып
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі 8.2А Квадрат теңдеу |
Мектеп: Қ.Сағырбаев атындағы ЖОББМ-Б |
|||||||||||
|
Күні: 02.12.2020 |
Мұғалімнің аты- жөні: Неткалиева Н.Е |
|||||||||||
|
Сынып: 8Б |
Қатысқандар саны: 11 |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Квадрат теңдеуді шешу |
|||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.2.2.4 Виет теоремасын қолдану; |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушы:
|
|||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||||||||
|
Тілдік мақсат
|
Пәндік лексика мен терминология - квадрат теңдеу; - екінші дәрежелі теңдеу; - толық және толымсыз квадрат теңдеулер; - келтірілген квадрат теңдеу; - бірінші немесе басты коэффициент, екінші коэффициент немесе х-тің коэффициенті, бос мүше; - дискриминант; |
|||||||||||
|
Бастапқы білім |
Толымсыз квадрат теңдеуді шешу, квадрат теңдеудің дискриминанты |
|||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
|
Ресурс |
||||||||||
|
Сабақтың басы 1 минут
4 минут
Сабақтың ортасы
|
Ұйымдастыру кезеңі Амандасу Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру және ынталарын сабаққа аудару. 1 «Ой түрткі»
2. «Сергіту сәті» Логикалық тапсырма 1. 6, 4, 3 және 5 цифрларымен жазылған ең үлкен сан мен 2, 8, және 7 цифрларымен жазылған ең кіші санның айырмасын табыңыз. ж/ы: 6265 2. Заңдылықты анықтап, сұрақ белгісінің орнына сәйкес келетін санды табыңыз.
3. Заңдылықты
анықтаңыз.
4. Заңдылықты анықтаңыз: 1; 8; 9; 64; ? ж/ы: 25
3. «Сыныппен жұмыс» Сараланған тапсырмалар С деңгейі 1 балл
Дескриптор:
В1 деңгейі 2 балл
Дескриптор:
В2 деңгейі 3 балл
Дескриптор:
А деңгейі 4 балл
Дескриптор:
|
|
||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
4. Үйге тапсырма № 8.21 5. Бағалау 6.Рефлексия 1. Сабақтың мақсатына жеттік пе? 2. Сабақта ең маңызды не болды? 3. Өзіңізді не үшін мақтар едіңіз? 4. Сабақ қорытындысы бойынша кімді мақтар едіңіз? Неліктен? |
|
||||||||||
шағым қалдыра аласыз













