|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|
|
Сыныбы: 2 «Б» |
|
|
|
Күні:06.10.2022ж |
|
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Қ. Жұмағалиев. Ең аяулы сөздер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
2.2.1.1 – мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Өлеңді мәнерлеп түсініп оқу,авторы жайлы түсінік беру.Шығармашылық тапсырмалар орындау |
Білу және түсіну Қолдану Жинақтау |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңдері / уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақ тың басы 5 мин |
Топқа бөлу: 1-топ: «Құлыншағым» 2-топ: «Ботақаным» 3-топ: «Айналайын» Психологиялық ахуал туғызу
|
Барлығы бірге қосылып айтып жақсы ахуал туғызады. |
Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Интербелсенді тақта
|
|
Сабақ тың ортасы 35 мин |
Үй тапсырмасын сұрау 1. Қара шаңырақ дегенді қалай түсінесің? 2. «Енші» деген не? 3.Мәтіндегі Сәрсет көке мен Бәтиса деген кімдер? 4.Қара шаңырақ иесінің міндеті? 5.Мәтінде Бәтиса жеңгем әкемді кім деп атады? 6.Қара шаңырақ үлкендері кімдер? Жаңа сабақ: «Қолшатыр» әдісін пайдаланып жаңа сабақтың мазмұнын ашу. Оқулықтағы 1-тапсырмадағы «Ең аяулы сөздер» мағынасын ашу,талдау. Видео көрсету «Ата-ананы құрметтеу» Авторы жайлы түсінік беру. Оқулықпен жұмыс: Өлеңді мұғалім,содан кейін хормен оқу. Іштей оқу.Тізбектей оқу. Сергіту сәті. Дәптермен жұмыс: 5-тапсырманы орындау. Топтық жұмыс: Шығармашылық тапсырма: «Сөз ойла,тез ойла» 1-топ: «Құлыншағым» «Ботақаным» сөзінен бірнеше сөз құрау 2-топ: «Ботақаным» «Құлыншағым» сөзінен бірнеше сөз құрау 3-топ: «Айналайын» «Айналайын» сөзінен бірнеше сөз құрау «Кім тапқыр» Адасқан әріптерден сөздерді табу |
Киіз үйдегі сұрақтарға жауап береді.
Жаңбыр тамшыларындағы сөздерді оқиды.
Оқулықтағы өлеңді оқиды.
Жұмыс дәптерлерімен жұмыс жүргізу.
Оқушылар сөздер құрайды. |
«Бас бармақ» әдісі арқылы бағалау. Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: Қ.Жұмағалиев жайлы мағлұмат алады. Өлеңнің негізгі идеясымен танысады. «Фейерверк» әдісі арқылы бағалау Дескриптор: Сөздерді дұрыс құрауға назар аудару. |
Киіз үй суреті
Қолшатыр
АКТ
Жұмыс дәптері
Ақ парақтар,жазу құралдары |
|
Сабақ тың соңы 5 мин |
Рефлексия Бағалау Үйге тапсарма |
|
Дескриптор: Не білдім? Не үйрендім? Не білгім келеді? Сұрақтарына жауап береді. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ.Әдебиеттік оқу 2-сынып. Тақырыбы: "Ең аяулы сөздер"
Ашық сабақ.Әдебиеттік оқу 2-сынып. Тақырыбы: "Ең аяулы сөздер"
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|
|
Сыныбы: 2 «Б» |
|
|
|
Күні:06.10.2022ж |
|
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Қ. Жұмағалиев. Ең аяулы сөздер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
2.2.1.1 – мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Өлеңді мәнерлеп түсініп оқу,авторы жайлы түсінік беру.Шығармашылық тапсырмалар орындау |
Білу және түсіну Қолдану Жинақтау |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңдері / уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақ тың басы 5 мин |
Топқа бөлу: 1-топ: «Құлыншағым» 2-топ: «Ботақаным» 3-топ: «Айналайын» Психологиялық ахуал туғызу
|
Барлығы бірге қосылып айтып жақсы ахуал туғызады. |
Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
Интербелсенді тақта
|
|
Сабақ тың ортасы 35 мин |
Үй тапсырмасын сұрау 1. Қара шаңырақ дегенді қалай түсінесің? 2. «Енші» деген не? 3.Мәтіндегі Сәрсет көке мен Бәтиса деген кімдер? 4.Қара шаңырақ иесінің міндеті? 5.Мәтінде Бәтиса жеңгем әкемді кім деп атады? 6.Қара шаңырақ үлкендері кімдер? Жаңа сабақ: «Қолшатыр» әдісін пайдаланып жаңа сабақтың мазмұнын ашу. Оқулықтағы 1-тапсырмадағы «Ең аяулы сөздер» мағынасын ашу,талдау. Видео көрсету «Ата-ананы құрметтеу» Авторы жайлы түсінік беру. Оқулықпен жұмыс: Өлеңді мұғалім,содан кейін хормен оқу. Іштей оқу.Тізбектей оқу. Сергіту сәті. Дәптермен жұмыс: 5-тапсырманы орындау. Топтық жұмыс: Шығармашылық тапсырма: «Сөз ойла,тез ойла» 1-топ: «Құлыншағым» «Ботақаным» сөзінен бірнеше сөз құрау 2-топ: «Ботақаным» «Құлыншағым» сөзінен бірнеше сөз құрау 3-топ: «Айналайын» «Айналайын» сөзінен бірнеше сөз құрау «Кім тапқыр» Адасқан әріптерден сөздерді табу |
Киіз үйдегі сұрақтарға жауап береді.
Жаңбыр тамшыларындағы сөздерді оқиды.
Оқулықтағы өлеңді оқиды.
Жұмыс дәптерлерімен жұмыс жүргізу.
Оқушылар сөздер құрайды. |
«Бас бармақ» әдісі арқылы бағалау. Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: Қ.Жұмағалиев жайлы мағлұмат алады. Өлеңнің негізгі идеясымен танысады. «Фейерверк» әдісі арқылы бағалау Дескриптор: Сөздерді дұрыс құрауға назар аудару. |
Киіз үй суреті
Қолшатыр
АКТ
Жұмыс дәптері
Ақ парақтар,жазу құралдары |
|
Сабақ тың соңы 5 мин |
Рефлексия Бағалау Үйге тапсарма |
|
Дескриптор: Не білдім? Не үйрендім? Не білгім келеді? Сұрақтарына жауап береді. |
|
шағым қалдыра аласыз















