Материалдар / Ашық сабақ:Логикалық есептер, басқатырғыштар
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ:Логикалық есептер, басқатырғыштар

Материал туралы қысқаша түсінік
Логикалық есептер, басқатырғыштар
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
14 Мамыр 2024
174
2 рет жүктелген
450 ₸
Бүгін алсаңыз
+23 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +23 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Бөлім

Саяхат

Пәні:

Математика

Күні:


Педагогтің аты-жөні:

Әлиева Ақмарал Камалқызы

Сынып: 2 «»

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Логикалық есептер, басқатырғыштар

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

2.4.2.2. Сандық есептерді, әртүрлі сандардан тұратын басқатырғыштарды, ауыстырып құюға және өлшеуге берілген логикалық есептерді зерттеу және шығару.

Сабақтың мақсаты

Басқатырғыштарды құйып алу және өлшеуге берген логикалық есептерді шығаруды үйрену

Құндылық

Табиғатқа, табиғи мұраға ұқыптылықпен қарауға және табиғи ресурстарды үнемді әрі тиімді қолдануға тәрбиелеу және еңбекқорлыққа баулу.

Сабақ барысы

Сабақтың

кезеңі/уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау


Ресурс

тар

Сабақтың басы


Ұйымдастыру кезеңі:

Психологиялық ахуал орнату.

 Жарқырап күн ашылды,

Айнала нұр шашылды.

Біз – нәп-нәзік қыздармыз,

Біз – ержүрек ұлдармыз.

Қайырлы таң, достарым!

Қайырлы таң, достарым!

Қайырлы күн, қонақтар Сіздерді көріп қуандық!

Балалар, бізге бүгін көп қонақтар келген екен. Олай болса, біз амандасып алайық!

Сәлеметсіздер ме?


Оқушылар сабаққа назар аударады.


Оқушылар әуенмен көңіл – күйлерін білдіреді.


Мадақтау

Жарайсың!,

Керемет!

Жақсы!

Талпын!



https://www.youtube.com/watch?v=ui8J9vlQ4wA



Сабақтың ортасы













Үй тапсырмасын тексеру

5, 125-бет

Топқа бөлу

1 – топ «Ұшбұрыштар»

Ең көрікті,
Ең мықты, Ең маңызды
Тұлғаларға жыр арнауым парыз-ды.
Үшбұрыштың алар орны өмірде
Аты мəлім пирамида тəрізді.

2 - топ

Бөлініп –ап екіге,

Отырған сәт шетінде

Төртбұрышта ұқсайды

Үстелдердің бетінде.

«Төртбұрыштар»

3 – топ «Шаршылар»

Балалар, маған қараңдар,

Шаршы мырза мен болам.

Енім, ұзындығым, биіктігі

Қабырғаларым да тең менің.

«Ой қозғау» әдісі

«Сиқырлы» шаршыларды толтыр.

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

Басқатырғыштарды құйып алу және өлшеуге берген логикалық есептерді шығаруды үйрену

1-тапсырма

Топтық жұмыс

«Біліміңді қолдан» әдісі

.«Сиқырлы» шаршыларды толтыр.

ЕББҚ

Тапсырманы орындауда қолдау көрсету

Талқылау сұрақтары:

1.Нүктелердің және заттардың бір –біріне қатысты қалай орналасқанын қалай анықтайды?

Тапсырманы тексертеді




Шаршыларды қажетті санмен толтырады


























Бағалау

Мадақтау

Жарайсың!,

Керемет!

Жақсы!

Талпын!


Мадақтау

Жарайсың!,

Керемет!

Жақсы!

Талпын!


Бағалау



\


-бос торкөздерді толтырады

Дескриптор:

-есепті шығарады(1б)

ЕББҚ

Дескриптор:

-тапсырманы орындайды


Жарайсыңдар!

Керемет!






































450 ₸ - Сатып алу

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!